Skocz do zawartości

Krótkie pytanie- krótka odpowiedź część 2


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 751
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale nie rozumiem takiego działania. Co z tego jak będziesz podstawiał kobyłki jak przy każdym kole trzeba włożyć lewarek i podłożyć kobyłkę. To strata czasu bo zanim podniesiesz cale auto w ten sposób to już dwa kola i dwie wnęki można umyć po kolei tylko zdejmując i zakładając kolo...

Chyba gra nie warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego jestem początkujący i chyba jestem w dobrych tematach szybkie pytanie szybka odpowiedz

 

jest cały dział na temat past i polerowania poszukaj i poczytaj i dział o maszynach polerskich

 

 

pasty - jak zakupisz testery to powinno wystarczyc na auto osobowe

 

polerka - np. polecana na początek Silverline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o radę, ostatnio gość z Hestii przy okazji wyceniania szkody sprawdził grubość lakieru - wyszło od 95 do 135 - czy to normalne, bezpieczne wartości przy których można polerować lakier ?

Zdziwiła mnie grubość lakieru na masce - 195 - czy to normalne czy była po prostu powtórnie malowana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o radę, ostatnio gość z Hestii przy okazji wyceniania szkody sprawdził grubość lakieru - wyszło od 95 do 135 - czy to normalne, bezpieczne wartości przy których można polerować lakier ?

Zdziwiła mnie grubość lakieru na masce - 195 - czy to normalne czy była po prostu powtórnie malowana ?

 

95-135 to wartości jak najbardziej w normie, za to 195 na masce to wartość już wysoka (zwłaszcza, jeśli cały samochód ma 95-135, jak pisałeś) i może to oznaczać, że coś było robione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigrin jest bezpieczny, nawet Julek kiedyś pozytywnie wypowiadał się nt tego szamponu ;)

 

oki dzięki tylko właśnie się zastanawiałem bo 3 litry kosztuje w Realu jakieś 18 zł. Tylko nie wiedziałem czy to ten pomarańczowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.