Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 3


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Łyżka amoniaku, łyżka płynu do prania tkanin, 2 szklanki wody. Wymieszaj wszystkie składniki i gotowe....tylko do czego :lol: Receptura ze strony:www.mrscleanusa.com. APC to jeden z najtańszych produktów w detailingu-nie widzę sensu szukania domowych alternatyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy benzyna ekstrakcyjna to to samo co rozcieńczalnik ekstrakcyjny? bo kupiłem sobie właśnie takie coś

ma domieszkę ksylenu.... bezpieczne będzie dla lakieru?

 

 

czy "czysta" benzyna ekstrakcyjna jest w ogóle dostępna w sprzedaży? - bo nigdzie nie widziałem, a różne wypowiedzi na necie czytałem....

gdzie można taką "czystą" zakupić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy benzyna ekstrakcyjna to to samo co rozcieńczalnik ekstrakcyjny?

 

prawdopodobnie tak - tam chyba chodzi o róznice w podatku, ale jest chyba ten dodatek o którym pisałeś, on chyba powoduje że ta mikstura łapie się pod rozcieńczalnik

 

czy "czysta" benzyna ekstrakcyjna jest w ogóle dostępna w sprzedaży?

 

ja kupuję w Castoramie albo w Lerojoju czy jak to zwą :D , wolę tą z Castoramy bo jest w szkle, są też 5L puszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie - jaki Quick Detailer do srebrnej fury i wosk Coli 476 ?

 

CHEMICAL GUYS PRO DETAILER

 

czy

 

POORBOY'S WORLD SPRAY & GLOSS ?

 

a może coś jeszcze innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Będę nudny i powiem po raz enty Pro Detailer zrobił na mnie największe wrażenie. Zobacz sobie mój srebrny praktycznie już bez wosku ale z CG PD Moje auto ostatnie zdjęcia tematu

 

 

[ Dodano: 19 Marzec 2011, 18:24 ]

jagmar, :lol: sam się zachwycałeś zdjęciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rogo, ja właśnie kupiłem w castoramie ;) odnośnie nazwy to właśnie tak czytałem jak piszesz, że jest to ominięcie przepisów ;) a domieszke ksylenu pewnie też masz - to jest to co ja kupiłem - http://www.dragon.biz.pl/product.php?ca ... tem_id=197

 

a do czego używasz? jest bezpieczne dla lakieru i uszczelek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rogo, ja właśnie kupiłem w castoramie ;) odnośnie nazwy to właśnie tak czytałem jak piszesz, że jest to ominięcie przepisów ;) a domieszke ksylenu pewnie też masz - to jest to co ja kupiłem - http://www.dragon.biz.pl/product.php?ca ... tem_id=197

 

a do czego używasz? jest bezpieczne dla lakieru i uszczelek?

 

byc może sklepy Castoramy mają różny asortyment - u mnie jest benzyna chyba właśnie z Dragona, tych rozcieńczalników nigdy nie kupowałem, a benzynkę spokojnie można używac na lakierze do odtłuszczania, czyszczenia itp, na innych tworzywach czy materiałach, tkaninach też jest bezpieczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem rotacje kestrela, w pierwszej kolejności bede robił starsze auto - mam nadzieje że szybko opanuje technike - ale pojawia mi się pytanie. Jako że ten kestrel jest dość ciężki to czy na poziomych elementach należy go podtrzymywać, czy wystarczy jak będzie własnym ciężarem leżał na elemencie, a może trzeba go lekko doduszać jeszcze.?

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.