Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 2


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 751
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

za niedlugo odbieram felgi z polerki recznej (polerowane aluminium)niezabezpieczone niczym czym je zabezpieczyc a pozniej czym myc i znow zabezpieczac ?? i czym najlepiej odnowic powierzchnie po paru tygodniach ?? chodzi mi o dobre kosmetyki lecz i konkurencyjne cenowo :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania...

1.jak czyścić aplikatory po woskowaniu np?

 

2. zakupilem tester PB QD+ - poniewaz nigdy nie mialem styczności z tego typu preparatem i się zastanawiam w zasadzie keidy się go użwa? niby na lekko brudne auto..ale co to znaczy lekko brudne, przeciez jak juz chodziaz troche brudu to mozna łato zarysowac lakier...a widzialem też ze czesto czyszczą lakier tym zaraz po myciu auta...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa pytania...

1.jak czyścić aplikatory po woskowaniu np?

 

2. zakupilem tester PB QD+ - poniewaz nigdy nie mialem styczności z tego typu preparatem i się zastanawiam w zasadzie keidy się go użwa? niby na lekko brudne auto..ale co to znaczy lekko brudne, przeciez jak juz chodziaz troche brudu to mozna łato zarysowac lakier...a widzialem też ze czesto czyszczą lakier tym zaraz po myciu auta...?

1.Letnia woda z szarym mydłem.

2.Lekko brudne czytaj, przykurzone. QD stosujemy po myciu auta, żeby "odświeżyć" wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wydaje mi sie że dobry pomysł to opłukać dobrze auto wodą dem. na myjce i dokońca "umyć" autko właśnie takim QD],,,, choć lepszy by był do tego Spray & Wipe. (coś w formie ONR)

Jak myślicie dobry pomysł czy niebardzo i tylko lakier można porysować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczur3k, Curver ma w swojej ofercie takie szafeczki ;)

 

Wchodzisz na ich oficjalną stronę, wybierasz 'storage' potem 'drawer systems' i są :)

 

Dzięki, zaraz sobie zobaczę ;)

 

 

Zapomniałem dopisać że to chodzi o ten z plastikowymi pojemnikami po prawej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za niedlugo odbieram felgi z polerki recznej (polerowane aluminium)niezabezpieczone niczym czym je zabezpieczyc a pozniej czym myc i znow zabezpieczac ?? i czym najlepiej odnowic powierzchnie po paru tygodniach ?? chodzi mi o dobre kosmetyki lecz i konkurencyjne cenowo :o

 

Co do zabezpieczenia to nie mam pojecia... trzeba testowac rozne srodki samemu. Mycie, woda plus szampon, polerowane alu nie znosi mocnej chemii. Do odpolerowania powierzchni Autosol. Niestety z takimi felgami jest udreka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jeżeli SRP to jest produkt AIO to czy jeżeli go użyje to pzed położeniem wosku #16 uzywać cleanera ? Przed będe działać prawdopodobnie UC (nie wiem czy maszynowo )

 

Pewnie było, ale czasami ciężko się przebić przes wyszukiwarkę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jeżeli SRP to jest produkt AIO to czy jeżeli go użyje to pzed położeniem wosku #16 uzywać cleanera ? Przed będe działać prawdopodobnie UC (nie wiem czy maszynowo )

 

Pewnie było, ale czasami ciężko się przebić przes wyszukiwarkę :kox:

AIO czyści, odżywia i zabezpiecza, więc teoretycznie można sobie darować cleaner przed SRP. Ja po UC użył bym IPA i dopiero SRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.