Skocz do zawartości

FinishKare 1000P Hi-Temp Paste Wax


firmek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
W dniu 10.10.2018 o 18:13, menior napisał:

@ghost  ja podobnie jak Ty na wiosne kladlem na kulejace juz nieco fusso nie SSW ale np.BSD i nie tylko nie zauwazylem zadnego zapchania ale odwrotnie efekt odzycia(polepszenia) hydrofobowosci(swoja droga niezbyt dlugotrwaly) podejrzewam ze efekt bylby nieco inny na swiezo polozonego fusso(stad chyba mit o zapychaniu) Nowicki poleca w takim przypadku  jesli nie chcemy zbytnio ingerowac QD typu czyszczacego.Co do zapychania sie z powodu osadow kamiennych to czesto sie spotykam z tym na forach zagranicznych i popularne sa tu szampony odtykajace lekko kwasowe(zalecane nie tylko na powloki) u nas malo popularne ale ostatnio pojawila sie taka nowosc od CleanTech 🙂

Czy ja wiem czy to nowość 😛 Tech Cleaner jest z nami od początku czyli od maja 2017 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam.Planuje nawoskowac alufelgi .
Na cleaner Poorboys PP2 nakladac fk 1000 czy przetrzec pp2 ipa I na to wosk
Chodzi mi o trwalość
Jak ma być trwałość, to ipa po cleanerze.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

@Bac warto go myć neutralnem regularnie. Możesz coś tam spróbować po 3mcach czy jakimś przebiegu 2-3k plus ale czy potrzeba i czy coś da to nikt ci nie powie. Jest różnica między autem garażowanym i parkowanym przy kopalni, przebiegiem miejskim i pozamiejskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.