Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

julian, a myślisz, że jak leci w luku bagażowym łącznie ponad dobę przy temperaturach rzędu -50 stopni Celsjusza, to jest lepiej?

 

Maciek, a od kiedy w lukach bagażowych samolotów są temperatury -50 stopni ? To, że taka temp. panuje na zewnątrz nie znaczy, że to samo jest w środku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fernando napisał/a:

julian, a myślisz, że jak leci w luku bagażowym łącznie ponad dobę przy temperaturach rzędu -50 stopni Celsjusza, to jest lepiej?

 

 

Maciek, a od kiedy w lukach bagażowych samolotów są temperatury -50 stopni ? To, że taka temp. panuje na zewnątrz nie znaczy, że to samo jest w środku ;)

 

Od kiedy mi wiadomo, w samolotach cargo nikt nie dba o temperaturę, więc myślę, że nie ma dużych różnic między tym, co na zewnątrz i wewnątrz. A jak masz odwagę, to włóż do bagażu głównego butelkę wody przy najbliższym locie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie będę się z Wami przekomarzał. Macie też trochę racji, bo w samolotach pasażerskich jest trochę lepiej niż w cargo, ale... jak leci w luku zwierzę, to trzeba to zgłosić załodze wcześniej, żeby pilot włączył klimatyzację.

Z tego, co ja wiem to np. w benku mamy dwa bagażniki - przedni i tylny. Obydwa są hermetyzowane podczas każdego lotu. Ogrzewany może być tylko przedni i to tylko wtedy gdy kapitan to ogrzewanie włączy. Bagażnik tylni nie jest ogrzewany w ogóle.

Biorąc pod uwagę, ze benki z reguły ładuje się na tył, to z temperaturą może być różnie.

Poniżej schemat dla 737:

 

 

1vt4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazje wypróbować lusso revitalizing creame. Kolor i konsystencje ma podobną do zymola hdc. Niestety zapach zupełnie inny, pachnie acetonem! Aplikacja jest bardzo łatwa, a efekty dzialania świetne. Na przygotowany lakier polozylem wosk lusso, który mi się bardzo podoba w przeciwieństwie do migliore frutta, które chyba wyparowalo, kropelkowania brak po jednym deszczu.

 

Tak sobie myśle ze warto byłoby założyć tematy dotyczące konkretnych produktów, np. lusso oro, woski victoria itd. Co na to administracja forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@malkolm - jak będziesz w warszawie zapraszam do CarSPA, pokażę Ci każdy jeden wosk z oferty - w jakim stanie wychodzi z magazynu. widziałem wszystkie i są idealne, więc dziwne, że dotarł taki wymaltretowany.

dzięki za zaprzoszenie, średnio co 5 lat w tamtych stronach bywam, z że byłem w tym roku to trochę może mi zejść :) jestem raczej mało mobilny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że zapach dla mnie nie ma dużego znaczenia! Każdy kto się zastanawia nad kupnem - niech kupuje, produkt jest wysokiej jakości, czyści skutecznie i wydaje mi się że zostawia coś pod wosk czyli bliżej mu do HDC niż do cleanera SV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś doświadczenie z MIGLIORE COMPETIZIONE ??? Jak to sie ma do SV czy Zymola. Szperałem troche w interenecie i auta robione MC robią wrażenie. Cena dosyć spora, czy w tym przedziale cenowym nie lepiej uderzyć w SV lub Zymola???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś doświadczenie z MIGLIORE COMPETIZIONE ??? Jak to sie ma do SV czy Zymola. Szperałem troche w interenecie i auta robione MC robią wrażenie. Cena dosyć spora, czy w tym przedziale cenowym nie lepiej uderzyć w SV lub Zymola???

 

U mnie na klapie położyliśmy swojego czasu Migliore Competizione obok SV Mystery. Moim zdaniem nie ma porównania - Migliore nie był ani trwały, ani nie dobrze nie wyglądał, ani nie był tak "gładki" jak SV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja wolał bym isć w sprawdzone rozwiązania czyli SV albo Z. Za tą kase wolałbym raczej już nie eksperymentować, a w tym przedziale już naprawdę można mieć ekstra wosk.

 

I tak a propos zdjęć aut po MC, to na Autopii jest Ferrar 348 albo 355 po tym wosku, tak zfotoszopowanych zdjęć dawno nie widziałem. Jak znajde to pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.