Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma za bardzo sposobu by auto sie mniej kurzylo :(

Jedyny sposób to taki, żeby nie stosować wosków, które zbierają kurz. Np. Poorboy's Natty's, ClearKote Carnauba Wax, Dodo Juice, a także Collinite. Ogólnie woski carnauba z niższej półki. Sealanty zasadniczo nie przyciągają tak kurzu.

 

tu Sebastian ma rację , sam sie poprzedniego lata używając PB Red , który sporo zbierał kurzu , widoczna różnica była jak zastosowałem zestaw Duralossa 601/111 , autko mniej się kurzyło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 tygodnie temu wyglinkowałem, przeleciałem mniej więcej SSR2 i nałożyłem jeden z moich starych kosmetyków - takie cudo (auto Renault Kangoo - wół roboczy):

 

nano-wosk.jpg

 

(o dziwo kropelkuje niesamowicie).

 

Dochodząc do sedna sprawy - jak trwały będzie Finish Kare nałożony na w/w wosk ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs8 To jeszcze zależy o które produkty Tobie chodzi, według mnie nie ma producenta co ma wszystko super, carvalet na pewno ma dobry preparat do usuwania smoły i piany aktywne nawet dobre ale np. jeżeli chodzi o piany to bez porównania wolę Tenzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kupic aktywna piane aby po zimie wymyc auto.

moze byc dosc agresywna, jak usunie wosk to nie bedzie problemu bo i tak korekta lakieru przede mna. :ad:

Co wybrac? Co polecacie?

Moze cos z TENZI?

 

-Tenzi Car MAX

-Tenzi SuperGreen Specjal

-TENZI TRUCK CLEAN

ktora bedzie najlepsza? a moze jakis inny producent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.