Skocz do zawartości

Prezentacje produktów typu Interior Quick Detailer.


Tomas-sg

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Strus napisał:

A w stosunku do Nielsena Finesse jak wypada na plastikach?

Z Nielsenem mam wrażenie jakby wcale nie czyścił, delikatnie mocniejszy połysk w satynie dla VLR. Ogólnie Nielsen mi nie przypasował. Wszystkie produkty testowane tylko na plastikach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Strus napisał:

No dobra a w starciu Mothers VLR z Megsem Ultimate Interior Detailer nadal VLR lepszy?

W tym starciu musisz iść na kompromis 😉

Efekt końcowy podobny ale teraz przedstawię Ci moje odczucia w teorii bo nie jestem w stanie udowodnić Ci tego w praktyce. 

Mając skóry w aucie ( nie plastikowa świnia) wybrałbym VLR A to dlatego że mam wrażenie że VLR jakby wsiąkał w powierzchnię a megs odparowywal z niej zostawiając zabezpieczenie. Dla skór korzystniejsze wydaje się byc gdy produkt wsiąknie w nią niż z niej odparuje. Używałem oby na zniszczonej kierownicy skórzanej i wyciągnąłem takie wnioski. 

Że wszystkimi IQD trzeba iść na kompromis czyli produkt vs własne oczekiwania co do zastosowania. Temat naprawdę głęboki 😉 idealny IQD nie istnieje niestety 

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2021 o 08:10, Strus napisał:

@Tomas-sg brzmi dobrze. Zastanawiam się jeszcze czy Ech2o się sprawdzi do skóry i plastiku jako qd. 
 

@Bapko i zdaje się że srednio odparowuje i zostawia mazy. 

Chodzi ci o prawdziwą skórę czy tę plastikową. Bo jeśli o prawdziwą to ja osobiście mam duże wątpliwości do jego stosowania z uwagi na SiO2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.