Skocz do zawartości

Silverline z Amazon.co.uk


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

kar01, dla mnie pozytywny jest już czas wysyłki, bo miała być wysłana w ponoedzialek. Dostawę do mnie przewidywali najpóźniej do 1.04 Zobaczymy czy się uda.

 

Na razie i tak korekty robił nie będę wiec jak się parę dni opóźni to wielkiego bólu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie to samo :) To z allegro często gęsto dłużej czekam.

 

E: Nie wiem czy ktoś zauważył ,ale żadnej przejściówki do gniazdka nie trzeba.Przejściówka to jest założona właśnie na zwykłą wtyczke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E: Nie wiem czy ktoś zauważył ,ale żadnej przejściówki do gniazdka nie trzeba.Przejściówka to jest założona właśnie na zwykłą wtyczke :)

Było to już wspomniane w tym temacie ;) a jeżeli ktoś nie zauważył to gratuluje zakupu przejściówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kazdy to zauwazyl :-) (mam nadzieje :D )

 

Widziałem aukcje już tego sprzetu na allegro z dopiskiem "wystarczy dokupić przejściówkę" więc kto wie :D

 

edit: dopadłem twardą gąbke i wykańczającą 50mm ,które były w garażu na szybki test na tatowym FSO :) w dodatku z tanim bp :ad: pierwszy wniosek taki ,że tą miękką dużo lepiej się pracowało ,ale maszyna momentami ostro mną steruje heh.Teraz tylko się doposażyć w coś lepszego i ogień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu, ja mam Fobo bo chciałem coś z dłuższą gwarancją niż Eurotec a nie było jeszcze Silverlinów, ale teraz na twoim miejscu wziąłbym jednak ze stabilizacją obrotów. wagowo ten Fobo też nie powala i trochę ciąży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu, ja mam Fobo bo chciałem coś z dłuższą gwarancją niż Eurotec a nie było jeszcze Silverlinów, ale teraz na twoim miejscu wziąłbym jednak ze stabilizacją obrotów. wagowo ten Fobo też nie powala i trochę ciąży

 

Tak z ciekawości zapytam bo widzę, że tam są 3 inne Silverline

 

Silverline Silverstorm® 129659 180mm Sander Polisher

£37.98

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002 ... d_i=468294

 

Silverline Sander Polisher

£37.29

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002 ... d_i=468294

 

Silverline 668445 180 mm Sander/Polisher

£42.99

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000 ... d_i=468294

 

Chyba wszystkie 3 posiadają stabilizację obrotów, który jest dobrym wyborem? Czy płacić trzeba przy listonoszu za pobraniem z walutą brytyjską? Jaki jest czas dostarczenia? No i jak z gwarancją? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.