Skocz do zawartości

Dlaczego zniknął kanał YT Dziadzi?


Rekomendowane odpowiedzi

@AUTO JAK TA LALA Właśnie potwierdzasz opinie,  które od dawna o Tobie krążą...

Jesteś zwykłym chamem i gburem,  nie potrafiącym przyjąć krytyki. Ciągle się tylko spinasz i stroszysz piórka,  a po filmikach widać iż jesteś laikiem grającym zawodowca,  lub cholernie nie idzie Ci przekazywanie wiedzy...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AUTO JAK TA LALA Właśnie potwierdzasz opinie,  które od dawna o Tobie krążą...
Jesteś zwykłym chamem i gburem,  nie potrafiącym przyjąć krytyki. Ciągle się tylko spinasz i stroszysz piórka,  a po filmikach widać iż jesteś laikiem grającym zawodowca,  lub cholernie nie idzie Ci przekazywanie wiedzy...

Nie wytrzymam lepszej historii nie słyszałem- „krąża historie” póki co to tutaj widze histerie.

Może przytocz fakty a nie jakieś pierdoły- melioracja level expert:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AUTO JAK TA LALA Nie będę rozsiewał plotek,  ale dostałem coś niepokojącego na pw.

Powiesz mi czemu nagle pojawiłeś się znów na forum,  akurat kiedy Dziadzi kanał został usunięty? 

@AUTO JAK TA LALA Wiesz co?  Już nawet nie odpisuj,  a przynajmniej ja kończę Już tę dyskusję. 

Po co dyskutować ze znawcą,  który poleca ludziom ceramikker🤣

Żegnam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AUTO JAK TA LALA Nie będę rozsiewał plotek,  ale dostałem coś niepokojącego na pw.
Powiesz mi czemu nagle pojawiłeś się znów na forum,  akurat kiedy Dziadzi kanał został usunięty? 
@AUTO JAK TA LALA Wiesz co?  Już nawet nie odpisuj,  a przynajmniej ja kończę Już tę dyskusję. 
Po co dyskutować ze znawcą,  który poleca ludziom ceramikker
Żegnam. 

Wiesz co, rozumiem jakieś dziwne spekulacje. Mimo ze jak to mnie nazwałeś „gburem” itd. Nie jestem aż tak zawistny - współczuje Andrzejowi i jeśli mam pomóc to nie stronię od tego.

Ale też chętnie poslucham tych plotek - dawaj, napisz coś publicznie tylko proszę miej jakiś dowód


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, penkus5 napisał:

Powiesz mi czemu nagle pojawiłeś się znów na forum,  akurat kiedy Dziadzi kanał został usunięty? 

@penkus5 , Tom, moze chodzi o to, ze "morderca zawsze wraca na miejsce zbrodni" ;-)

jakos nikt inny, z polskich kanalow detailingowych, sie nie odzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5 , Tom, moze chodzi o to, ze "morderca zawsze wraca na miejsce zbrodni" ;-)
jakos nikt inny, z polskich kanalow detailingowych, sie nie odzywa.

Szanujmy sie, wrocilem bo chcialem Andrzejowi pomóc. Czyste intencje bez podtekstów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie do końca kumam skąd w tym wątku wzięła się kwestia AJTL i sugerowanie, że maczał w tym palce... Totalnie bez sensu



Trzymam kciuki, żeby Dzidzia się nie poddał i rozkręcił kanał na nowo. Szkoda, że stare filmy nie są nigdzie przechowywane, byłaby kwestia tylko ponownego załadowania tego na kanał 😕 

Moja propozycja jest taka, żeby zrzucić się kiedyś Dziadzi na kilka sztuk twardych dysków, na których mógłby trzymać swoje filmy 😄 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, paki112 napisał:

 Moja propozycja jest taka, żeby zrzucić się kiedyś Dziadzi na kilka sztuk twardych dysków, na których mógłby trzymać swoje filmy 😄 

A wiesz, że wczoraj o tym samym myślałem 😄 Ja jestem jak najbardziej za ale nie chciał bym też robić niczego na siłę. Niech rozkręca nowy kanał jeśli ma ochotę i siły aby to dalej ciągnąć a okazja do wręczenia takiego prezentu pojawi się bardzo szybko. To poniekąd było by też zabezpieczenia dla widzów - do starych filmów wracałem nie raz szukając np. sposobu w jaki dziadzia coś robił, jakie stężenie najlepiej mu się sprawdzało itd.

 

@AJTL - Odpuść, nie jesteś pierwszym na którego padają "oskarżenia" w sprawie zamknięcia kanału. Ludzie myślą, że wystarczy kogoś nie lubić i już można mu zamknąć kanał 😅 To tak misiaczki nie działa 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KiziorDZN napisał:

To poniekąd było by też zabezpieczenia dla widzów - do starych filmów wracałem nie raz szukając np. sposobu w jaki dziadzia coś robił, jakie stężenie najlepiej mu się sprawdzało itd.

To prawda, pamiętam jak przed aplikacją 1,61 Reloada od @NEOXAL EUROPE chyba z 3/4 razy odpalałem sobie filmik z aplikacji powłoki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że wczoraj o tym samym myślałem Ja jestem jak najbardziej za ale nie chciał bym też robić niczego na siłę. Niech rozkręca nowy kanał jeśli ma ochotę i siły aby to dalej ciągnąć a okazja do wręczenia takiego prezentu pojawi się bardzo szybko. To poniekąd było by też zabezpieczenia dla widzów - do starych filmów wracałem nie raz szukając np. sposobu w jaki dziadzia coś robił, jakie stężenie najlepiej mu się sprawdzało itd.
 
@AJTL - Odpuść, nie jesteś pierwszym na którego padają "oskarżenia" w sprawie zamknięcia kanału. Ludzie myślą, że wystarczy kogoś nie lubić i już można mu zamknąć kanał To tak misiaczki nie działa

Wiem dlatego rozumiem takie oskarżenia - jeżeli ktoś bedzie tu w czymkolwiek potrzebował pomocy to wiecie gdzie mnie znalezc. Sprawa przykra i nie a tu podziałów. Mnie tylko poirytowało to marudzenie zamiast działać - na zrzutke tez sie pisze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Zaraz tu zrobię czystkę jak jeszcze raz zobaczę osobiste podjazdy i kłótnie.

Właśnie to miałem na myśli kilka postów wyżej pisząc dlaczego trzeba wszystko pisać, podkreślać 2x wyraźnie bo właśnie potem są takie "jazdy" i nie czytanie/oglądanie ze zrozumieniem.

Rzucać insynuacje i oskarżenia każdy umie a kij zawsze ma dwa końce. Sam się pomyliłem zresztą. Z racji mojej branży "zarzuciłem" sieci w różne obszary i kanały.

Z tego co już się dowiedziałem kanał najprawdopodobniej zniknął z powodów czysto technicznych a nie jak wszyscy myślą "konkurencji etc etc... "

Wciąż czekam na informację i jest szansa aby go przywrócić.

  • Lubię to 5
  • Super 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a to nie jest blokada do wyjaśnienia? Wywala filmy? Przecież to encyklopedia jest.

 

Obejrzałem filmik dziadzi jestem wkurzony przez w. @DZIADZIA mam nadzieję że odzyskasz co twoje razem z filmami. W głowie się nie mieści. Jeśli na polskim YouTube miałby zostać jeden kanał to wybrałbym twój.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak już padło hasło zrobienia zrzutki na dyski dla Dziadzi to może ktoś kto ma już doświadczenie w robieniu zrzutek, mógłby założyć jedną np na zrzutka.pl celem zebrania funduszy na sprzęt do przechowywania filmów, bo nie ukrywajmy jak wiele osób to podkreślało te filmy służą Nam w pewnym sensie za instruktaż 🙂 Sam jestem pierwszy do wpłaty na taką zrzutkę a powiem więcej już pisałem do Dziadzi czy chciałby chociaż stworzyć listę "top produktów na 2021 rok wg Dziadzi" bo dużo fajnych, nowych i niszowych produktów poleca o których istnieniu nawet nie miałem pojęcia.

 

P.S.

Dziadzia głowa do góry 🙂

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DZIADZIA bardzo współczuję wielkiej straty przede wszystkim dla Ciebie ale dla nas również bardzo dużej. Szkoda kurczę że już tego materiału przygotowanego do YT nie Miałeś zarchiwizowanego i zgranego. Życzę wytrwałości i chęci i dużo zdrowia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówienie "nie będę tworzył backup'ów" po takiej stracie to, wybacz, zwykła głupota. To nawet nie jest kwestia tworzenia kopii. Bo uploadując film na YT masz go dysku. A skoro po uploadzie klikasz "Del" no to jednak jest nieodpowiedzialne przy roli jaką na swoje barki wziąłeś.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.