Skocz do zawartości

Silverline z Amazon.co.uk


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja dostałem ją w tamtym tygodniu,szła 8dni(śniegi,stąd tak długo).Polerka naprawdę super!! W porównaniu do polecanego sparky'iego to niebo,a ziemia,sparky jest strasznie nie ergonomiczny,plastik twardy,a silverline jak dla mnie z ergonomią jest idealny podobnie jak makita.

Polerka wyszła mnie 204zł,bo troche kurs poszedł do góry,wysyłka darmowa.

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkiego doświadczenia w operowaniu polerką rotacyjną nie mam, ale zdążyłem już przerobić kilka paneli popularnym i tanim Eurotekiem, a ostatnio przesiadłem się na omawianego tu Silverline'a z Amazonu - konkretnie tego w kolorze morskim, pracującego w zakresie 900-3000 RPM.

 

Jak na tę cenę to rewelancja. Zdecydowanie wyższa kultura i wygoda pracy, choć to dalej kobylasty, kanciasty sprzęt o niemałej wadze.

 

Soft start działa, stabilizacja obrotów też działa, aczkolwiek miewa kaprysy. Przy docisku czuć spadek obrotów, ale nie na tyle dramatyczny, żeby polerka się zatrzymała (jak to często robił Eurotec). Kilka razy zdarzyło się też, że maszyna zatrzymała się sama z siebie: bez docisku, z palcem cały czas na spuście - po prostu przestała pracować. Być może dojrzewa w niej usterka, ale do UK na gwarancję nie zamierzam odsyłać :)

 

Jeżeli kogoś nie stać na sprzęt z wyższej (czy nawet średniej) półki, to Silverline jest ze łej tu goł.

 

Polecam i pozdrawiam, Mazder.

 

BTW, to mój setny post. Prezenty z okazji jubileuszu i świąt przyjmuję na PW. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zapytanie-będzie ktoś moze zamawiał sprzecik z Poznania lub okolic?chętnie się podłącze w celu zakupu(wiosna czeka mnie polerka zielonego focusika i chciałbym na nim potrenować i myśle ze będzie to odpowiedni pierwszy sprzecik)

dlaczego nie zamawiam sam?

nie mam konta na amazon ani karty kredytowej

jesli znalazł by sie ktos prosze info na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytanie-będzie ktoś moze zamawiał sprzecik z Poznania lub okolic?chętnie się podłącze w celu zakupu(wiosna czeka mnie polerka zielonego focusika i chciałbym na nim potrenować i myśle ze będzie to odpowiedni pierwszy sprzecik)

dlaczego nie zamawiam sam?

nie mam konta na amazon ani karty kredytowej

jesli znalazł by sie ktos prosze info na priva

 

Założenie konta trwa 3-5min zależnie od biegłości na kompie i w angielski,a co do płatności to nie trzeba karty kredytowej,tylko moze być zwykła do konta...Także jak dla mnie nie warto kombinować...

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba przelewac ani zakładac konta w funtach!!

Podajesz nr karty do swojego konta w PLN i na kogo jest karta do kiedy ważna,a oni sobie sami sciągają z twojej karty w PLN po kursie banku,a przy kwocie 40GBP 5 czy 10gr na 1GBP różnicy kursu to grosze,także gra niewarta świeczki i męczenia sie z zakładaniem konta itd.

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) konkurencji narazie nikomu robić nie będę :) W zasadzie lepiej jest wydać 230zł na taka polerkę ponieważ mamy z nią 2 możliwości. Jeśli odpuścimy nie tracimy dużo a idąc dalej w tym kierunku nie będziemy pluli sobie w brodę ze wydaliśmy dużo kasy a sprzęt nie jest satysfakcjonujący :)

 

Wiec jeśli jakościowo jest ok to chyba będzie moim pierwszym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie polerka wlasnie doszla. zamawialem tydzien temu w poniedzialek, wiec bardzo sprawnie. wyszlo mi 195 zl przy platnosci karta kredytowa.

 

mam tylko pytanko, czy trzeba kupic przejsciowke do kontaktu czy np wystarczy rozkrecic koncowke bo wejscie jest do brytyjskich gniazdek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś probowwałem zakupić na Amazonie "Silverline 668445 180 mm Sander/Polisher" i kilka padów, i ujrzałem "This item cannot be shipped to the address you selected"

Czyżby już nie wysyłali do Polski ?

Miał ktoś już taki problem?

ja wlasnie zamowilem

zero problemow

czytaj uwaznie co masz wypelnic :)

teraz czekac tylko na kurierzyne :ad::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.