Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Z Migliore aplikowałem : Oryginal oraz Primo: jak każde woski Migliore oczywiście nie wysychają i polerowanie nie jest za łatwe często pomagałem sobie Detailerem z Migliore efekt wizualny bardzo ok , kropelkowania w porównaniu z RG 55 praktycznie brak, ładnie pachną ;) trwałość nie sprawdzona ale na pewno 1 miesiąc wytrzymują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdza sie wam Race Glaze 55 Wax???

Stoje przed wyborem wosku i zastanawiam się głównie pomiędzy SV Concorso a Zymolem Concours. Ale nie miałem nigdy w łapach nic z Race Glaze czy np R222. Za kase jaka poszła by na SV czy Zymola może lepiej kuić Race Glaze + jakiś jeszcze jeden wosk, lub jakiś zestaw z R222, czy cos z Lusso. Ale nie chce potem załować wiec przydały by sie wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ uciekł mi samochód do testów, to wszystko się przesunęło z próbowaniem wosków... narazie nałożyłem tylko migliore frutta na maskę w ciemnej maździe, wrażenie przeciętne. nakładałem dłońmi, jest dużo mniej wydajny niż np. carbon nakładany tą samą techniką. ciężko się poleruje, ale bez przesady, trzeba trochę podocierać i wychodzi. dziś się mocno spocił, dotarcie bez problemu. kropelkuje racej umiarkowanie, wodę odprowadza "możliwie". generalnie bez rewelacji. ale nie każdy wosk działa na każym lakierze równie dobrze, więc nie przesądzałbym niczego.

co go raceglaze - baaardzo fajne woski, nie wiem czy to ten sam "level" co zymol czy SV, ale aspirują;) jutro test 42.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięćdziesiątka piątka zdecydowanie daje radę moim zdaniem, zastanawiam się czym ją przebije "66" ( oprócz oczywiście ceny ;) ) . Prezentuje się co najmniej ciekawie - wieczko od słoika stylizowane na Ferrari 360...

http://www.morethanpolish.com/Race-Glaz ... ar-Wax.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nowy obiekt pożądania. Nazywa sie Celeste dettaglio i pochodzi od CG. Ktoś zna? Dlaczego nie jest oferowany w Polsce?

 

poza naszym krajem np. Niemcy, UK na ten wosk można dopiero składać pre-order więc wątpie ze szybko sie pojawi u nas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czym ją przebije "66" ( oprócz oczywiście ceny ) . Prezentuje się co najmniej ciekawie - wieczko od słoika stylizowane na Ferrari 360...

http://www.morethanpolish...urs-Car-Wax.asp

 

Czytałem ostatnio troche na zagranicznych forach o tym wosku zapowiada sie przekozacko :) Ale cena to masakra, ciekawe czy bedzie jej wart.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Ja zakupiłem do swojego szarego golfa zymola dedykowanego do porsche. Czekam teraz na reszte przssyłki (HD, detailer itp). Już niemogę się doczekać gdy ucieknę żonie do garażu. Czy ktoś ma może doświadczenia w p[racy z tym woskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, to jak dedykowany do porsche to na golfie chyba nie podejdzie...

Hahahah :mrgreen::mrgreen:

 

Kolega jechał SV do Prosiaków na Mercedesie i całkowicie żadnych problemów. Chodzi tu o to, że ten wosk na lakierze Porsche będzie miał najlepsze efekty - działa to w dwie strony. Ale czemu miałby nie podejść na inne auto? Spłynie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.