Skocz do zawartości

Silverline z Amazon.co.uk


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mjanowski, Nie mam konta ;)

 

Zawsze można kupić na allegro :)

 

http://allegro.pl/polerka-silverline-si ... 37107.html

 

Tylko kurde, drogo jak cholera...

 

EDIT:

 

Pytanie dodatkowe: Czy to futro polerskie 180mm dodawane w zestawie nadaje się do czegokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!

jestem nowym uzytkownikiem :D zaraziliście mnie panowie detailingiem i Srebrzak juz zamówiony policzyli 173,52 :) pytanie czy oprócz padów( ABW 150mm wafelki> niebieski, żółty i czarny (moga byc te kolory ?? według opisu wszystkei rodzaje) będe potrzebował BP ?? i jeszcze jedno czy te pady beda wystarczające?tzn czy nie rozleca sie szybko?? zaznaczam ze polerka bedzie uzywana pewnie gdzies na 3 autach co 3 lata.. miało byc ostatnie ale jeszcze jedno ;P jaka paste? polecacie do tych padów, i czy jedna pasta wystarczy czy pod kazdy pad inna pasta?? polerowane bedzie BMW wiec dość twardy lakier wiec jakby ktoś mógł to prosze o polecenie pasty pod ten lakier ( oczywiscie jak najlepszy stosunek cena/jakosc :D tzn chciałbym cos taniego ale nie wode :D , zeby wkoncu robiło to co ma robic ;P) ok to tyle sorki za dosc duzo pytan w jednym poscie no ale jakos moze przejdzie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze dziś sklepy otwarte pasuje zakupić pasty i tak : jaką paste polecacie do lakieru BMW ?? zastanawiam sie nad zestawem : MENZERNA Fast Gloss FG 500 i na wykonczenie oczywiscie MENZERNA Super Finish SF 4000 8-) , tylko jedno pytanie czy ta 500 nie bedzie za mocna?? moze 1000 ?? ale z tego co wyczytałem to BMW ma twardy lakier a ta 500 dodatkowo juz na starcie ładnie wykańcza lakier, tylko pytanie czy nei bedzie ona za mocna.. rysy sa rozmaite.. od "kółeczek pod słońce" po mocniejsze ryski na klapie/drzwiach... dodatkowo polerowany bedzie mercedes który tez podobno ma twardy lakier :) dzieki za odp i pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałeś na PW kilka dni temu i odpowiedziałem Ci, FG500 + SF4000, dopytaj tylko w sklepie gdzie będziesz brał te pasty czy ew. jeszcze coś będzie potrzebne, wydaje się że nie.
, nie no Tobie dzięki wielkie za odpowiedź właśnie je dziś zamówiłem ale chciałem dowiedzieć się też od kogoś innego :) ale i tak na Tobie zostało ;d jeszcze raz dzięki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy macie już jakiś sprawdzony BP 125mm ? w rozsądnej kasie.

może ktoś ma sholl-a albo flexipads ? zadowoleni ?

 

Mam flexipada 125mm. Miękka gruba pianka grubości gąbki BP 3M'a.

Obskoczył kilka aut i się sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem dziś i ja, a co :)

łącznie 45,09 funciaków

 

coś za dużo Ci policzyli ;/ zapomniałes chyba zaznaczyć darmową presyłke zawsze +/- 25 zl do przodu byś miał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętałem o darmowej przesyłce.

 

 

 

amazonl.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

[ Dodano: 3 Maj 2011, 11:04 ]

czy macie już jakiś sprawdzony BP 125mm ? w rozsądnej kasie.

może ktoś ma sholl-a albo flexipads ? zadowoleni ?

 

Mam flexipada 125mm. Miękka gruba pianka grubości gąbki BP 3M'a.

Obskoczył kilka aut i się sprawdził.

 

właśnie na tego flexipada jest fajna promocja

125mm + 75mm za 99,00zł więc chyba dość opłacalny zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie tej polerki, której link wkleił mjanowski. To jest ta sama, którą poleciacie? Chcę zaraz zamówić polerkę ale nie chcę żałować, że zaoszczędziłem kilka zł a mam gorszy model.

 

Czekam na odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.