Skocz do zawartości

Silverline z Amazon.co.uk


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja popracowałem jakies 15 godzin i bede rozberać sprzęt bo już tak hałasuje ,ze uszy bolą i nie idzie robić.Typowo metaliczny hałas chyba z głowne przekładni.Jak pracuje w powietrzu to jest ok,ale inaczej robi się nieciekawie.

 

Może zamiast tego założyć stopery do uszu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maszyna już rozłożona i złożona ponownie.Póżniej wrzuce foto.Smar zostawiłem oryginalny bo zwykły litowy pewnie zacząłby pływać ,ale tak...Smaru niby jest sporo ,ale na przekładni jest pusto...na jednym elemencie nie było go wcale i pojawiły się już jakieś ścięcia metalu więc polecam zajrzeć do środka.Wystarczy wyciągnąć szczotki i odkręcić 8 śrub.

 

Edit:

Cały klekot ustał ;) .Szczerze to dość niezdrowo to brzmiało.Tak czy inaczej dalej sobie głośno pracuje ,ale te dziwne metaliczne trzaski zniknęły.

 

p1050244.jpg

 

Ten element zaczął się ścierać.Smaru na nim nie było nic!

p1050249b.jpg

 

Tutaj tyle o ile.

 

W sumie ja wyciągnąłem całe wnętrze ,ale zasadniczo wystarczy odkręcić 4 wkręty ,które są dookoła gwintu na BP.AHA..moja polerka też na początku chodziła ok.Nie wiem czy ten smar jest kiepski i spada na dół czy z czasem niesmarowane tryby zaczęły tłuc.Może smar do przegubów by się tutaj dobrze sprawdził ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna już rozłożona i złożona ponownie.Póżniej wrzuce foto.Smar zostawiłem oryginalny bo zwykły litowy pewnie zacząłby pływać ,ale tak...Smaru niby jest sporo ,ale na przekładni jest pusto...na jednym elemencie nie było go wcale i pojawiły się już jakieś ścięcia metalu więc polecam zajrzeć do środka.Wystarczy wyciągnąć szczotki i odkręcić 8 śrub.

 

Może zrobisz dla nas fotostory, krok po kroku? Myślę, że większość nas zakupiła ten produkt i chętnie wyciszyłaby sprzęcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie przestudiowałem cały temat, ale wiekszosc tranzakcji płacona byla kredytowymi kartami badz przez MBANK.

 

Mam konto w PKO INTELIGO, posiadam karte VISA, ktora wybieram kase z konta w bankomacie, czy mogę tą kartą zaplacic za maszyne ?

 

Znajdzie sie ktos kto mi w tym pomoze, to moja pierwsza tranzakcja w amazonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, dojdzie jesli pobiorą mi kase z konta, na razie przyszło mi cos takiego na maila (po jakims update karty mojej)

 

Dear Pawel,

 

Thanks for updating the payment information for your order

#202-7194868-6579278

 

Your order will be paid using the payment method that you selected. We will

notify you via e-mail if further action is required on your part.

 

When your order is dispatched, we will send you an e-mail message to

confirm the date, contents and dispatch method. If you requested any

additional changes to this order, you will receive a separate e-mail to

confirm those changes.

 

Thank you for visiting Amazon.co.uk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paffcio_6n, Mi pobrali w dniu zamówienia, i przewidują, że paczka dojdzie 14 kwietnia. U Ciebie być może masz już zablokowaną sumkę na polerkę dla Amazon, sprawdź ;)

 

PS. Jak Ci pobiorą napisz ile w sumie Ci pobrało, bo każdy ma inny bank, inną kartę.

 

[ Dodano: 10 Kwiecień 2011, 22:03 ]

Możecie sprawdzić tutaj status przesyłki po wpisaniu numeru przesyłki.

 

http://www.dhl.de/en.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredi88, ja mam dokladnie PKO INTELIGO

 

Radziu, a kiedy zamawiales ? ja zamowilem wczoraj, do dzis zero odzewu a na stronie w "your orders" wyswietla mi sie takie cos

 

17dafe58e80e2877m.jpg

 

wszystko ok czy jednak z mojej karty nie pobiorą a jesli pobiorą to kiedy ?

 

jest tez takie cos

Dispatch Estimate: 12 April 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredi88, ja mam dokladnie PKO INTELIGO

 

Radziu, a kiedy zamawiales ? ja zamowilem wczoraj, do dzis zero odzewu a na stronie w "your orders" wyswietla mi sie takie cos

 

Obrazek

 

wszystko ok czy jednak z mojej karty nie pobiorą a jesli pobiorą to kiedy ?

 

jest tez takie cos

Dispatch Estimate: 12 April 2011

 

Zamówiłem w dniu 7 kwietnia (czwartek) i tamtego dnia miałem zablokowaną sumkę dla Amazon następnego dnia tj. 8 kwietnia po godz. 15 wysłali kurierem DHL i dopiero dzisiaj mBank zaksięgował pieniążki i tyle mi wyszło, wyżej napisałem. Na razie czekam na towar, ich przewidziane dostarczenie paczki jest na 14 kwietnia.

 

Dostałeś potwierdzenie zakupu na e-mailu? Coś takiego Thanks for your order, (imię i nazwisko)

 

Spróbuj wejść na View Order Details jest tam poniżej daty "10 April 2011" i wrzuć screena lub do mnie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu, tak dostalem takiego maila

 

wyslalem Ci na PW screeny, dzieki kolego za pomoc z gory

 

[ Dodano: 12 Kwiecień 2011, 10:50 ]

no i niestety nie moge zamowic tej polerki, moja karta nie obsluguje platnosci przez internet :/

 

czy ktos najlepiej z podkarpacia badz lubelskiego bedzie zamawial polerke w najblizszym czasie ? chetnie podpialbym sie do zamowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamówiłem sobie silverstorma, szacują że przyjdzie 15.04.2011 :D Czyli na ferie wielkanocne szykuje się :ad:

 

Jeśli dzisiaj zamówiłeś to te szacowanie jest na UK jak zobaczą, że mają wysłać do PL to szacowanie przedłuży się o tydzień dłużej, z czasem przyjdzie taka informacja na koncie Amazon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem sobie polerkę zero problemu razem z założeniem konta na amazon jakieś 2min. a jak wszedłem na konto to 1zł zablokowany już jest :D inteligo karta bankomatowa :)

teraz tylko czekać na przesyłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.