Skocz do zawartości

Dywagacje na temat zimowego płynu do spryskiwaczy


Wesol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj też byłem zmuszony kupić ten orlenowski, pomijając cenę która jest kosmiczna zapłaciłem 29,99 to płyn bardzo słaby. Zostawia po użyciu szarą smugę która po ok 2 minutach znika.

 

Sporo ostatnio jeździłem i muszę pomyśleć nad zapasem jakiegoś porządnego płynu do spryskiwaczy. Używał ktoś MOTULa Vision, bo jest dostępny w mojej miejscowości od ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo ostatnio jeździłem i muszę pomyśleć nad zapasem jakiegoś porządnego płynu do spryskiwaczy. Używał ktoś MOTULa Vision, bo jest dostępny w mojej miejscowości od ręki

Moge z czystym sumieniem polecic ( ja kupowałem po 14zł za 5L ) swietny zapach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na relacje :-]

 

po "wypsikaniu" całego zbiornika 4nano winter frost mogę powiedzieć tylko tyle, że to bardzo dobry płyn, aczkolwiek nie odczułem jakieś super zmiany względem płynu z BP (pewnie dlatego, że ten również uważam za bdb ;) )

Zapach przyjemny i mało intensywny (słabo wyczuwalny w kabinie, dla mnie to +), domywanie szyby na bdb poziomie, ale ja płynu nie oszczędzam i wycieraczki również zmieniam dość często. Wpływu na LSP nie jestem w stanie sprawdzić.

Minus to oczywiście cena, no ale w tej samej cenie mamy 4l płynu ze stacji, względem 5l 4nano (tutaj jednak trzeba doliczyć koszty transportu).

 

co nie zmienia faktu, że z produktu jestem bardzo zadowolony i mam zamiar go dalej stosować - jakby w przyszłości cena uległa delikatnej obniżce - to byłaby wtedy pełnia szczęścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.