Skocz do zawartości

Który APC wybrać ?


krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również jak kolega @CAR CRAZY wybieram SurfexaHD. Próbowałem kilku APC - od ADBLa, Cleantle, Good Stuffa, ale odkąd wziąłem Surfexa do ręki to nie chce niczego innego 🙂 Produkt bardzo uniwersalny i bezpieczny. Moje ulubione stężenie 1:10, atakuje nim wiele rzeczyi szkody nie narobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, grechut napisał(a):

Ja również jak kolega @CAR CRAZY wybieram SurfexaHD. Próbowałem kilku APC - od ADBLa, Cleantle, Good Stuffa, ale odkąd wziąłem Surfexa do ręki to nie chce niczego innego 🙂 Produkt bardzo uniwersalny i bezpieczny. Moje ulubione stężenie 1:10, atakuje nim wiele rzeczyi szkody nie narobiłem.

Na co tygodniowy oprysk zabezpieczonych felg przed myciem właściwym, wystarcza 1:10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem jeszcze o tym do wnętrza : https://shiningcar.pl/all-purpose-cleaner-apc/fresso-apc-uniwersalny-srodek-czyszcacy-do-wnetrza-pojazdu-1000ml

 

Co sądzicie ? Jak rozrobić 1:10 ?

Lub zdecyduje się rzeczywiście na https://shiningcar.pl/all-purpose-cleaner-apc/koch-chemie-green-star-apc-uniwersalny-srodek-czyszczacy-koncentrat-1000ml

 

Widzę bardzo dobre opinie o tym produkcie. Na błyszczący kokpit zrobić 1:10 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szary93 Fresso sporo słabszy od Kocha, ale nie zawiera wodorotlenkow i nie trzeba go wymywać, super pachnie i świetnie się wnętrza nim robi, na zewnątrz zrobiłbym go raczej 1:5 , środek spokojnie 1:10.

Koch na zewnątrz jest super, były czasy że dolewałem go do wszystkiego, mycia, prania, w środku teoretycznie wymaga wymywania, sporo osób używa i nie wymywa i jest ok, mi w stężeniu 1:10.nigdy nic nie zrobił ale kiedyś szczura robiłem i słabo szło więc robiłem 1:3 bez wymywania i białe ślady wyszły , ale to mocne stężenie.

Sporo osób też narzekało że od 2-3 lat GS już słabszy jest, albo coś w tym jest, albo przyzwyczaili się do produktu albo konkurencja mocno idzie do przodu i teraźniejsze Apc to są mocarze, teraz jak potrzebuje moc to Aqua Apc lub Hyper Apc , tu jest moc ale też czuć że sporo chemii drażniącej, dusi trochę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziękuję za rady, chyba zdecyduje się na Koch Green star w rozcieńczeniu 1:20 i będę próbował po trochę usuwać ten połysk z kokpitu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.