Skocz do zawartości

FinishKare 1000P Hi-Temp Paste Wax


firmek

Rekomendowane odpowiedzi

FK nałożony w październiku 3 warstwy. Auto cały czas jeżdżone codziennie po 100licy parkowane pod chmurką. Myte 1 raz tylko Gold class ręcznie. Wydaje mi się że jak na taki czas użytkowania auta w cięzkich warunkach zimę zniósł dobrze

65723485.jpg

38744116.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem caly temat ale nei zauważyłem ,aby ktoś używa cleanera DJ Lime Prime pod FK... to zła kombinacja, czy jeszcze nikt nie probował??

 

mam co prawda PB PP ...ale juz mam dość pracy z tym clenerem :/ i szukam czegoś fajnego i łatwego w użyciu przed FK...

 

widziałem SRP ..ale co myślicie o tym DJ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast IPA mogę zapodać denaturat?

Też alko i też paruje i co najważniejsze mam buteleczkę ( choć na 4 fele 20" może nie starczyć :? )

cleanera jeszcze nie mam w zestawie a będę musiał kupić coś pod duragloss 111 ale o to dopytam w innym dziale :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj znajomy przyjechał z troche styranym lakierem, który bedzie szedł niedlugo do polerki ...ale

 

góra przed czymkolwiek ... dół po PB PP i FK 1000p

 

54881dee838db70em.jpg0f13dd70afb67516m.jpg

 

całość (nie ma takiego efektu na zdjęciach jak na żywo):

 

ab8f87c50b5e00dam.jpg5bda166ff21c5b9bm.jpgd2e29f972a94dcb4m.jpgb34e0a30e5f385eem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba go wczoraj widziałem na ulicy kolo g.bałtyckiej, tylko ze mial fele od porshe zalozone :) Ladnie zapierdziela ta golfinka...

Na zdjeciach faktycznie malo widac ale efekt jest. Balans bieli troche zbyt wysoki.

 

to nie ten...jest kilka podobnych... ten bedzie za tydzien na bbs'ach rs ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dla mnie takie pytania są zbędne ponieważ każdy ma inaczej przygotowaną powierzchnię, inny styl jazdy, warunki pogodowe itp. powiem tak na alusach w ciężkich warunkach, trasy po 2tyś km, błoto itp. FK leżał 2 miesiące i jest nadal(tylko glinkowanie). więcej nie powiem bo jutro auto idzie do polerki i go zmyje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Obecnie używam Colli 476. Zastanawiam się nad kupnem FK 1000P Hi-Temp Wax lub Meguiars #16 bo tego co opisujecie tutaj na forum wygląda na to, ze FK 1000P jest najtrwarlszym woskiem (troche trwalszym od Megsa #16 i Colli 476).

 

FK bym chętnie kupił ale mam jeszcze #476 i chciał bym coś w płynie. Czy jest jakis wosk/sealant w płynie, który dorównuje wytrzymałością colli 476 ? oczywiście w podobnej cenie w tej chwili nie moge sobie pozwolić na wosk z wyższej półki cenowej niż #476 czy #16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.