Skocz do zawartości

FinishKare 1000P Hi-Temp Paste Wax


firmek

Rekomendowane odpowiedzi

nie sądzicie?
Sądzimy :P:D Środki do felg to killery dla wosku. Ale dobrze oczyszczona felga ,nawet po korekcji i nawoskowana nie brudzi się tak szybko ,a brud usunąć można z łatwością szamponem którym myjemy karoserie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 2 tyg nadal siedzi na lakierze, pomimo tylko jednej warstwy. Lakier był przygotowany 2xAG SRP, niestety glinki jeszcze nie dorobiłem się ,ale na wiosnę już będzie. Dodam, że z sampla to mi bardzo mało ubyło, także co do wydajności to zdaje egzamin celująco. Do felg zużywam jakiś wosk z tesco bodajże, co mi kiedyś został :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
To,ze kladles ostatnia warstwe 11 listopada ma jeszcze wieksze znaczenie,lakier bedzie jeszcze bardziej niepodległy złym warunkom:)

 

Właśnie ta myśl, mimo zmęczenia motywowała do działań :)

 

Czym myłeś?

 

Poorboy's Super Slick & Suds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak koledzy jakoś w pierwszej połowie listopada położyłem trzecią warstwę Fk1000, wcześniej 3październiak 2warstwy i myty AG BSC raz w tyg do 19listopada. Trzyma się b. dobrze i teraz na odwilży nałożyłem kolejną warstwę dla upewnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swoje trzy grosze, przede wszystkim cofam wszystkie złe słowa, które o nim wypowiedziałem ;) Podobnie jak u Kolegi wyżej na SRP nałożona ostatnia warstwa FK 1000P 10 października. Ostatnio myłem i ku mojemu zdziwieniu wosk, odpycha wodę bardzo ładnie, gorzej tylko doły drzwi, tam gdzie leci najwięcej soli. Poza tym wygląda na to, że FK nie ma ochoty zbytnio schodzić. Czyli, że w poprzednio opisywanym przeze mnie przypadku duży wpływ na niską wytrzymałość miały najprawdopodobniej słabe warunki pogodowe (duża wilgotność powietrza) przy aplikacji. Dodam tylko, że od tego czasu auto cały czas pod chmurką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

po dzisiejszym myciu stwierdzam że FK 1000P dogorywa, jest już tylko miejscami. wosk wytrzymał niecałe 4 miesiące co myślę że jest niezłym wynikiem. auto garażowane pod chmurką i jeździ tylko po mieście na krótkich odcinkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umylem samochod w weekend. Wosku brak, o ile na drzwiach jeszcze widac jako takie kropelkowanie to na masce i dachu nie ma nic, woda klei sie az przykro patrzyc :( FK 1000p wytrzymal okolo 4 miesiace jesieni/zimy. Myty woda z szamponem. Ostatnie mycie proszkiem na myjce cisnieniowej, z reszta bardzo irytujace - samochod z powodu niskich temperatur a wiec braku mozliwosci umycia byl cakiem mocno zapuszczony. Brud zchodzil bardzo ciezko, nawet myjka cisnieniowa z proszkiem nie robila na nim wrazenia. Dopiero gabka to ruszyla ale mylo sie tak jak by auto bylo tluste.

Pewnie pociagnal by dluzej gdyby nie do konca zgodne z sztuka nakladanie wosku - dosyc niska temperatura, mala przerwa przed glazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.