Skocz do zawartości

Silverline z Amazon.co.uk


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na stronie www mBanku pisze

 

Dane sklepu:

amazon

WWW: www.amazon.co.uk


Akceptuje eKARTY:TAK

 

Czyli akceptuje kartę, może Amazon.co.uk musi pierwsze zatwierdzić coś, bo dopiero co kilka godzin temu zarejestrowałem swoje konto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja mam taką samą też w mBanku i u mnie było OK, nie wiem...

 

Ok, możesz napisać jak wpisałeś w rubryce Card number? Tylko 16-cyfrowy numer karty? Czy jeszcze dodatkowo na samym końcu tej rubryki ten 3-cyfrowy kod CVV2 na odwrocie karty?

 

[ Dodano: 7 Kwiecień 2011, 17:41 ]

aktywowałeś konto? wchodziłeś na maila?

 

Jak zarejestrowałem się na Amazon.co.uk i nic nie przyszło mi w e-mailu żeby potwierdzić konto :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja mam taką samą też w mBanku i u mnie było OK, nie wiem...

 

Ok, możesz napisać jak wpisałeś w rubryce Card number? Tylko 16-cyfrowy numer karty? Czy jeszcze dodatkowo na samym końcu tej rubryki ten 3-cyfrowy kod CVV2 na odwrocie karty?

 

Mam wpisane tylko te 16 cyfr.

Z tym czekaniem że amazon musi coś tam jeszcze ustalić to niestety też obawiam się że to nie to. Ja założyłem konto i kupowałem polerkę od razu bez czekania.

 

EDIT:

Limitu też na początku zapomniałem zmienić i miałem domyślne 0, ale wtedy podczas kupowania wszystko wyglądało OK, tylko za jakiś czas przyszedł mail że coś nie bangla ze ściąganiem kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamus, OK, w ogóle jest jakiś link aktywacyjny od Amazon.co.uk?

 

Wiesz co, pierwszy mail który mam z Amazona to jest potwierdzenie złożenia zamówienia czyli na 99% nie było żadnego linka aktywacyjnego (chyba że usunąłem akurat tego jednego maila co jest mało prawdopodobne)

 

EDIT:

A jak wpisałeś ten numer karty, nazwisko i datę ważności to kliknąłeś "Add your card'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamus, OK, w ogóle jest jakiś link aktywacyjny od Amazon.co.uk?

 

Wiesz co, pierwszy mail który mam z Amazona to jest potwierdzenie złożenia zamówienia czyli na 99% nie było żadnego linka aktywacyjnego (chyba że usunąłem akurat tego jednego maila co jest mało prawdopodobne)

 

EDIT:

A jak wpisałeś ten numer karty, nazwisko i datę ważności to kliknąłeś "Add your card'?

 

Tak, wpisałem ten numer karty, imię i nazwisko i datę ważności ale akurat tego "Add your card" nie naciśnąłęm... to jest chyba dodanie mojej karty do konta Amazon.co.uk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie udało się dzięki adamus

 

Musiałem nacisnąć ten "Add your card" po tym obok Continue dodano już moją kartę następnie nacisnąłem Continue, następnie nacisnąłem na "Place your order" i napis "Thank you, your order has been placed, Estimated shipping date 9 April 2011" Przewidywana na 9 kwietnia :o ale zapewne za tydzień dojdzie.

 

Dostałem zwrotnego e-maila "Your Order with Amazon.co.uk" i to chyba na tyle, nie muszę nic tam coś potwierdzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwila kupilem na Alledrogo :mrgreen:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1553035547

 

szkoda tylko że to ta bez stabilizacji obrotów,

ja właśnie czekam na przesyłkę :

http://www.amazon.co.uk/Silverline-Silv ... -1-catcorr

 

całość wyszła dokładnie 182,25 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwila kupilem na Alledrogo :mrgreen:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1553035547

 

Nieco inna od tej, którą zamawialiśmy... popatrz dobrze.

 

marqs05 Też tąką samą zamówiłem wczoraj :)

 

Przed chwilą zajrzałem do mojego konta mBanku, i wczoraj pobrali najpierw 1zł PLN potem 180,53 PLN w sumie 181.53 PLN :good: Chociaż tak na prawdę nie zostało jeszcze zaksięgowano, na razie mam blokadę standard.

 

Poniżej widać, że dzisiaj wysłali.

 

11sgvv9.jpg

 

Okazuje się, że moja paczka jest już w drodze, kurier DHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwila kupilem na Alledrogo :mrgreen:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1553035547

 

szkoda tylko że to ta bez stabilizacji obrotów,

ja właśnie czekam na przesyłkę :

http://www.amazon.co.uk/Silverline-Silv ... -1-catcorr

 

całość wyszła dokładnie 182,25 zł :)

 

Według oznaczenia producenta dobra chyba zdjęcie jest lipne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polerka do mnie doszła, od zamówienia trwało to ok tygodnia i kosztowało 180+/-.

Samą polerkę oceniam bardzo wysoko... za takie pieniadze jest rewelacyjna. Stabilizacja działa poprawnie, na najmniejszym biegu potrafi trochę zwolnić ale nie jest to aż tak bardzo odczuwalne. Moja ocena 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popracowałem jakies 15 godzin i bede rozberać sprzęt bo już tak hałasuje ,ze uszy bolą i nie idzie robić.Typowo metaliczny hałas chyba z głowne przekładni.Jak pracuje w powietrzu to jest ok,ale inaczej robi się nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.