Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

cash, zapraszamy, glasur jeszcze przed świętami powinien być, zawsze służymy radą i pomocą ;)

 

co do HDC - najlepiej na czarnej gąbce 3M, rozprowadzić 600obr, wypracować koło 900obr, może z jeden przejazd na 1100, ale co kto lubi, każdy ma swoje tricki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze dzieki promocji, do przedłużenia której przyczynił się kuflik :good: nie zniknie za szybko z magazynu :song:

jak sie do was wybiore to Julka tego dnia już nie bedzie na telefonie :D

 

yesfan nikt go przeciez nie degraduje :) ale raz do roku mozna sobie zaszalec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo - to oczywiście moje subiektywne odczucia, ale wydaje mi się że na ciemnosrebnym carbon daje efekt lejącego się metalu, głębi, a glasur jest bardziej szklisty. Ale to pewnie taki efekt jak zmienianie kabli sieciowych w audio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Przymierzam się do zakupu Race Glaze 55. Znalazłem na forum urywki informacji o tym wosku, ale nurtuje mnie kilka pytań.

 

Czy to możliwe, że ten wosk utrzyma sie na lakierze 6 miesięcy ?

 

Pod RG 55 chciałbym położyć SRP, który zamaskuje kilka drobnych rys powstałych po zimie. Nie pogryzie sie to razem ?

 

Drugą warstwę tego wosku kłaść po 24h czy lepiej po tygodniu ?

 

No i jeżeli chodzi o wygląd to do czerwonego metalika lepszy będzie RG czy Victoria Concours ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Czy to możliwe, że ten wosk utrzyma sie na lakierze 6 miesięcy ?

 

IMO jedyna opcja żeby ten wosk wytrzymał 6 miesięcy to garażowane auto robiące symboliczne przebiegi.

 

Pod RG 55 chciałbym położyć SRP, który zamaskuje kilka drobnych rys powstałych po zimie. Nie pogryzie sie to razem ?

 

Nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z klientów na którego samochód po wykonanej korekcji lakieru powędrował Raceglaze 55 doniósł, że po ok 6 miesiącach woda nadal ładnie się perli...jednak pod nim nałożony był duet Wolfgang Paintwork Polish Enhancer i Deep Gloss Paint Sealant. No i lakier był idealnie przygotowany pod zabezpieczenie, pełna korekcja co też ma wpływ na trwałość. Ciężko zatem stwierdzić czy to RG55 czy Wolfgang DGPS tak długo wytrzymał. Tak czy inaczej Combo daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lakier był idealnie przygotowany pod zabezpieczenie, pełna korekcja

 

W ubiegłym roku lakier przeszedł taką korekcję, pojawiło się tylko trochę drobniutkich rys m.in. od usuwania gównianego śniegu, który od jutra znowu ma padać :zly:

 

Kombinacja Fk1000 i na to RG55 powinna poprawić wygląd i trwałość. Warto próbować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niedawno zakupiłem tester wosku RaceGlaze 55. Wosk ma konsystencje takiej papki, budyniu, luźnej galaretki. Sprzedawca zapewnia, że to normalne, ale chcę zapytać również tutaj bo nurtuje mnie pytanie, jak to możliwe, że wosk o deklarowanej zawartości carnauby powyżej 50% może mieć taką konsystencję :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.