Skocz do zawartości

Silverline z Amazon.co.uk


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie to zależy jak macie jeszcze nie zaksięgowane to bank Wam trochę złociszy zabierze :P

 

Wtyczkę kontaktu możemy mieć EU wystarczy odkręcić jedną śrubkę we wtyczce, wyjąć plastik, wyciągamy i mamy europejską wtyczkę - na pewno ktoś sam poradzi bezproblemu, banalne rozwiązanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to zależy jak macie jeszcze nie zaksięgowane to bank Wam trochę złociszy zabierze :P

 

Wtyczkę kontaktu możemy mieć EU wystarczy odkręcić jedną śrubkę we wtyczce, wyjąć plastik, wyciągamy i mamy europejską wtyczkę - na pewno ktoś sam poradzi bezproblemu, banalne rozwiązanie :)

juz pomijam że fotka tej rozbieralnej wtyczki jest na aukcji, dwa w tym temacie wzmianka o tym padału juz chyba z 10 razy. Do polerki po zrobieniu 2ch aut nie mam zastrzeżeń większych poza dość konkretnym hałasowaniu :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem tutaj nowy i zamierzam rozpocząć swoją przygodę z polerowaniem maszynowym :) i tak jak wielu na tym forum zakupiłem tą polerkę z amazona. Proszę o wyrozumiałość i o porady co teraz do niej najlepiej dokupić żeby zacząć działać??

 

Jaki BP , jakie pady itd. Możecie coś polecić ??? Dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem tutaj nowy i zamierzam rozpocząć swoją przygodę z polerowaniem maszynowym :) i tak jak wielu na tym forum zakupiłem tą polerkę z amazona. Proszę o wyrozumiałość i o porady co teraz do niej najlepiej dokupić żeby zacząć działać??

 

Jaki BP , jakie pady itd. Możecie coś polecić ??? Dzięki wielkie

 

 

zalecamy czytanie, wszystko w temacie zostało już napisane, poczytaj np. tutaj:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... c&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.