Skocz do zawartości

Silverline z Amazon.co.uk


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

czyli z tych 3 dostepnych

 

1 Silverline 668445 £42.99

41LELlbWx1L.jpg

2 Silverline Sander Polisher £37.29

414Q8sx6vFL._SL500_AA300_.jpg

3 Silverline Silverstorm® 129659 180mm Sander Polisher £37.98

41rM70UyOqL.jpg

 

ktora bedzie najlepsza? Wydaje sie ze nr 1 bo ma zakres 600-3000 i w/g opisu wazy PONIZEJ kilograma? Czy to mozliwe? Pozostale dwie kolo 4kg, wiem ze to waga opakowania ale poza produktem i instrukcja chyba nie ma wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ok, dzieki za odpowiedz, teraz skoro wiem ktory model wybrac co musze dokupic do pelnego zestawu na poczatek? jakie gabki pady czy co tam jeszcze potrzeba?

 

[ Dodano: 6 Marzec 2011, 12:48 ]

Zerknolem w dokumentacje na stronie producenta i wychodzi ze informacje ktore podal Piciosz sa bledne tzn wszystkie trzy modele posiadaja stabilizacje i wybor predkosci obrotow

 

dowodem sa te zdjecia wziete z dokumentacji kazdej z nichz4f9A.jpgzAj5c.jpgfwD7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spedzilem jakies 4 godziny z silverstormem tym granatowym i cuting padzie przy mocnym docisku maszyny... Polerka bardzo ladnie trzyma obroty jednakaze na 1 potrafia mocniej spasc niz np. na 1.5 -2 biegu , tak jakby jest stabilniejsza na tym biegu.

To taka moja mala uwaga po pracy z nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie po co kupować z allegro za 245 + przesyłka, skoro mozna kupić za 200 z amazona, a czas realizacji podobny. Trzeba po prostu przejrzec ten temat i bez problemów zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie po co kupować z allegro za 245 + przesyłka, skoro mozna kupić za 200 z amazona, a czas realizacji podobny. Trzeba po prostu przejrzec ten temat i bez problemów zamówić.

 

Nie mówię, że trzeba od razu kupować z Allegro, mówiłem tylko, że ktoś sprzedaje :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to coś złego,że ktoś sprzedaje za 245 :?: ...takimi prawami rządzi się ekonomia. Kupić taniej - sprzedać drożej. Jak sobie podliczyłem koszt wyrobienia specjalnej kart do płatności internetowych ( mój bank,to ten z gorszych i jedyny w mieście :thumbdown: ) i czas jaki muszę spędzić w banku, to postanowiłem kupić właśnie po przez allegro. Zapłaciłem troszkę mniej niż te 245 zł i mam spokój, a to że można kupić z amazona za 190-200,to ja dobrze wiem. Jednak wolałem "przepłacić" i mieć Silverline niż kupić po normalnej cenie coś znacznie gorszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem polerkę, z konta ściągneli 186 zł na drugi dzień (mBank - i tu uwaga jak ktoś będzie zamawiał polerkę radzę zajrzeć czy limit na transakcje internetowe wynosi 0 jeśli tak trzeba przestawić na większy, ja musiałem przestawiać) W adresie nie wpisywałem polskich liter, natomiast w danych z karty już tak i wszystko było ok. Teraz czekam na kuriera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówione, dziś wysłana, tez DHL, dam znać jak dojdzie.

x2 ;) wlasnie maila odczytalem ze paczka poszla...

 

Nie ciesz się tak, ja miałem identycznie- zamówiłem w niedzielę rano, w niedzielę wieczorem paczka była już w DHL a mimo tego czekałem jeszcze 11 dni :P Oczywiście mowa o brytyjskim amazonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.