Skocz do zawartości

Neoxal Primer - to cleaner i baza. Zawiera SiO2


NEOXAL EUROPE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witajcie!

Na nowy sezon czeka na Was nasz nowy produkt. Neoxal Primer. Posiada lekkie właściwości ścierne. Można się nim pozbyć np. hologramów. Co najmniej dwukrotnie wydłuża trwałość: powłok, wosków itp.Tworzy solidny podkład z SiO2. Podnosi połysk i uwydatnia kolor lakieru. Doskonale czyści lakier, chrom, szkło i winyl. Wypycha wodę, to bardzo ciekawa cecha produktu. Dzięki niej Neoxal Primer posiada właściwości antykorozyjne. Wzmacnia efekt wizualny, wydobywa ziarno, podnosi połysk. Usuwa ślady markera permanentnego, trudne zabrudzenia, zacieki, waterspout-y, resztki pasty polerskiej także ze strukturalnego winylu. Dostępny w butelce 200ml i 1 litr. 

Jeśli już wypróbowałeś produkt, napisz proszę co o nim sądzisz. Jeśli nie, zachęcamy do zakupu poprzez Allegro i podzieleniem się opinią na fofum. Jeśli masz pytania, czekamy na nie i chętnie na wszystkie odpowiemy.

Instrukcja stosowania:

Aplikacja maszyną rotacyjna na niskich obrotach:

Nanieś na miękki krążek polerski niewielką ilość preparatu (5 groszków na pół maski).

Rozprowadź na zabezpieczaną powierzchnię

Od razu po tym dotrzyj mikrofibrą.

 

Aplikacja ręczna:

Na aplikator do wosków nanieś odpowiednią ilość preparatu.

Okrężnymi ruchami rozprowadź na zabezpieczaną powierzchnię.

Dotrzyj mikrofibrą.

Tak przygotowaną powierzchnię pozostawić na około godzinę.

Teraz można zastosować zabezpieczenie.

https://allegro.pl/oferta/neoxal-primer-cleaner-i-podklad-200ml-11638844739

 

Pozdrawiam Grzegorz z Neoxal-u

 

zielony-jpg.jpg

biała.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, ral6014 napisał:

@NEOXAL EUROPE Primer będzie idealną bazą i wzmocnieniem dla Neoxala QD? Oczywiście po korekcie lakieru. Jaka jest minimalna temperatura aplikacji?

Jest idealna bazą pod wszystkie nasze powłoki takie jak Neoxal 1,61 Ceramic Coating czy 1,61 Reload. Zastosowany pod Neoxal QDek da naprawdę solidną roczną powłokę. 

Minimalna temperatura aplikacji to 15°C.

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy produkt trzeba usuwać mechanicznie? Czy wystarczy np cleaner ręcznie?

Przedłuża dwukrotnie trwałość wosków. Weźmy dwa skrajne przykłady czyli fusso i jakiś konkusowiec. Oba będą siedziały dłużej? Rozpuszczalniki klasycznego fusso nie zaszkodzą?

Praca na da. Jaki jest czas pracy tak, żeby użyć produktu do odświeżenia lakieru?

 

Jak zachowuje się na trudnych miękkich lakierach? Nie wysycha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator dużo pytań mało odpowiedzi. Myśle ze każdy kto jest zainteresowany powinien zakupić mała buteleczkę i sobie sprawdzic osobiście. 
Ja pracowałem na planetarnej maszynie Flex XCE. Pad czerwony/żółty i dosłownie to były 3 przejazdy na biegu 3.5 . Szybko się wypracowuje ale nie pyli 🙂  

Na przykład car pro essence trochę wymaga pracy bo rozprowadzenie, wypracowanie do klarowności i wskazane jest jeszcze na końcu wrzucenie wyższego biegu i „wygrzanie” lakieru. w przypadku Primera Neoxal takiego czegoś nie robiłem 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@D@ViD jeśli byłby zdolny być glaze pod wosk na lato a do tego jeszcze przedłużać trwałość to take my money:) Scholl vintage czeka 

Jeśli jednak dla pozbycia się resztek produktu z lakieru trzeba byłoby działać jak z powłoką czyli korekta to nie dla mnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, analyzator napisał:

@D@ViD jeśli byłby zdolny być glaze pod wosk na lato a do tego jeszcze przedłużać trwałość to take my money:) Scholl vintage czeka 

Jeśli jednak dla pozbycia się resztek produktu z lakieru trzeba byłoby działać jak z powłoką czyli korekta to nie dla mnie.

To primer nie glaze. „Łopatologicznie” mówiąc zboostowany cleaner, który ma być bazą. Tylko nie bierzcie tego dosłownie...

Co do tego czy wydłuża żywotoność to trzeba zrobić testy 50/50. Zapewnienia producentów dobrze wiemy jakie są i jak się czasem kończą 😉 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
14 godzin temu, Aivars napisał:

Ja z checia przetestuje Neoxala chocby z czystej  ciekawosci, bo combo Essence z Pinnacle Souveran zrobilo na mnie potezne wrazenie 😉 

Gorąco zachęcamy. I będziemy wdzięczni za przekazanie opinii na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Dystrybutor
W dniu 10.01.2022 o 08:31, PaaPaaJ napisał:

@D@ViD i z czym się lepiej pracuje i co lepsze efekt zostawia ? 😁

Trzeba tu wypowiedzi kogoś niezależnego. My uważamy że nasz jest super. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.