Skocz do zawartości

Dywagacje na temat zimowego płynu do spryskiwaczy


Wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to nie wiem ktora to byla partia. Nie ogladalem dokladnie butelki, a sam plyn kupilem w zeszla zime, nie w ta. Moze sie wiec cos zmienilo ale ten zeszlej zimy to byla totalna pomylka. Szybko zamarzal ale co najgorsze wprost niemilosiernie smuzyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem "przyjemność" nadziać się na partię innego producenta niż Organika i potwierdzam Twoją opinię. Czułem się jakbym zalał olej kujawski zamiast płynu. Na szczęście tylko 1 opakowanie poszło i koniec męczarni. Organika Aurę dla biedronki leje w butle mniej więcej takie

images?q=tbn:ANd9GcSpgvYaHmScqUO-KYG8xNWHs-kr3rAoQ1uV4X3zCkjJnRKxrOIfVYqVaA

 

te złe są w kwadratowych kanisterkach.

 

Dla potomnych dodaję zdjęcia.

Po lewej Organika po prawej Achtel

zdjcie0055t.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kiedy pamiętam używam koncentratów. Ostatnio kupiłem przez przypadek sonaxa jakiś nano cośtam za 17zł, a zazwyczaj kupuje Autoland Psik Psik za 4zł. Koncentrat 250ml czyli 25l gotowego płynu. 16 groszy za litr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

"Odgrzeję" kotleta, z racji iż zima tuż tuż...

jakieś spostrzeżenia po ostatniej zimie - coś innego godnego do polecenia ?

 

Jaki płyn/koncentrat jest Waszym liderem w tym temacie ?

(trza się już zbroić na zimę :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem dwa baniaki Sylen w Realu za 9.99zł/szt., jest logo Platinum Oil, może się spisze jako płyn zimowy, niestety tylko do -20st. W tamtym sezonie lepszym dla mnie był płyn z Lidla niż z Biedronki. Po tym z Biedronki miałem slady na masce, po Lidlowskim nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncentrat Sonaxa zimowy, po pozytywnych doswiadczeniach, nabylem ostatnio 12 litrow zeby potem nie latać po stacjach, gdzie kosztuje ponad 20 zl / litr.

 

http://mrcleaner.pl/sonax...a-1l-p1384.html

 

+1 :good:

 

Też używałem w poprzednim sezonie. Nawet mi zostało jeszcze go trochę ;) Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a miał ktoś Wurtha zimówkę?Letni koncentrat bardzo dobry,ale co z zimowym...

 

http://www.wurth.pl/katalog2/karty/A189 ... bez_nr.pdf

 

W marketach raczej nie zobaczymy.Kolega ma sklep i cena netto u Wurtha to 15zł,więc po jakimś rabacie plus zarobek to dla klienta wychodzi ok.20zł więc raczej trudno byłoby sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na to, że Sonax w bańce 4 litry kosztuje około 20 zł brutto to raczej będzie ciężko.

Do jutra w promocji w Selgrosie są 5l bańki z lejkiem Sonaxa Extreme zimowego za 20,79 brutto. Oczywiście nabyłem, chciałem koncentrat ale nie było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem dwa baniaki Sylen w Realu za 9.99zł/szt., jest logo Platinum Oil, może się spisze jako płyn zimowy, niestety tylko do -20st. W tamtym sezonie lepszym dla mnie był płyn z Lidla niż z Biedronki. Po tym z Biedronki miałem slady na masce, po Lidlowskim nie miałem.

 

z ciekawości - czym zeszły te zacieki? to samo po biedronkowym płynie, nigdy więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarzab11, jako teoretycznie detaliczny, bo chciałem tylko na swój użytek, ale tam firma w której pracuje ma 25% rabatu (teoretycznie). Oj chyba jak następnym razem tam bede to im powiem żeby na aledrogo popatrzyli zanim ceny powiedzą, bo tam jest za 16pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.