Skocz do zawartości

Poorboys World Natty's Red


firmek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A porównywał ktoś RED do R222 Concours?

 

Nikt tu chyba nie używa produktów R222 a mnie bardzo ciekawi,

bo czytam od dłuższego czasu o woskach i odpadły Megsa nowy Gold Class,

Pete's 53, Colli 476 (rozważam 915), Megsa 16 już nie ma, Dodo to ponoć padaka (bo krótko trzymają) a SV, Zymol Polishangel itd to daleko poza budżetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ani jednego ani drugiego ale dopłaca się podobno za inny i jeszcze lepszy zapach :-]

 

BLUE pachnie torche jak guma balonowa a RED jak truskawki ze smietana.

Oba zapachy sa ok, bo nie wala ciezka chemia ani nie sa nijakie, ale jak dla mnie to zaden zapach d... nie urywa. Ot po prostu oba fajnie pachna i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dartzeel Stałem przed podobnym wyborem nie drogiego wosku .

Wybrałem reda i nie żałuje łatwo się nakłada i poleruje , ma przyjemny truskawkowy zapach .

Super wygląda na czarnym , niebieskim a i na srebrnym jest fajnie .

(poki co na takie kolory poszedł )

 

Następnym razem kupie coś swissvax żeby porównać czy warto wydać kilkukrotną cene reda czy zostać przy redzie który jak dla mnie robi robotę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A porównywał ktoś RED do R222 Concours?

 

Nikt tu chyba nie używa produktów R222 a mnie bardzo ciekawi,

bo czytam od dłuższego czasu o woskach i odpadły Megsa nowy Gold Class,

Pete's 53, Colli 476 (rozważam 915), Megsa 16 już nie ma, Dodo to ponoć padaka (bo krótko trzymają) a SV, Zymol Polishangel itd to daleko poza budżetem.

 

kto Ci to powiedział?

najlepiej kup sobie jakieś małe opakowanie Dodo i sam się przekonaj

z moich obserwacji wynika, że nie ustępują one trwałością innym naturalnym woskom

a zapachy to ta sama liga co Natty's Red :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Dodo nie zachwycił (Purple Haze PRO), no pachniał fajnie, nakładał się normalnie ścierał też. Wczoraj pierwsze mycie po nalożeniu, biding i sziting bardzo przeciętny, Colli po miesiącu lepiej potrafi :o procedura była nalezyta Mac-Glinka-LimePrime i dodo tutaj dziury nie ma co szukać. Czasem pewno nałoże dla sportu, ale w życiu nie wybrałby go jako swój podstawowy wosk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - mam podobne wrażenie. Dość mocno przyciąga kurz. Jestem 5 dni po aplikacji, auto prawie nie jeżdżone (max 100km) a całe "zapylone". Dodam, że spodziewałem się po nim większego WOW. Nie żebym twierdził że jest słaby ale znowu trzeba się będzie wybrać na zakupy.

 

Efekt po aplikacji:

 

20120407152316308.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16stopni , Nałożyłem , 10 minut, wypolerowałem , stało przez noc (7stopni) , rano przetarłem mf , podjechałem do kolegi patrze na klapę tylną O.o Zobaczymy dziś , stoi w słońcu i sie wygrzewa. Może później dodam fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze pytanie. Rozumiem, że wosk nie ma jakies daty ważności? Albo inaczej co jest na tej nalepce na denku wosku? Bo moja jest oderwana...i nie wiem co tam było...

 

sposób użycia,jakaś uwaga co by nie zażreć wosku :mrgreen: i dane dystrybutora,

czyli nic ciekawego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym forumowiczem i zarazem posiadaczem profesjonalnych środków do pielęgnacji samochodu.

Wracając jednak do tematu. Czy po zastosowaniu Auto Finesse Tripple All In One Polish 250ml mogę od razu nałożyć wosk Reda czy trzeba odczekać jakiś czas?

Pytam dlatego, że nie mam swojego podwórka gdzie mogę spokojnie iść do domu poczekać aż AIO się wchłonie a nie bardzo mam czas tam gdzie będę pielęgnował moje maleństwo. Czy 30 minut wystarczy na wyschnięcie AIO i spokojnie mogę nakładać wosk? W tym czasie zająłbym się oponkami.

Dzięki za porady

Pozdrawiam

Adam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.