Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 2


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 751
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

damianTDCi, świetne, jak cały diamondbrite.

theOne, szczotki Vikan są ok, pędzli nie uzywałem, wrzuć link.

yukon, taka IPA jest ok.

SzaKal, na silnik czy na plastikowe elementy w komorze? jeśli na to drugie, to nalepiej na aplikator bawełniany i wcierać aż do uzyskania równomiernego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie, czym (we własnym zakresie) pozbyć się lakieru z felg? Malowane proszkowo. Znajomy chce wypolerować, ale niestety zdzieranie farby Scansolem słabo idzie. Polecicie jakąś mocniejszą chemię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubz, zapomnij ze sciagniesz ten lakier,ja juz raz próbowałem to z jednego rantu sciagałem róznymi preparatami 3 dni gdzie rancik miał szerokosc moze 2cm,uzywałem nawet kwasu solnego a mimo to strasznie marnie szło.Pózniej juz miałem dosyc to kolega doradził mi wypiaskowac i powiedział ze po wypiaskowaniu przelece papierem 2500 i bedzie lustro :P a co sie okazało powierzchnia była tak chropowata po piaskowaniu ze nie dało sie nic zrobic,wiec oddałem do polakierowania proszkowego z brokatem i juz.Słyszałem ze jest cos takiego jak igiełkowanie , to sciagą lakier i zostawia gładka powierzchnie którą naprawde bardzo łatwo jest spolerowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo sie w tym orientuje, ale chyba na tym samym co piaskowanie tylko robi sie to szklem, kiedys jak dawalem fele do roboty chlop mi tlumaczyl, ale juz nie pamietam dokladnie :/ W kazdym razie, piasek jest bardzo osrty i robi wzery, szklo ponoc jest bardziej delikatne :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy zamiast cleanera może być IPA? potem przed każdym nałożeniem wosku można przetrzeć lakier bez problemu? co dwa miesiące myję porządnie auto i nakładam wosk od nowa :)

ja bym jednak wybrał cleaner, ipa usunie przede wszystkim tłuszcze itp, a cleaner ma o wiele szersze spektrum,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.