Skocz do zawartości

Prespray - jaki wybrać ?


Bixu

Rekomendowane odpowiedzi

@rudi0018 Już mnie pytałeś prywatnie o chemię do tego odkurzacza jak i o odkurzacz. Ile będziesz drążyć ten temat?
Kup Maxifi i sprawdź. Nie spodoba się, to wystaw na giełdę i kupuj następne. MX Nowicki i ludzie tutaj ci polecają MAXIFI a ty jeszcze na siłę szukasz ŚWIĘTEGO GRALA 😄

Mam wrażenie, że każdy chce mieć gotowe wzorce, odpowiedzi. Po 100x to samo pytanie 😉 Sory ale nie wytrzymałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 to samo tyczy się polerek i wszystkiego innego, niektórzy to sprzęt wybierają latami.. Zamiast kupić od razu "w ciemno" i sobie przetestować, zawsze jest giełda. Co z tego, że polecę komuś Maxifii, gdzie mi się pracuje dobrze - a kolega powie, że dupy nie urywa i woli Chemspec'a..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanko do was Panowie :-)

Zakupiłem sobie Karchera puzzi i potrzebuje dobra chemie bo mam do wyprania trochę tapicerek samochodowych i dywanow. 

Czy dobrym wyborem będzie: 

Enzall jako prespray

A do prania to nie wiem ktory bedzie lepszy czy maxifi rinse czy tenzi ex ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sprecyzuję moje pytanie. To ma być dla kogoś co nie ma typowego odkurzacza piorącego. Ma WD3 Kerchera więc może odessać wodę. Ma też pistolet tornado.

Użytek własny, auta rodziny itp.

Odlałem mu ExceDe Encapsulator Cleaner - i ni był zadowolony. Ale na moje miał za małe stężenie. Bo ja używam z rok i złego słowa nie powiem.

Niby tego koch'a też nie trzeba wypłukiwać ?

A jak z siła działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Sprecyzuję moje pytanie. To ma być dla kogoś co nie ma typowego odkurzacza piorącego. Ma WD3 Kerchera więc może odessać wodę. Ma też pistolet tornado.
Użytek własny, auta rodziny itp.
Odlałem mu ExceDe Encapsulator Cleaner - i ni był zadowolony. Ale na moje miał za małe stężenie. Bo ja używam z rok i złego słowa nie powiem.
Niby tego koch'a też nie trzeba wypłukiwać ?
A jak z siła działania.

To nie jest mocarz (wtedy mzr). Strasznie sie pieni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Birkhof napisał:


To nie jest mocarz (wtedy mzr). Strasznie sie pieni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Spoko już przetestowany. Całkiem niezły, fakt kosa to to nie jest. Ale na takie regularne nie zawalone auto daj radę.

MZR - nie używałem ponoć niezły, ale trzeba na niektórych materiałach uważać ? No i też pieni się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pablo15005 napisał:

@V1RU$ wczoraj pralem vw polo tornadorem z mzr, fakt pieni sie ale jak odsysasz odkurzaczem to aby brudna woda zostaje w zbiorniku zero piany... tornador, szczotkowanie, odessanie i super efekt

On dużo mocniejszy od PolStar'a. Są różne informacje w sieci - odnośnie wypłukiwania, trzeba czy nie ? Chyba raczej to konieczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 4.05.2020 o 23:51, Jamakaci napisał:

Hej, czy Maxifi master Pre spray oraz Maxifi Power rinse mają jakiś zapach? Ewentualnie czy znacie jakąś chemię do prania, która pozostawia po sobie ładny zapach? 

Maxifi PR pozostawia lekko cytrusowy zapach... przyjemnie niedrażniący.  Do płukanki możesz dodać własny zapach np. odrobinę płynu do płukania tkanin... Osobiscie jestem zdania, że po praniu najlepiej pachnie czystość 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, posiadam pożyczony odkurzacz rugdoctor (ten niebieski) Chcę wyprać golfa v, czy  Pr101 i Ex850 to dobre połączenie?

Pr101 dlatego, że ma ph 10 a znana osoba na yt, która się zajmuje auto detailingiem powiedziała, że z jej doświadczenia żaden środek z ph nie większym jak 10 który używała 

nie spowodował odbarwień itp na materiale, a MAXIFI MASTER PRE-SPRAY, który również tu polecacie ma ph 12.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Od pewnego czasu do prania używam zestaw od Maxifi. I sprawdza się doskonale. I przestałem testować inne cudaki. Choć czasem coś wpadnie z ciekawości. Ostatnio u znajomego który od jakiegoś czasu pracuje w studio detailingowym zauważyłem, że do prania używa Stockmeier KT22 APC. Co to za wynalazek? Niby to APC? W pracy niby też to używają i do silnika i do plastików, do bonnetu i prania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu do prania używam zestaw od Maxifi. I sprawdza się doskonale. I przestałem testować inne cudaki. Choć czasem coś wpadnie z ciekawości. Ostatnio u znajomego który od jakiegoś czasu pracuje w studio detailingowym zauważyłem, że do prania używa Stockmeier KT22 APC. Co to za wynalazek? Niby to APC? W pracy niby też to używają i do silnika i do plastików, do bonnetu i prania.
Stockmeier świetnie nadaje się do prania tapicerek i dywanów. Testowałem i jest moc. Można też używać jako APC ale u mnie ma zarezerwowane miejsce do prania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja osobiście od kilku miesięcy pracuje już tylko z MaxiFi. Były Tenzi, Kenotek, RRCustoms, ADBL i inne rzeczy których już nie pamiętam. Zostało MaxiFi. Wczoraj prałem takiego gruza, że tyłek kleił się do siedzenia kierowcy. I dał radę;)
Weźcie tylko powiedzcie jaki opryskiwacz kupić aby ładnie pionowo podawał produkt, a nie rozchlapywał go gdzie popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.