Skocz do zawartości

Dywagacje na temat zimowego płynu do spryskiwaczy


Wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Zdarzyło mi się w ubiegłą zimę, że komputer pokazał -23C w środku nocy. Płyn nie zamarzł a był to Sonax. Nie Extreme, ten podobny w bańce bez dołączonego lejka.

A jeśli znawcy głoszą wszem i wobec, że klimat się ociepla etc. etc. to znaczy, że będzie coraz zimniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilem rowniez 10l motula i jak otworzylem banke zeby powachac zapach nie byl zbyt przyjemny, sylen pachnial lepiej.. w realu ostatnio bylo -30% na wybrane artykuly gospodarcze i zakupilem biofixa castrola za 17,5 4 litry, biofix z kolei pachnie ladnie ale bardzo intensywnie. zobaczymy jak sie beda spisywac, bo sylen caly czas robi dobra robote ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, że a to ten płyn zostawia coś tłustego, ten ślady na lakierze, ciągle inny kupujecie itp itd i się zastanawiam czemu nie spróbujecie sprawdzonego i polecanego płynu 1Z. U partnerów można go mieć już od 17,5zł za 1l, dolewamy 3l wody i mamy super płyn do -15*, który pachnie sto razy lepiej od tych ze stacji benzynowych, świetnie działa, przy NW nie smuży :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem co mam w zbiorniku sprysków, ale ostatnio będąc w Auchan kupiłem taki koncentrat Autolandu letni (250ml) za chyba niecałe 5pln. Myslalem ze to koncentrat zimowego :D i potem zobaczylem ze to letni, ale ze mozna dolewac do zimowego by poprawic wlasciwosci - dla mnie mega bo szyby w koncu czyste :ad: Wad nie zauważyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tego 1Z ale na razie mnie nie przekonuje. Rozrobiony 1:2, ale coś marze mi się po szybie (mam NW) i mam wrażenie że jakby miał tendencje do przymarzania na szybie a max na minusie jakie w tym roku widziało moje auto to -9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam czemu nie spróbujecie sprawdzonego i polecanego płynu 1Z... super płyn... który pachnie sto razy lepiej od tych ze stacji benzynowych, świetnie działa, przy NW nie smuży
No właśnie zamówiłem 6-cio pak. Wsadziłem nos do butelki i zapach mnie jakoś nie powalił... pachnie baaaardzo podobnie do koncentratu płynu z Lidla. No ale zobaczę jak wypadnie w użytkowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, ja w tym roku na poczatku sezonu zakupiłem zwycięscę tego testu. Śladów na masce jakoś specjalnie nie zostawiał, domywać domywał, ale w życiu nie miałem jeszcze tak śmierdzącego płynu. Wypsikałem go jak naszybciej i kupiłem sprawdzonego Autoland'a... fiołkami może też nie pachnie, ale chociaż oddychać się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, Powodzenia jeżeli sugerujesz się jakimikolwiek testami zamieszczanymi w Auto Świecie

 

oj tam zaraz sugerujesz ;) nos i oczy sprawne mam.

od dwóch lat zalewam Lidlem i jest ok. domywa, plam nie zostawia i nie śmierdzi. A zupełnym przypadkiem dostałem od "kulegi" SUPREME ESCAPE Organiki więc przetestuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, Powodzenia jeżeli sugerujesz się jakimikolwiek testami zamieszczanymi w Auto Świecie

. A zupełnym przypadkiem dostałem od "kulegi" SUPREME ESCAPE Organiki więc przetestuję.

daj znać szczególnie jak pachnie ;) używam Adixola od Organiki, ale jestem ciekawy tego Supreme Escape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chat, Powodzenia jeżeli sugerujesz się jakimikolwiek testami zamieszczanymi w Auto Świecie

. A zupełnym przypadkiem dostałem od "kulegi" SUPREME ESCAPE Organiki więc przetestuję.

daj znać szczególnie jak pachnie ;) używam Adixola od Organiki, ale jestem ciekawy tego Supreme Escape

 

ok. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.