Jump to content

Prezentacje produktów typu Interior Quick Detailer.


Tomas-sg

Recommended Posts

Wpadłem na pomysł by zrobić skromne prezentacje produktów do szybkiego odświeżenia wnętrz naszych aut. Temat będzie rozwojowy, bo niestety nie wszystkie produkty zdążyły do mnie dotrzeć, znalazłem kilka takich których nie mam, z czasem mogą pojawić się i nowe opcje. Planuję każdy produkt zaprezentować w 3 "konkurencjach":

*siła czyszczenia 

* efekt wizualny

* agresywność / wpływ na Dressing 

Niestety nie byłem w stanie znaleźć odpowiednio dużego materiału plastiku wewnętrznego wiec mam kilka mniejszych pochodzących z Nissan Cube. Kwestie takie jak wygląd czy zapach będę oceniał pod samego siebie i nie jestem tu żadna wyrocznią. Niestety rzadko kiedy udaje się znaleźć informacje o tym jaki produkt ma zapach więc będę starał się jakoś je nazwać lub do czegoś porównać  😉

Narazie zamieszcze same opisy bo jest tego dużo i po prostu będę co jakiś czas coś dodawał w głównym poście przy okazji podbijając temat. 

Oto wstępni bohaterzy tego tematu zebrani w kupę. ( te które mam na miejscu)IMG_20210101_194313.jpg.bfab7567a619387301f404da469edf12.jpg

Zaczniemy od krótkich opisów ze stron producentów. Tutaj nie będę dawał fotek każdego produktu no bo właściwie po co 😉

1. Gliptone Express Interior Detailer – produkt do szybkiego zabiegu czyszczenia i konserwacji plastików i tworzyw sztucznych wewnątrz auta. Idealny do utrzymania zadbanego auta w stanie idealnej czystości.

Przywraca naturalny wygląd z wykończeniem satynowym na wszystkich powierzchniach takich jak deska rozdzielcza, plastikowe i winylowe boczki drzwi, kratki wentylacyjne i wewnętrzne gumy i wykończenia. Znakomicie odświeża elementy plastikowe.

Instrukcja:

    Dobrze wstrząśnij
    Używaj jak sprayu bezpośrednio lub użyj aplikatora.
    Dla wysokiego połysku pozwól środkowi wyschnąć.
    Dla matowego wykończenia pozwól środkowi wyschnąć oraz wypoleruj nadmiar czystą mikrofibrą.
 

Zapach delikatny, zakładam że zapach miał przypominać zapach skóry, jest delikatny i nie drażni. 

Cena: 70 zł za 650 ml produktu ( nie uwzględniając rabatów) 

2. Prima Purity Clean and Protect 

Purity czyści każdą powierzchnię we wnętrzu auta: winyl, plastik, tapicerkę materiałową, gumę, elementy lakierowany...

Jednocześnie konserwując czyszczoną powierzchnię.

Prima Purity pozostawia tworzywa półmatowe/satynowe, tworzy barierę przed promieniowaniem UV oraz powierzchnia staje się antystatyczna.

Zapach: według mnie jest to zapaszek mydlany, przypominający nieco proszek do prania. Nieco intensywny, nie drażniący, średnio przyjemny. 

Cena: 57 zł za 473ml 

3. Pure Chemie PVR

Plastic Vinyl Rubber Dressing półmatowy czyszcząco - konserwujący dressing do plastików, gum wewnętrznych.
Pozostawia antystatyczny, hydrofobowy, półmatowy efekt wykończenia. Chroni powierzchnię i wyostrza kolor. Usuwa regularne jak i trudne do usunięcia zabrudzenia. Nie pozostawia smug, zacieków łatwo się dociera. 

Sposób użycia
Spryskaj preparatem czyszczoną powierzchnię lub nanieś go bezpośrednio na gąbkę, aplikator lub mikrofibrę. Rozprowadź równomiernie na czyszczonej powierzchni i wypracuj. Przy mocnych zabrudzeniach użyj pędzelka, gąbki lub szczotki do czyszczenia, następnie wytrzyj mikrofibrą do sucha. W przypadku zniszczonych powierzchni należy pozostawić preparat na kilka minut, a następnie wytrzeć szmatką

Zapach: według mnie jest to zapach kwiatowy nieco przypominający męskie perfumy, przyjemny 

Cena : 36 zł za 750 ml 

4. 

WHITE DIAMOND MULTI PURPOSE DRESSING

Uniwersalny środek, który lekko czyści a zarazem zabezpiecza, pozostawiając eleganckie, nieświecące satynowe wykończenie na wszelkich vinylowych, plastikowych a także skórzanych powierzchniach. Idealny do regularnej pielęgnacji wnętrza pojazdu jak również zewnętrznych nielakierowanych elementów.

Po użyciu pozostawia lekką, klasyczną skórzaną woń. 

Zaaplikuj produkt na aplikator bawełniany lub mikrofibrę i nanieś bezpośrednio na powierzchnię. W razie potrzeby dotrzyj drugą mikrofibrą

Zapach: producent nazywa to skórzanym zapachem, dla mnie pachnie on wilgotnym pomieszczeniem, stechlizną, mało intensywny, mało przyjemny. 

Cena : 65 zł za 473 ml

5. Sam’s Detailing Interior Detailer – quick detailer do szybkiego odświeżenia wnętrza. Doskonale sprawdza się na wszystkich rodzajach wykończenia wnętrza. Nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Posiada właściwości antystatyczne.

Zapach: męskie perfumy, mało intensywny, przyjemny 

Cena: 40 zl za 500 ml

6. Meguiars Quik Interior Detailer

Dobrze znany środek Quick Detailer do zewnętrznych powierzchni odniósł wielki sukces. Firma Meguiar’s postanowiła wyprodukować unikalny produkt przeznaczony do konserwacji wszystkich wewnętrznych powierzchni (winyl, plastik, skóra, guma, pulpit). Produkt nałożony w nadmiarze łatwo ściera się ze szkła. Nanochemia połączona z UVA/UVB inhibitorami dostarcza maksymalnej ochrony UV na wszystkich powierzchniach.

Do szybkiego dopieszczenia wnętrza

Nowa formuła - zwiększona ochrona UV

Pielęgnuje winyl, plastik, gumę, pulpit a nawet skórę

Zapach : według mnie kwiatowy, mało intensywny, przyjemny 

Cena 40 zł za 473 ml

7. Aenso Core to detailer do wnętrz następnej generacji. Posiada właściwości czyszczące, które mogą być wykorzystane do czyszczenia i ochrony wnętrza pojazdów silnikowych w jednym zabiegu. Preparat Core bezpiecznie usunie kurz i brud oraz zapewni czyszczonej powierzchni najnowocześniejszy efekt antystatyczny, trwający tygodnie.

Zapach: bananowo-korzenny, intensywny, bardzo przyjemny. 

Cena : 67 zł za 500 ml

8. Shiny Garage Interior Quick Detailer

jest idealnym produktem do szybkiego odświeżenia wewnętrznych elementów plastikowych, winylowych, skórzanych, drewnianych czy aluminiowych. Pozostawia fabryczne, matowe wykończenie i zabezpieczenie przed nadmiernym osiadaniem kurzu oraz zawiera "filtry" UV.

Interior Quick Detailer przygotowany został do usuwania lekkich zabrudzeń i zabezpieczenia powierzchni podczas jednej aplikacji.to produkt do szybkiego odświeżenie i zabezpieczenia wnętrza, pozostawiający matowe wykończenie.

Cechy produktu:

wydajny

fabryczne matowe wykończenie

przyjemny truskawkowo poziomkowy zapach, bardzo intensywny, przyjemny. 

Cena 35zl za 500 ml produktu 

9. Auto Finesse Spritz to idealny dressing do wnętrz dla tych, którzy chcą po prostu utrzymać w idealnym stanie wnętrze nowego samochodu. Spritz to szybki detalier do wnętrz, który umożliwia jednocześnie łatwe czyszczenie i ochronę wewnętrznych tworzyw sztucznych i winylu.

Jego łatwa w użyciu formuła na bazie wody jest wypełniona inhibitorami UV, aby chronić przed blaknięciem i pozostawia naturalne matowe wykończenie, które jest suche w dotyku.

Sposób uzycia:

Auto Finesse Spritz nadaje się do stosowania na wszystkich nowoczesnych powierzchniach z tworzyw sztucznych, winylu i gumy.

Jeśli wnętrze jest mocno zabrudzone, najpierw wyczyść łagodnym, uniwersalnym środkiem czyszczącym.

W przypadku lekkiego kurzu, i odcisków palców Auto Finesse Spritz można stosować samodzielnie.

Zacznij od dokładnego wstrząśnięcia butelki, aby wymieszać składniki.

Lekko spryskaj wybraną powierzchnię i wytrzyj do poleruj do otrzymania czystego, matowego wykończenia za pomocą uniwersalnego ręcznika z mikrofibry.

Alternatywnie można spryskać produkt bezpośrednio na ręcznik z mikrofibry, rozprowadzić go na powierzchni, a następnie odwrócić szmatkę na suchą stronę, i wytrzeć pozostałości.

Zapach: Kwiatowy, delikatny, bardzo przyjemny. 

Cena 50 zł za 500 ml produktu 

10. RRC Interior Detailer to preparat do szybkiego czyszczenia i odświeżania powierzchni plastikowych. Oprócz właściwości czyszczących Interior Detailer pozostawia powierzchnię o naturalnym wyglądzie, zabezpieczając plastiki przed nadmiernym osadzaniem się kurzu oraz ogranicza szkodliwy wpływ promieni słonecznych.

Sposób użycia:

Wstrząśnij butelkę przed aplikacją

Nanieś preparat na fibrę lub na czyszczoną powierzchnię przy pomocy triggera i wytrzyj nadmiar do sucha.

Zapach: brzoakwiniowy, intensywny, przyjemny

Cena 24 zł za 1000ml 

11. Nielsen Finesse to środek do czyszczenia i pielęgnacji elementów z tworzyw sztucznych. Odświeża i zabezpiecza dając przyjemny cytrusowy zapach. 
Preparat "dwa w jednym" do czyszczenia i pielęgnacji wewnętrznych elementów z plastiku i winylu. 
Idealny również do czyszczenia elementów metalowych np. klamek i zamków w drzwiach samochodowych.

Zapach cytrusowy, delikatny, przyjemny. 

Cena 32 zł za 1000ml. 

Warto wspomnieć że produkt ten ma konsystencję mleczka. 

12. Sonax Xtreme Interior Detailer

Szybko i skutecznie czyści wnętrze. Zapobiega osiadaniu kurzu i eliminuje nieprzyjemne zapachy. Błyskawicznie usuwa zanieczyszczenia z kokpitu, ozdobnych detali, tapicerki materiałowej, podsufitki oraz pozostałych elementów wnętrza. Przywraca oryginalny wygląd matowym i błyszczącym powierzchniom wykonanym z plastiku, winylu, skóry, gumy oraz metalu. Pozostawia przyjemny zapach. Dzięki właściwościom elektrostatycznym zapobiega osiadaniu kurzu. Nie zawiera silikonu.

Zapach: przypomina mi Ananas, intensywny, przyjemny. 

Cena 28 zł za 750 ml produktu 

13. Revive Interior Detailer to idealny preparat do lekkiego czyszczenia i zabezpieczania wewnętrznych powierzchni drewnianych, lakierowanych, metalowych, plastikowych i gumowych. Pozostawia naturalne wykończenie. Zawiera środki antystatyczne i czyszczące, które usuwają lekkie zabrudzenia gromadzące się we wnętrzu samochodu

Zapach: IPA, średnio intensywny, nieprzyjemny 

Cena 87 zł za 500 ml

14. Automotive Care Interior Detailer Watermelon to preparat służący do szybkiego odświeżenia elementów plastikowych oraz gumowych wewnątrz pojazdu. Przywraca naturalny wygląd powierzchniom, jednocześnie pozostawiając warstwę ochronną.

Sposób użycia

1. Przed użyciem wstrząśnij,

2. Rozpyl na powierzchni aplikatora i rozprowadź na elemencie,

3. Nadmiar usuń suchą szmatką do uzyskania żadnego efektu.

Zapach: Arbuz, średnio intensywny, przyjemny 

Cena : 35 zł za 500 ml produktu 

15. ADBL INTERIOR QD UNLIMITED

FRESH SCENTED INTERIOR DETAILER

Produkt dedykowany do każdego wnętrza. Odświeża, usuwa drobne zabrudzenia i przywraca wszystkim elementom naturalny wygląd. Nie pozostawia smug na elementach lakierowanych. Posiada właściwości antystatyczne.  Tworzywa odzyskują świeży wygląd w kilka minut, a filtry UV zabezpieczą je przed starzeniem.

Zapach: tropikalny, intensywny, przyjemny. 

Cena 35 zł za 500 ml

16. Meguiars Ultimate Interior Detailer 

Ultimate Interior Detailer to pierwszy środek typu „quik detailer” przeznaczony do stosowania we wnętrzu pojazdu. Gwarantuje długotrwały połysk i pozostawia satynową barierę ochronną o długotrwałym działaniu. Produkt jest całkowicie bezpieczny i doskonale czyści wszystkie powierzchnie wewnątrz auta - nawet ekrany nawigacji

Zapach cytrusowy, średnio intensywny, przyjemny. 

Cena 69 zł za 473 ml 

17.WAXADDICT PUMPKIN SPICE FRESHENER & INTERIOR DETAILER

Szybki i łatwy w zastosowaniu dwu funkcyjny produkt, który może pełnić funkcję odświeżacza zapachów jak również Interior detailera.

Wystarczy rozpylić  mgiełkę by przenieść się w inny wymiar!

Waxaddict Pumpkin Spice nie zawiera barwników, alkoholu ani rozpuszczalników i można go używać do usuwania lekkiego kurzu i odcisków palców z kokpitu, pozostawia przy tym matowy wygląd!

Jako odświeżacz powietrza po prostu rozpyl zapach na dywanikach a następnie w powietrzu, jeśli poczujesz taką potrzebę.

Ciesz się słodką chwilą z Waxaddict Pumpkin Spice!

Zapach dyniowy, intensywny, bardzo przyjemny. 

Cena 40 zł za 500 ml

18. Prostaff CC Gross Gold Interior

Quick detailer do wnętrza!  Pozostawia matowe wykończenie

Środek do odświeżania i zabezpieczania plastików wewnętrznych

– Pozostawia czyste, matowe i luksusowe wykończenie.

– Czyści plastikowe powierzchnie,

– Chroni przed skutkiem działania promieni UV,

– Nie stosuj na szyby, siedzenia oraz elementy mechaniczne auta

Zapach : BRAK

Cena 50 zł za 200ml produktu 

19. Lucas Oil Interior Detailer

Stworzony z myślą o regularnej pielęgnacji wnętrza pojazdu. Interior detailer usuwa lekkie zabrudzenia z deski rozdzielczej, plastików, vinylu a nawet skóry, pozostawiając przy tym naturalną warstwę ochronną, bez efektu świecenia.

Łatwy i szybki w użyciu

Na bazie wody

Nie tłusta formuła

Neutralne pH

Chroni przed promieniowaniem UV

Długotrwały efekt

Wstrząśnij przed użyciem.

Produktu nie należy używać na pedałach samochodowych.

Zapach: cynamonowa guma balonowa, intensywny, bardzo przyjemny 

Cena 44 zł za 710 ml produktu 

20. Koch Chemie Refresh Cockpit Care - to preparat typu QD do tworzyw sztucznych i gumy wewnątrz samochodu. W jednym kroku zarówno czyści jak i zabezpiecza pielęgnowane elementy. Naturalny, świeży wygląd długo się utrzymuje jednocześnie chroniąc przed promieniowaniem UV

Zapach: ciężko mi nazwać i poprosiłbym o pomoc w nazwaniu zapachu 😉, intensywny, bardzo przyjemny. 

Cena 56 zł za 500 ml 

21. Ultracoat  Interior Q-Detailer to produkt służący do czyszczenia i zabezpieczenia wnętrz pojazdów. Idealnie sprawdza się podczas pielęgnacji tworzyw, kokpitów i powierzchni lakierowanych, na których nie pozostawia smug. Posiada przyjemny zapach mlecznej czekolady.

Zapach: mleczna czekolada, intensywny, bardzo przyjemny. 

Cena 40 zł za 500 ml

22. TENZI DETAILER KOKPIT MAT idealny środek do bieżącej pielęgnacji powierzchni z tworzyw sztucznych wewnątrz samochodu. Czyści lekkie zabrudzenia tworząc na powierzchni delikatną, matową warstwę antystatyczną zabezpieczającą przed ponownym osadzaniem się brudu. Produkt ożywia kolory bez nabłyszczania powierzchni dodając jej efektu satyny. Pozostawia ponadto przyjemny zapach nowego auta.

Zapach: coś faktycznie w style "new car", delikatny, nawet przyjemny. 

Cena: 10 zł za 600ml 

 

To jest narazie cześć produktów, narazie skupię się na tych z czasem kiedy do mnie dojadą ( zamknięte granicę). Chętnie też poznam wasze propozycje produktów które powinny znaleźć się w zestawieniu. Chociaż całkiem możliwe że są już zakupione 😉

Dodam też że będę sprawdzal produkty które mają zupełnie inne zastosowanie czyli między innymi water/rinse lessy, qd do lakierów etc. 

*mam nadzieję temat pozostanie otwarty a niedługo pojawią się moje pierwsze prezentacje. Zacznę od siły czyszczenia. Stay tuned. 

 

Częsc 1. Czyli siła czyszczenia

Plan zakłada ze aplikuje Interior Quick Detailera na brudny plastik, następnie szoruje przy pomocy Interior Cleanera od ADBL i zbieram produkt płatkiem kosmetycznym ( niestety moja żona używa dziwnie delikatnych.) 

Zestaw nr 1.

Waxaddixt, gliptone, Lucas oil, Sonax. 

Panel podzielony na 3 części na zdjęciu przez moją nieuwagę ale później podzieliłem na 4.

IMG_20210131_112218.jpg.f4561f64b100d44bc12e03b848baecc9.jpg

A sam plastik testowy wyglądał właśnie tak. 

IMG_20210131_111946.jpg.f9a21a8ff981e5dbb8bed3ff6881ac30.jpgIMG_20210131_111942.jpg.7a8067c8473a2a8011c42eccdaf7a405.jpg

Czysty nie jest, dodatkowo jeszcze nieco zniszczony. A zdjęć świeżo po aplikacji zapomniałem zrobić. Nie czekałem zbyt długo i zabrałem się za szorowanie z pomocą Interior Cleanera. I wnioski takie:

Najsłabiej czyszczący produkt to Waxaddict ( pierwszy płatek od góry na zdjęciu) 

Gliptone ( drugi płatek) 

Lucas oil ( płatek nr 3) 

SONAX ( Płatek nr 4)

IMG_20210131_113823.jpg.53cd99cafe551dc753418bfd1ae95f9b.jpg

Sonax w tym zestawieniu wypadł najlepiej, dodatkowo się pieni podczas aplikacji i wtedy czujesz że on coś naprawdę czyści. Wiadomo plastik był też nie równomiernie brudny i to też może być taka dosyć znacząca sytuacja dla tych wszystkich zestawień. 

Następnie zmieniłem miejsce zabaw z powodu nie najlepszego oświetlenia i musiałem improwizować w łazience 🙄

Zestawienie nr 2

Megs quik, megs Ultimate, white Diamond, Sam's, prima Purity. 

IMG_20210131_115030.jpg.fd96ac23e86fa645d831ccde623c8f70.jpg

Tutaj zbliżenia który miał co do czyszczenia. 

IMG_20210131_114839.jpg.55aaa4d5d26f9b1de26ada8e93a4aa2d.jpgIMG_20210131_114907.jpg.b3f96a20fce2645973746eb37ce2bc24.jpgIMG_20210131_114920.jpg.05afc9879c625e86f4720fb910087914.jpgIMG_20210131_114935.jpg.b72ab561a3165aeeb4597cde89f884f9.jpgIMG_20210131_114948.jpg.2a674c6c398521552da3c3c4547dadfc.jpg

Oczywiście zdjęć po aplikacji brak, bo nie efekt nawet był celem tego przedstawienia. 

Purity do czyścił niemal idealnie. 

IMG_20210131_120413.jpg.2ab95e81b0470ed3bf4b4e911c39b2c1.jpg

Na drugim miejscu sklasyfikował się White Diamond. IMG_20210131_120440.jpg.e054fe75c8df9ded45a0ecbc5958b659.jpg

Na 3 miejscu całą resztą wyczyściła na podobnym poziomie. 

Megs Quik IMG_20210131_120454.jpg.6e81a9d51983cd7afeb4c3c1c7a761be.jpg

Megs Ultimate

IMG_20210131_120443.jpg.181db40ef9a8ba6d951e709a521ec250.jpg

Oraz Sam's 

IMG_20210131_120440.jpg.e054fe75c8df9ded45a0ecbc5958b659.jpg

W tym przypadku na fotkach zawiniły płatki kosmetyczne które postanowiłem rozdzielić dla uchwycenia efektu ale niestety był to zły pomysł. Bardziej nalezy tutaj zaufać temu co pisze bo fotki nie oddają całego efektu brudu na płatku. 

 

Zestaw nr 3.

 Ultracoat, Automotive Car care, RRC, ADBL Limited

Brak zdjęcia grupowego ale wlatuja pojedyncze zdjęcia z polami testowymi przed użyciem. 

IMG_20210131_121320.jpg.efb5cb30839acde32b83c0ee2701c824.jpgIMG_20210131_121349.jpg.68a689e2ad395df6771a71a2f7bd05de.jpgIMG_20210131_121359.jpg.e874762040305a3c41e1c752ff369357.jpgIMG_20210131_121412.jpg.60f94b069d062e2b9e6412bdc85c6bd5.jpg

Następnie zrobiłem fotki już po aplikacji. 

IMG_20210131_121902.jpg.23e2769edf50aed146affd87eb68edf1.jpgIMG_20210131_121913.jpg.e94b8df3bc50760dafbb29af6cca188d.jpgIMG_20210131_121930.jpg.d65351a1efa9d9de0d27f9da79e8bdad.jpgIMG_20210131_121946.jpg.20b0e8871aaf9c5c16a8e002a039115f.jpg

No i werdykt 

Najlepiej poradził sobie Ultracoat

IMG_20210131_122543.jpg.4e9f540bd6393211eb7df088b221c100.jpg

Drugi był RRC

IMG_20210131_122630.jpg.597e8bc53df018393bd6ed9897d3f607.jpg

Na pozycji nr 3 identycznie wypadło ADBL oraz Automotive car care. Z przyzwoitym efektem. Niestety oba te produkty więcej zamaskowały niż wyczyściły. Niestety fotki ADBL brak... IMG_20210131_122606.jpg.c84970a3b5d865cfc9e040bf3330f4db.jpg

Zestaw nr 4

Aenso, revive, prostaff, pure Chemie, auto Finesse. 

IMG_20210131_123055.jpg.c7e8cc0e9dcc731149ac6a87703c5cff.jpg

Tutaj produkty i pole testowe :

IMG_20210131_123518.jpg.c343b916af476f8c85a15d13acca3dc2.jpgIMG_20210131_123528.jpg.bb89cf170208bfac05d9f86609f2b837.jpgIMG_20210131_123541.jpg.53f12b8617a0e2a77e622b5439c7690a.jpg

IMG_20210131_123550.jpg.d468b6a5e9254a67468ea76674150ad8.jpgIMG_20210131_123601.jpg.ec06fed8cbb5508d3d996bb6d7fa6171.jpg

I według mnie najlepiej poradził sobie 

Spritz:

IMG_20210131_125207.jpg.88cd593075db0fd9b8def17c9e56a7fe.jpg

Drugie miejsce przypadło dla Aenso 

IMG_20210131_125055.jpg.0166c614a7c38064e2ee9caa0b4186e3.jpg

Miejsce 3 Revive

IMG_20210131_125116.jpg.96d43280e9341b98d1c3b314f236bf2a.jpg

I miejsce 4 dwa produkty na równi czyli Prostaff i Pure Chemie

IMG_20210131_125150.jpg.9f2339e9808726c5d459ace40125c345.jpg

IMG_20210131_125136.jpg.890c1222ca405da7f866df6f2a86e5d6.jpg

Zestaw nr 5. I tutaj już zabrakło mi elementów do zabawy więc pobiegłem do Laguny i wytargalem tył oparcia fotela pasażera po stronie gdzie mały sięga nóżkami. 

Shiny Garage, tenzi, Koch Chemie, nielsen. 

IMG_20210131_130538.jpg.5304f91b818001d89cd1dccb42f5b969.jpg

I tutaj najlepiej wypadł Koch. IMG_20210131_131354.jpg.fc0ba8f7102d853ebe773f5d24102251.jpg

Drugie miejsce przypadło dla Tenzi

IMG_20210131_131343.jpg.0ac5e568ac7dbb7862feb6d5c3fe1b49.jpg

Miejsce 3 trafia do Nielsena 

IMG_20210131_131408.jpg.347b4e43675534060072d2f6a9c0ddf3.jpg

I najsłabiej na tym elemencie wypadł Shiny Garage. 

IMG_20210131_131329.jpg.9fcefa7fca78c0026f6993605f3cec18.jpg

Dziękuję za uwagę i niedługo postaram się przedstawić jakie efekty dają dane dressingi na czystym plastiku bez żadnego dresingu. Jednak to może chwilkę potrwać 😉

 

 

 

 

  • Lubię to 20
  • Dziękuję 2
  • Super 2
  • Okay 1
Link to comment
Share on other sites

Na to czekałem. Ostatnio się przerzuciłem z bezsensownego dokupowania setnego QD na bezsensowne dokupowanie setnego IQD. W zestawieniu jest kilka propozycji, które czekają w koszyku.

Link to comment
Share on other sites

Jutro wleca pierwsze zabawy. 

Z tych produktów które są na mojej liście lub już są u moich rodziców to Dwa Detailery Surf City, mothers VLR, ADBL nie limited, chemical guys, gyeon. Dodatkowo w koszyku Herrenfahrt, Duragloss, tenzi kok, tenzi sil kok. Nie wiem czy czegoś nie pominąłem co jeszcze mógłbym dokupić. Następna dostawa będzie u mnie pewnie w połowie marca więc do tej pory ciągle moge coś dokupić 😉

PS. Zapomniałem do pierwszej listy dodać ProElite i Tenzi czysty kokpit. Wieczorem dodam opisy. 

P. S2 mój błąd z pro elite bo oni nie mają Interior Detailera i kupiłem dressing.  Kokpit mat dodany. 

Link to comment
Share on other sites

@Bapko z tych produktów będzie : detailink, pinnacle, 3d, Wolfgang, blackfire, Duragloss, Dodo juice, ONR ( muszę kupić) I coś jeszcze pewnie ominalem 😉

Link to comment
Share on other sites

Coś już się pojawiło. Nie kompletne jeszcze ale jest. 

Przy okazji pytanie. Bo z czasem pojawi się też działanie na dressingi. Jakiego dresingu chcielibyście żeby użył? 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, KUBA46 napisał:

@Tomas-sg  C6 od Gtechniq, Matt SGxMXnowicki, Gentleman FW

 

C6 nie mam, Nowicki i FW na stanie. Od razu wykluczam opcje Natural looka który jest zmywalny przez sama wodę. 😊@ad.am z tego co kojarzę jest to typowy Interior Cleaner. Skupiam się na produktach które wyczyszczą i zabezpiecza powierzchnię 😉

Link to comment
Share on other sites

@Bapko z tych produktów będzie : detailink, pinnacle, 3d, Wolfgang, blackfire, Duragloss, Dodo juice, ONR ( muszę kupić) I coś jeszcze pewnie ominalem

A ech2o?
Link to comment
Share on other sites

@Bapko cały baniak 4l  mam

Primo !

Primo !

Ps. Sam go używam właśnie 1:15-1:25 i ciekawy jestem jak on się ma w porównaniu do innych IQD! Nie mogę doczekać się testu!
Link to comment
Share on other sites

@Bapko będzie tylko tego typu produkty użyje jako ciekawostki i raczej będzie to nieco później. 

Oczywiście przyjemne też życzenia apropo porównań. Powiedzmy 3 produkty na jed ym elemencie 😉

Link to comment
Share on other sites

@MlodyKoguT

A nigdy w życiu nie zgodzę się że jego można by użyć jako iqd. Używałem I jego siła czyszczenia jest potężna, zmywa wszystko i taka siła czyszczenia + zostawianie czegoś po sobie ( zabezpieczenie) zdaje się niemożliwe.  Chyba że rozrobić 1:20 ale nie ma mowy o zabezpieczeniu 😉

+ jako ciekawostka według mnie wymaga wymywania, bo nic nie kładłem kilka razy po wyszorowaniu i zostawały plamy po deszczu, 😉

Link to comment
Share on other sites

@MMCzysci u siebie w aucie nie używam dresingów już kupę czasu. Głównie używałem IQD, kilka razy zrobiłem głębsze czyszczenie Insidem i takie niespodzianki. To nie są kropki jak po Natural look, tylko takie pospolite zacieki 😉

Mogę winic też być może kiepskie plastiki, lub nawet spływający brud z auta. Ale wrażenie mam że powinno się inside wymyc lub chociaż trochę rozrobić z wodą 😉

Link to comment
Share on other sites

jak już Ci pisałem mega czakałem na ten test. Lista produktów to jakaś bajka, więc czekam na ciąg dalszy.

W dniu 31.01.2021 o 20:47, Tomas-sg napisał:

Oczywiście przyjemne też życzenia apropo porównań.

Co do listy życzeń 🙂 fajnie by było zobaczyć, które produkty o deklarowanym matowym wykończeniu faktycznie pozostawia matowe wykończenie. Czyli powiedzmy 3-4 produkty koło siebie, wobec których producent deklaruje mat.

Link to comment
Share on other sites

@davor da się załatwić 😉

Do tego będę miał 2 naprawdę niespotykane produkty od Ciebie 👀 sam jestem ciekaw jak wypadną. 

I mam też nadzieję w ten weekend ogarnę efekty jakie zostawiaja po sobie 😉

  • Okay 1
Link to comment
Share on other sites

Gorąco mi polecano Nextzett Cockpit Premium, jeżeli jest taki fajny może warto go dodać.

 

Osobiście czekam na dalszą część testu dotyczącą wyglądu. Oczywiście po 4-5 obok spoko, ale jak by sie udało taki duży kawałek, to było by mistrzostwo świata:

 

Link to comment
Share on other sites

@ghost dzięki. Zapisany 1z do kupna. 

Co do plastiku to taki duży będzie ciężko ogarnąć... Chyba że znajdę coś w robocie. Ale mimo to uważam że plastik który będzie pochodził z wnętrza auta będzie wiarygodniejszy niż plastik np spod auta, czy chociaż zewnętrzne części samochodu 😉

  • Okay 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.