Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, wreszcie może ludzie odkryją ten prosty fakt że wosk naprawdę niewiele daje w kwestii wyglądu
wiedziałem o tym wcześniej z lektury forum, ale dopiero przekonałem się o tym jak sam zrobiłem swoje auto. Jedyny argument jaki przemawia do mnie za woskami butikowymi to to, że auta długo zachowują swój blask jak zaraz po zawoskowaniu, ale mogę się mylić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies na forum był test Sonax Xtreme, i tez super wygladało po nim auto, i był trwały, a cena niska i ogólnie dostepny, z tego co pamietam to po 45 dniach nadal kropelkował a blask auta, zalezy glównie od przygotowania powierzchni, pozbycia sie swirlsów, glinkowanie i ogólne wygładzenie lakieru, wosk to wisienka na torcie który to wszystko utrwala, ale to moje subiektywne zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Będę miał bezpośrednie porównanie z zawierającym carnaubę FG.

Jeżeli rzeczywiście syntetyczny QD będzie miał zły wpływ na wosk to powinno to wyjść przy pierwszej lepszej okazji.

 

Teraz mam maskę podzieloną na pół: po lewej Lusso, po prawiej Glasur. Postaram się przy następnym myciu podzielić te dwie połówki na 4 i zrobić tak:

 

Lusso + FG | Glasur + FG

Lusso + UQD | Glasur + UQG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, a masz doświadczenie z Sonus Carnauba Spitzer w użyciu z woskami Zymola? Na DW zachwalają go http://www.detailingworld.co.uk/forum/s ... p?t=102899 (dyskusja pod koniec pierwszej strony)

 

Nazwa produktu to: Sonus Carnauba Spritz Quick Detailer ;)

 

Zupełnie nie znam tego produktu, ale z chęcią poznam :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

MetalMagnes, właśnie nie, mega banalny bo można nałożyć cienutką warstwe i spolerować po minucie. Ale zawsze jak nakładałem pod wieczór i polerowałem to było wszystko ok, rano widać były hologramy i dopiero ponowne spolerowanie pomagało. Testowałem różne czasy schnięcia i różne mikrofibry, zawsze to samo. Może nakładam za grubo ale wątpie, bo położyłem w sumie z 6 warstw, a z opakowania zeszło tyle co nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.