Skocz do zawartości

Prespray - jaki wybrać ?


Bixu

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Morciaty19 napisał:

Ja osobiście od kilku miesięcy pracuje już tylko z MaxiFi. Były Tenzi, Kenotek, RRCustoms, ADBL i inne rzeczy których już nie pamiętam. Zostało MaxiFi. Wczoraj prałem takiego gruza, że tyłek kleił się do siedzenia kierowcy. I dał radę;)
Weźcie tylko powiedzcie jaki opryskiwacz kupić aby ładnie pionowo podawał produkt, a nie rozchlapywał go gdzie popadnie.

używam z maxifi  opryskiwacz kwazar venus super 360 1,5l. Jak dla mnie zgrany duet ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ValetPRO Classic Carpet Cleaner vs Nielsen Low Foam

Co byście wybrali?Muszę uzupełnić zapasy i wybór padł na te dwa produkty. Bańki 5 litowe cenowo wychodzą podobnie, oba produkty mają dobre opinie, mógłbym prosić osoby, które używały obu specyfików o opinie... Jak wychodzi bezpośrednie porównania tych produktów? Valetpro rozrabiamy 1:80 , 1:10 a Nielsena 1:30 , 1:10 lecz przy  przy silnych zabrudzniach  robimy już oba produkty tak samo 1:10. A jak jest z rzeczywistą mocą i wydajnością tych produktów? Nielsen niby ożywia kolory, Valetpro ładnie pachnie hmmm ciężki wybór . VP używamy jako prespray oraz dajemy też do odkurzacza,  Nielsena tylko jako prespray, bo płuczemy wodą, generalnie już jedzie po literku z każdego na próbę ale chcę poznać również Wasze zdanie (Kanar jesteś 😄 nie no żartuję, proszę o poradę wszystkich którzy mieli styczność z tymi produktami?) Delikatnie skłaniam się ku VP...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio myślałem prać fotele w aucie, biorę Nielsen Low Foam i patrzę na datę ważności i jest po terminie ponad pół roku. Czy można go bezpiecznie użyć? Czy nie narobi bałaganu?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Moderator

@MMCzysci ja uzywam nielsen nap low foam oraz excede havy duty oba bardzo dobre produkty i z zadnym nie mialem jeszcze problemów, Excede uzywałem raz a nielsena przelałem juz 5L i jestem z niego mega zadowolony 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Maxifi i Excede, oba bardzo podobne i dają radę. Przy zakupie odkurzacza dostałem gratis litr Stockmeier KT22, również bardzo dobry produkt, chyba kupię 10l bańkę i zostanie na dłużej. Aktualnie sprawdzam Koch MZR ale dopiero jedno pranie dość czystych foteli także nic konkretnego powiedzieć nie mogę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ma ktoś bezpośrednie porównanie Chemspec Enz-All z Maxifi Master Pre-Spray? Kończy mi się Enz-All i w sumie jest ok, czasem wspomagam się Ideal Vaskiem. Myślę nad zmianą ale czy Maxifi będzie lepszy? 

Warto dodawać Maxifi Accelerator, znacząco podnosi moc pre-spreya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2022 o 20:56, Dante05 napisał:

Ma ktoś bezpośrednie porównanie Chemspec Enz-All z Maxifi Master Pre-Spray? Kończy mi się Enz-All i w sumie jest ok, czasem wspomagam się Ideal Vaskiem. Myślę nad zmianą ale czy Maxifi będzie lepszy? 

Warto dodawać Maxifi Accelerator, znacząco podnosi moc pre-spreya?

Polecam koch mzr 1:5, jak znudziły się proszki 🙂

a   tapicerka jasna czy ciemna?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alexander.p @pablo15005 Macie może jakieś porównanie z KC Pol Star?
Nie bardzo wiem czy te produkty się różnią poza znaczną rozbieżnością w pH ( Pol start 7 vs. MZR 12.5).
Jeden i drugi do prania tapicerki. Cenowo podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Koch polestar. Płukanie woda. Czy robię dobrze? Ba próbę kanapa. Radzi sobie to nieźle. Prana dwa lata temu i tylko bonetowana. 

Do aut, tapicerki czyste ale tylko bonetowane. Planuje na podłogę greenstara płukanie woda. Na tapicerki po.

Pierwsze pranie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2023 o 11:32, KRYSSS88PL napisał(a):

@Dante05 global enzym? Od paru lat lecę na enz all i chciałem spróbować global enzym pro98? 

Warto spróbować? 

Warto. Ma trochę większe pH od innych enzymatycznych prespreyów i według producenta działa natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.