Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 2


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 751
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ok, a jeszcze pytanko - potrzebuję BP pod pady 3M (male i duze), ale szukam jakiejś taniej alternatywy - gdzieś tu czytałem, że w leroy są do kupieniaza jakieś 20-30zł... macie może jeszcze jakieś namiary na przystępne cenowo BP dla amatorskiego użytku? :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Jordan, Najtańsze BP 125mm znajdziesz w każdym budowlanym markecie tylko jest to najbardziej budżetowy produkt cena ok 20zł, brak amortyzacji i pewnie wyważenia ale najważniejsze czyli rzep i gwint M14 jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem takie BP za całe 15 zł w sklepie z rzeczami budowlanymi i narzędziami. Mam nawet przejściówkę z M14 gdybym chciał do wiertarki założyć. Przetestowałem i bardzo dobrze się to sprawdza w porównaniu do pierwotnej tarczy 180 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adm, Spytaj Wax Paradise...Czytasz w jednym temacie i teraz pytasz w drugim... Pod victorie wypadało by położyć coś podobnej klasy. Wolfgang ,Lusso, Raceglaze. Czy HD cleanse nawet. Ale tego nie ma u Sebastiana w sklepie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan, Najtańsze BP 125mm znajdziesz w każdym budowlanym markecie tylko jest to najbardziej budżetowy produkt cena ok 20zł, brak amortyzacji i pewnie wyważenia ale najważniejsze czyli rzep i gwint M14 jest ;)

amortyzacji - chodzi o tą 'jakby gąbkę'? a na te małe 75mm pady też znajde coś w budowlanym? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
amortyzacji - chodzi o tą 'jakby gąbkę'? a na te małe 75mm pady też znajdę coś w budowlanym

 

amortyzacja tak to ta gąbka, w budowlanym prawdopodobnie są 2 wersje jedna sam plastik z rzepem a inna właśnie z taką niby gąbką ok 0,5 - 1 cm ale jest bardzo twarda więc praktycznie to samo co by jej nie było.

 

o średnicy 75mm z budżetowych nigdy się nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ClearKote Yellow Creme położony pod Victorie Concours Red Wax to dobry pomysł ?

Jeśli byłby zły, to bym go nie polecał ;)

 

Właściciel CleanYouCar także poleca połączenie CK Vanilla + CK Yellow + Victoria Concours. Link: http://detailingworld.com/forum/showpos ... stcount=21

 

Pod politurą będzie SRP. Będzie to razem grało ?

SRP odradzam, nie pasuje do tego zestawu. Nie odda prawdziwego efektu, tylko go zniekształci. Zamiast SRP polecam ClearKote Vanilla Hand Glaze.

 

Adm, Spytaj Wax Paradise... Pod victorie wypadało by położyć coś podobnej klasy. Wolfgang ,Lusso, Raceglaze. Czy HD cleanse nawet. Ale tego nie ma u Sebastiana w sklepie...

Z jakiej racji dobierać według klasy? Tak w ogóle czym jest klasa? :) Jak ją klasyfikować? Co jest jej wyznacznikiem? Cena? Stosuje się to, co najlepiej współgra. Wolfgang do Victorii pasuje jak pięść do nosa :) Przy Victorii Concours super sprawdza się cleaner i odżywka ClearKote. Jest to bardzo dobry zestaw. Cleaner Lusso odradzam. Jest delikatnie mówiąc średni. HD Cleanse mam prywatnie i polecam. Jest super, ale cena...

Tutaj masz temat ClearKote vs HD Cleanse: http://detailingworld.com/forum/showthread.php?t=55364

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy próbował ktoś uzupełniać/regenerować ścieżki grzewcze na tylnej szybie. Jakiś czas temu usuwałem nalepki z tylnej szyby i przerwałem ścieżki grzewcze. Cztery nie działają. Na wiosnę muszę się tym zająć. Jaki skuteczny preparat możecie polecić do naprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.