Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mam Finish Kare 1000p Hi-Temp Sealant, biały kolor jest mega niewdzięczny, chodzi mi o wyciągniecie wet looku...

 

Moim zdaniem faktycznie niezbyt korzystna kombinacja koloru i produktu do uzyskania wetlook'u. FK 1000 jest przyjemnym w pracy i bardzo trwałym sealantem, ale efekt wizualny bardziej przypomina oblanie szkłem niż "mokry wygląd". Co akurat przy jasnych kolorach moim zdaniem wygląda bardzo dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co cleaner po korekcie?

Przyda się tylko jeśli będziesz nakładać wosk który najlepiej w działa w parze z cleanerem z tej samej linii, tak jak Wolfgang Deep Gloss Sealant + Polish Enhancer. W przeciwnym razie nie potrzebujesz oczyszczać powierzchni po korekcie, powinna być wtedy przecież idealnie czysta więc nie bardzo będzie co czyścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuć 20 dychy i kup Meguiars #16

Dzięki za radę kupuję Meg16. Poczytałem troche wątków i przekonuje mnie wyższa trwałość Meg16 od Meguiar's Deep Crystal w mleczku.

Kupiłem zestaw do woskowania (14 PLN) polskiej firmy Stella: aplikator, 3szt. pucerek z raczej miękkiej fibry i uczwyt do nich z twadej pianki na rzepy. Czy ktoś z Kolegów miał ten zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po garazowym umyciu ONR spokojnie mozna glinkować?

Co więcej ONR używam jako lubrykata do glinki-w odpowiedniej proporcji rozrobionego z wodą-nie ma nic lepszego szamponu niż ONR wykorzystanego jako poślizg do glinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zestaw do woskowania (14 PLN) polskiej firmy Stella: aplikator, 3szt. pucerek z raczej miękkiej fibry i uczwyt do nich z twadej pianki na rzepy. Czy ktoś z Kolegów miał ten zestaw?

Mam taki zestaw, używałem go do czyszczenia szyb. Piankowy uchwyt super rozkłada nacisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.