Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 2


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

art'ek, Wyprzedzę pytanie i od razu odpowiem że powertec nie ma stabilizacji więc jak masz możliwość zamówić z amazon to zawsze taki element jak stabilizacja lekko ułatwi pracę.

 

Czekamy na nowe polerki których cena powinna zejść poniżej 200zł ale niestety także bez stabilizacji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 751
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dzieki za odpowiedz :good:

jeszcze jedno pytanie czy poradze sobie z polerowaniem ?? mam golfa V 2004 rok

dzialalem juz recznie paint renovatorem ale efekt byl kiepski na to srp

dlatego pojscie w polerke mech :) kolor to czarny

jakie pady i czym polerowac bo napewno macie wieksze doswiadczenie z lakierami w vw a nie chce duzo kasy wydawac bo to tylko bedzie uzywane do 1 auta wogole nie zarobkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie używaj paint renovatora na maszynie, możesz krzywdę lakierowi zrobić, na początek może być na przykład uc na średniej gąbce i do tego jakiś ścierny cleaner powinien poradzić sobie z wykończeniem

ja stosowałem scholla s17 na pomarańczowym schollu i na takim samym DC1 od megsa, super rezultaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam twardość...mam tourana z 2004 i żółty korek i żółta gąbka to go głaszczą,a żeby usunąć rysy to zielony na zielonej gąbce i konkretny docisk,a co do przepalenia lakieru,to nie wiem jak trzeba się starać,żeby to zrobić,ale ponoć możliwe...Przy polerowaniu i mocnym docisku sprawdzam organoleptycznie temperature i ma być ciepłe,ale nie gorące...

Mat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Potrzebuję odświeżyć samochód mojego ojca. Astra G czarna. Lakier nie myty na automatach, ale niestety szczoty do śniegu itp oraz ciągła eksploatacja zrobiły swoje.

Na aucie jest dużo rys w związku z tym czy warto zainwestować w testery? Chodzi o:

Skład zestawu:

 

Professional Polish 150ml

 

SSR 1 150ml

 

SSR 2 150ml

 

SSR 3 150ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, czy colli 915 moze byc polozona na chromowane elementy dodtakowo narazone na dzialanie wysokiej temp. jak chocicazby wydech czy dekle silnika. Zastanawiam sie co polozyc na takie chromy zeby latwiej je czyscyc z ew zabrudzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to lepiej niz nic, chcodzi mi to zeby sie nie okazalo ze taka warstewka wosku sie przypali albo bedzie zmieniala odcien pod wplywem temp, na wszelki wypadek poloze na jakas probke i nagrzeje ja do wiekszej temp. A co do trwalosci to przynajmniej do wiosny gdzie moto bedzie stalo w garazu zawsze nie bedzie sie tak wszystko do niego czepialo a i musze gowna bedzie latwiej czyscic ;)

 

Dzieki EVO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas G, jak chcesz zabezpieczać elementy na które działa wysoka temp. to rzuć okiem na briliant polishes. jest coś takiego jak hot enviroment;)

 

Znalazlem, ogolnie naczytalem sie dosc duzo opini o tych produktach i wsyzstkie pozytywne. Tyle ze ww produkt ulatwia czyszczenie elementow na ktore dziala wysoka temp typu przebrawienia itp. Na szczescie na motorynce na ktorej pracuje nie ma takowych, nie mniej jednak przyda sie na nastepne ktorym wiecznie odbarwiaja sie kolektory wydechowe ;) Tak wiec dzieki za pomoc.

 

A wracajac do coli 915 zrobilem maly test, wyczyscilem duuzy, chromowany, plasko-oczkowy kluczy (chyba 32) nalozylem coli, dopolerowalem. Nastepnie grzalem ow klucz opalarka ustawiona na 510st C. przez okolo 35min. Po tym zabiegu zadnych brzydkich objawow nie zauwazylem. Nic sie nie odbarwilo, zadnych pecherzykow itp. Gdy klucz wystygl sprawdzilem kropelkowanie, kropelkuje jak po swiezo nalozonym wosku wiec jak dla mnie no.915 test zdal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.