Skocz do zawartości

Poorboys World Natty's Red


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 371
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś użyłem po raz pierwszy Nattys Blue na czarnej perle, auto honda. Pierwsza sprawa to miałem ochotę zjeść trochę tego wosku ale na szczęście się opamiętałem bo pewnie nie dokończyłbym woskowania. Aplikacja gąbkowym padem jak dla mnie super, ścieranie/polerowanie także ok. Zrobiłem najpierw całe auto a dopiero później całe auto polerowałem. Nie było problemów. Dla mnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też używam blue i daje rady.Wydajny ,pięknie pachnie i łatwo się dociera ale do maxymalnego wet looku to mu brakuje trochę,podobny conowo do butter wet wax od chemical guys a efekt słabszy i trudniejszy w pracy.Ale ten zapach....trochę ciężko go na słońcu spolerować(blue)-testowany na czarnym metalicu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie polecany jest na ciemne kolory jak większość "siuwaxów" ;) do wet look -więc granat będzie ok-na srebrnym szału niczym nie zrobisz z racji tego że to jasny kolor który i tak już coś tam odbija.

Miedzy Redem a Blue różnica praktycznie w zapachu i w cenie-tak sądzą poniektórzy-jednak reda nie posiadam to się nie wypowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

zawsze możesz zrobić mały test na masce i położyć Reda na SRP, CG i LP a resztę samochodu zrobić tym co bardziej Ci przypadnie do gustu, trwałość ma tu drugorzędne znaczenie, liczy się look

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • Administrator
2) po nałożeniu reda, czy mogę go uzupełniać syntetykiem duragloss aquawax 951?

 

Ja bym raczej nattysa kladł na syntetyka

 

W jakim celu chcecie robić takie kanapki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chłopaki,

Z początku moim zamiarem było użycie sealanta (w tym przypadku DG Aquawax 951) w płynie jako QD na Reda (do uzupełnienia uytków wosku), ale teraz widzę że lepiej byłoby zastosować typowy QD z dodatkiem carnauby po każdym myciu między woskowaniem Redem - dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie tego wosku, obecnie na aucie mam świeżo położonego Colli i nachodzi mnie ochota nałożenia Nattysa. Colli zapewnia dobrą ochronę ale niestety jakiegokolwiek połysku się po nim spodziewać nie można:(

 

Nattysa widziałęm na żywo też na ciemnym lakierze i wpadł mi w oko ;)

 

Obydwa woski są naturalne, jak myślicie nie pogryza sie ze sobą?

Jest to dobry pomysł czy odpuścić i nałozyć Nattysa dopiero na lato?

 

Lakier po glince VP i Colli wygląda tak:

zn254g.jpg

2s81jc8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jakiś cleaner lub aio i na to Natty's i będziesz miał blask etc. Bo nie masz dobrze przygotowanej powierzchni pod wosk, a sam wosk to tylko wykończenie i nie zmienia tak wyglądu lakieru jak odpowiednie jego przygotowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natty's na AG SRP to to czego szukasz Misior. Chociaż powiem ci że jeszcze lepszy połysk daje Dodo purple haze też na Srp a dlaczego na nim a no dlatego że jak ne masz przygotowanego mega lakieru to srp ma bardzo dużo wypełniaczy i maskuje to i owo podkręcając tym głębie koloru przed woskiem jak i posiada w sobie trochę cleanera. Ma tylko jeden minus ale mi to nie przeszkadza-Wosk na tym siedzi z tydzień mniej :D

Efekt Srp+dodo masz tutaj-czarny mercedes

viewtopic.php?f=35&t=21283&start=1455

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.