Skocz do zawartości

Dywagacje na temat zimowego płynu do spryskiwaczy


Wesol

Rekomendowane odpowiedzi

kerad, zastanawia mnie właśnie ta cena, bo ja w prawdzie zamówiłem 200 l do firmy i dostałem 12 zł netto, ale nawet bez tej obniżki on kosztuje ok 17-19 zł w detalu.

 

Sprzedawca w prawdzie mi coś mówił, że jakieś nowe dostawy są już droższe ale szczegółów nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas88, Mam wrażenie, że trochę czuć spiryt przy pryskaniu. Przy dużych ujemnych temperaturach jeszcze nie testowałem. Chcę kupić własnie albo sylen, albo tenzi. W tenzi jeśli dobrze czytam kartę charakterystyki jest mniejsze stężenie metanolu na korzyść etanolu, w sylenie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
kerad, zastanawia mnie właśnie ta cena, bo ja w prawdzie zamówiłem 200 l do firmy i dostałem 12 zł netto, ale nawet bez tej obniżki on kosztuje ok 17-19 zł w detalu.

 

Sprzedawca w prawdzie mi coś mówił, że jakieś nowe dostawy są już droższe ale szczegółów nie znam.

 

W tym roku są nowe produkty rozpoczynające się indeksem F. Zastąpiły one ten, który prawdopodobnie dostałeś Ty (A-25).

Teraz do wyboru są te na bazie alkoholu etylowego i metylowego. Wszystkie mają pH 7. No i nowe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam płyn łódzkich zakładów chemicznych 'organika'. można sobie u nich odebrać lub kupić w internetowym sklepie. zalali mi go w ASO i tak mi sie zapach spodobał, że aż spytałem o firme :D pachnie zieloną herbatą, a zmywa też nie najgorzej. płyn nazywa sie adixol -21, dostępny w pojemnościach 1L, 2L, 4L i 5L(15,36zł). teraz musze jeszcze kupić płyn też organiki, ale niby jakiś perfurmowany :-] zwie sie supreme escape -21 4L 18,22zł. myśle, że gorszy od adixola nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja póki co testuję zachwalanego Sonax-a (koncentrat)...ujemnych temp. jeszcze nie widział, ale do tej pory jest jak najbardziej :good: tym bardziej za wspomogłem go nowymi piórami Valeo :) mały zapas już zrobiłem, ale w razie czego na pobliskim orlenie jeszcze kilka butelek dostrzegłem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten http://carok.pl/index.php?action=towar&id=1063 ?

SPECOL Spec Błysk

Bedę zamawiał parę rzeczy i myślę czy go nie wziąść

 

[ Dodano: 9 Listopad 2012, 18:02 ]

Takie coś jeszcze znalazłem http://www.specol.com.pl/main/produkt/566.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.