Skocz do zawartości

FinishKare 1000P Hi-Temp Paste Wax


firmek

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy , garnek z wodą , na kuchenkę i spokojnie ładnie się wosk rozpuści , plastikowe pudełko spokojnie wytrzymało , wosk jest twardy że naginając palcami pudełko nic się nie odkształca .

moim zdaniem panowie ze sklepu naskrobali z dużej puszki , ugnietli tak jak plastelinę i dlatego nie ma jednakowej struktury .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz-no1, oba testery przechowywałem tak samo. Może teraz ten wosk ma inną konsystencję niż kiedyś, ale wątpię.

yacek _b, też mi się wydaje że to nie oryginalne testery tylko przekładany wosk z dużego opakowania, przez co traci swoje właściwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Panowie zapraszam do naszego tematu w dziale ogłoszenia jest wyjaśnione skąd i dlaczego wzieły się opakowania z naszą nazwą i pełną nazwą produktu ;)

 

Jeżeli wosk nie spełniał swoich pełnych właściwości były zbrylowany i sam z siebie wysychał to musi to być wada fabryczna i proszę to do nas reklamować tak jak w przypadku każdego innego wadliwego produktu. (Czasami zdarza się to przy #16 ale akurat nie jest to wadą.) Tylko dziwne że nie dostaliśmy żadnych informacji ani reklamacji na temat Finish Kare :o Żebym nie czytał forum to do tej pory nic byśmy nie wiedzieli :/

 

Jedyna mała, nam znana "niewygoda" to małe grudeczki w konsystencji wosku które przy styczności aplikatora z lakierem i przy aplikowaniu i wytworzeniu wyższej temperatury zmieniały się w normalną "maślaną" konsystencję wosku. Ale ten problem został już usunięty więc to dotyczy starszych opakowań, co do właściwości wosku to podczas przełożenia nie tracił swoich właściwości, było to testowane na kilku panelach.

 

Tak jak napisałem w naszym temacie byliśmy zmuszeni do przełożenia wosku z tych małych puszeczek ze względu na skargi klientów na to że wosk jest nie oryginalny ponieważ nie było na tych opakowaniach żadnej informacji że jest to wosk Finish Kare hi temp ( nie każdy wie że BWM1000 to jest to ten wosk :wallbash: ) Niestety będąc sprzedawcą ciężko jest dogodzić każdemu klientowi, A staramy się jak tylko możemy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yacek _b, też mi się wydaje że to nie oryginalne testery tylko przekładany wosk z dużego opakowania, przez co traci swoje właściwości.

 

Nie sądzę by tracił swoje właściwości , a jestem jak najbardziej za tym by sprzedawcy oferowali jak najwięcej testerów różnych produktów .

 

[ Dodano: 19 Wrzesień 2010, 19:09 ]

CAR CRAZY czy jest mozliwośc zrobienia testeru # 16 Megsa , 476 i 915 Colli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

yacek _b, Nie chcemy sprzedawać testerów produktów które nie są sprzedawane jako testery przez producentów z tym że odróżniając pojęcie "tester" jako produkt do kupienia i "próbka" jako coś gratis. to przy ewentualnym zamówieniu możesz napisać czy mamy jakąś próbkę danego produktu i jeżeli mamy taki produkt kupiony na własny użytek to jakąś niewielką ilość dołożymy do zamówienia jako mała próbka do przetestowania przynajmniej na jednym panelu. ;)

 

Koniec OT takie pytania proszę kierować do naszego tematu w ogłoszeniach żeby tu nie zasmiecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmek, nie bałem się i uważam, że SRP z FK 1000 to bardzo dobre połączenie. Wcześniej była glinka. Pierwsza warstwa SRP była aplikowana bawełną z większym naciskiem, druga była aplikowana po godzinie na aplikatorze piankowym z małym naciskiem. Po godzinie poszedł FK 1000, druga warstwa FK 1000 poszła po 24 godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza warstwa SRP była aplikowana bawełną z większym naciskiem, druga była aplikowana po godzinie na aplikatorze piankowym z małym naciskiem.
Robie bardzo podobnie :). Pierwsza warstwa co prawda aplikatorem z mikrofibry (bo akurat nie mam bawelny) z sporym naciskiem tak by dac popracowac cleanerom, druga juz pianka megsa prawie jak wosk, a jak ma wene to i trzecia w ten sam sposob.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deco, Widze, ze nie bales sie "zaryzykowac" z SRP

U mnie też FK1000 leży na SRP i jakoś się dobrze trzyma od 24 lipca.

 

I następna jakaś mała relacja z mojej strony (wcześniej było kilka stron wstecz)

 

W niedziele umyłem foczkę czyli 2 tyg od ostatniego mycia jednak teraz użyłem po raz

pierwszy jakiegoś QD po myciu (8 tyg bez żadnych QD) i padło na DJ Red Mist Tropical

wiadomo czemu :-]

 

Efekt jest zajefajny DJ RMT dodał jeszcze więcej śliskości,blasku/połysku i trochę wetu,

moim zdaniem ten QD świetnie będzie współgrał z FK1000 :good:

 

Oto fotki :-]

 

p1050129f.th.jpg

 

p1050127x.th.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, beeeeauty. Nom umnie też QD bardzo fajnie poprawił FK i nadał wet looka którego troche brakuje FK ale po QD jest i głębia i szkilstość.

Co do QD to faktycznie daje rade na FK1000, a dla większego wetu wydaje mi się że dobrze

by było płożyć coś pod wosk albo jakiś naturalny na FK i będzie git malina.

 

Ps. mam jeszcze filmik jak ktoś by był chętny to go zapodam na YT, kolory trochę "wyblakłe"

bo kręcone cyfrówką nie pierwszej młodości ale zawsze coś widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz-no1, nie wiem czy wiesz, ale Red Mist jest dośc ostry dla wosku pod spodem, i z czasem powoduje degradacje warstwy wosku zamiast ją wzmacniać.
Moze to truizm ale FK 1000p i QD FK 425 fajnie ze soba wspolpracuja. Z tym ze IMO 425 nie jest znow takim idealnym srodkiem, sprawia wrazenie troche tlustego przy wycieraniu.

 

[ Dodano: 21 Wrzesień 2010, 10:09 ]

Wiem że ten syntetyk dość mocno brudzi na biało tworzywa zewnętrzne. A jak jest z hybrydą FK pink ?
Nie wiem jak jest w rzeczywistosci ale zakladajac ze pink to 1000p z dodatkiem naturalnego wosku wcale bym sie nie zdziwil jak by tez brudzil plastiki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to truizm ale FK 1000p i QD FK 425 fajnie ze soba wspolpracuja. Z tym ze IMO 425 nie jest znow takim idealnym srodkiem, sprawia wrazenie troche tlustego przy wycieraniu.

Czekam na ten QD bo poprzedni mi się w bagażniku cały wylał :/

 

Wiem że ten syntetyk dość mocno brudzi na biało tworzywa zewnętrzne. A jak jest z hybrydą FK pink ?

Jest tak samo, wiem bo go mam.

Przy następnej aplikacji FK bezapelacyjnie oklejam wszystkie plastiki taśmą 3M

i będę miał spokój.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.