Skocz do zawartości

Poorboys World Natty's Red


firmek

Rekomendowane odpowiedzi

popsuł fotograf

Uważaj co mówisz o mojej kobiecie :evil:

 

Jak dla mnie lepsze to niż kolejna sesja na parkingu w makro czy tesco...

 

Ale jeśli macie jakieś fajne pomysły na umiejscowienie sesji z fajnym autem to dajcie proszę znać bo na pewno jest to nie pierwsza i nie ostatnia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

popsuł fotograf

Uważaj co mówisz o mojej kobiecie :evil:

 

Jak dla mnie lepsze to niż kolejna sesja na parkingu w makro czy tesco...

 

Ale jeśli macie jakieś fajne pomysły na umiejscowienie sesji z fajnym autem to dajcie proszę znać bo na pewno jest to nie pierwsza i nie ostatnia;)

 

Poszukajcie trochę na tym "stepie", pewnie znajdzie się coś gdzie nie ma słupów itp. w tle. I jak dla mnie to błotko pod kołami też jakoś nie pasuje do tego auta, gdyby to był jakiś SUV to OK, ale nie do skrzydlatej gwiazdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu to również mogę powiedzieć, że praca z tym woskiem to super przyjemność jednak w przypadku aplikacji na kolegi aucie - niemetaliczna czerwień dała krótkoterminowy efekt... a dokładnie po dwóch miesiącach dach auta z powrotem wypłowiał od słońca (wcześniej wykonany został cały proces autodetailingu na produktach PB a na koniec Black Hole + Nattys Red).

Teraz pytanie moje do Was czy to wina słabej ochrony wosku czy jakość lakieru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Zastanawiam się nad wyborem wosku po pełnej korekcie lakieru, czy lepiej wybrać tego Poorboya czy moze jednak Colli 476?

Colli dłużej się utrzyma, PB red da lepszy ale krótszy efekt wet look.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę też tak wertuję temat i cholernie mnie kręci ten Red :song::D Cały czas też myślę o Collim 476, ale chyba pod koniec lata dokupię colliego i całoroczny zestaw wosków na przyszłe lata będzie :lol: Jeszcze pytanko czy Colli nie będzie się gryzł z PB Professional Polish tak zachowawczo się pytam, bo nie chciałbym 2 cleanserów kupować :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja stosuję Reda najczęściej po Black Hole, stąd pewnie skrócona żywotność. Może i poleży dłużej, ale jak krople po myciu nie są już okrągłe to uznaję że czas wosku już minął ;)

 

ps. Dodam jeszcze, że nie mam możliwości myć samemu auta, więc pewnie to czego używają w myjniach ręcznych także ma duży wpływ na wosk (po myciu QD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze by glaze byl problemem. Pod reda kladlem zawsze White Diamond w nadziei, ze kosmetyki tego samego producenta dobrze sie zgraja i nie zauwazylem by prowadzilo to do tragedii. Wosk wytrzymywal +/- 3 miesiace w zaleznosci od pogody i jeszcze wykazywal jakies kropelkowanie (nigdy nie czekam do pelnej agonii wosku).

Pamietam tez przypadek gdy kladem WD i na to Red i po tygodniu bylo juz po wosku. Tylko, ze wtedy nakladalem WD wieczorem, na dodatek zaczelo kropic. Udalo mi sie wypolerowac WD i od razu nalozyc wosk w chwili przerwy od deszczu ale zaraz potem lunelo i tak padalo prawie caly tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.