Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 2


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 751
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

do klejenia ścieżek możesz kupić klej przewodzący prąd, chyba w każdym sklepie motoryzacyjnym i elektronicznym.

miejsce przerwania można znaleźć poprzez włączenie ogrzewania jak będzie zamarznięta szyba i obserwacji, cała ścieżka będzie zamarznięta a w miejscu przerwania powinno odtaje jeśli nie jest zbyt szerokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasanawiałem się też nad Wurth płynne srebro, firma w miarę.

http://www.wurth.pl/katalog2/karty/7_A0890%20104.pdf

 

[ Dodano: 30 Grudzień 2010, 15:12 ]

bucki, widziałem na allegro te kleje, ale zastanawiam się czy nie dołożyć do wurtha, bo widziałem go kiedyś za 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujek600kv, Zdjęcie byłoby bardzo pomocne, a już przynajmniej informacja z jakiego materiału są listwy.
to coś drewnopodobnego, takie coś jak tu tylko czarny kolor

http://allegro.pl/listwa-ozdobna-listwy ... 77993.html i rysy są na tej obudowie od skrzyni biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umyję auto to po spłukaniu czekać aż wyschnie samo, czy wycierać MF ?

Kiedy nałożę np. UC to potem spłukiwać i znów wycierać ?

Wosk wcierać aż do momentu kompletnego wypracowania ?

 

Takie mi się 3 pytanka nasunęły po dzisiejszej robótce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umyję auto to po spłukaniu czekać aż wyschnie samo, czy wycierać MF ?

A jak się kąpiesz to czekasz aż wyschniesz? :D Oczywiscie ze wycierac. Zwlaszcza w lecie kiedy moga postac trudne do usuniecia water spoty.
Kiedy nałożę np. UC to potem spłukiwać i znów wycierać ?

Chodzi o Ultimate Compound od Megsa? Wcierasz praktycznie do zniknięcia produktu. Następnie wycierasz resztki fibrą. Umyć można ale niekoniecznie.

Wosk wcierać aż do momentu kompletnego wypracowania ?

Absolutnie nie! Wosk nakładasz jak najcieńszą warstwa-na lakierze musi być widoczna mgiełka. Po ok 10min spolerowujesz wosk miękką fibrą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze jedno:

Kiedy nałożę np. UC
Ultimate Compound Meguiars ,bo chyba o tym mowa, to nie jest środek który się nakłada. To pasta polerska którą się wypracowuje w lakier celem usunięcia niedoskonałości. A ty co z nim robiłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeden element tarłem dobre kilkanaście minut aplikatorem z mf, teraz na wiosne spróbuje gąbki tricolora.

 

[ Dodano: 30 Grudzień 2010, 22:01 ]

ps. zauważyłem że owiele lepszy efekt daje gdy wypracujemy uc, wytrzemy, i znów to samo zrobimy, niż trzemy długo "tą samą paste na elemencie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze jedno:
Kiedy nałożę np. UC
Ultimate Compound Meguiars ' date='bo chyba o tym mowa, to nie jest środek który się nakłada. To pasta polerska którą się wypracowuje w lakier celem usunięcia niedoskonałości. A ty co z nim robiłeś?[/quote']

Dokładnie to co napisałeś. Tyle że pucowałem nią, potem zmyłem i ponownie wypracowałem na lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tańszy jest k2 aluchrom, i nawet niezła pasta
Dokładnie! W tamtym roku czyściłem śruby aluminiowe Aluchromem, w tym roku będę czyścił Autosolem. Po pierwszym czyszczeniu Autosolem stwierdzam, że nie ma żadnej różnicy!

Zdecydowanie bierz K2 Aluchrom! Według mnie tak samo dobry i tańszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze hot rims od megsa do aluminium, fajna pasta i ładnie pachnie tylko cenowo trochę żle wychodzi,

końcówkę najpierw papierem ściernym później pastą, gdzieś jest temat o polerowaniu felg, poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.