Skocz do zawartości

Prezentacje produktów typu Interior Quick Detailer.


Tomas-sg

Rekomendowane odpowiedzi

@Eidos71 nie mam ale na dniach będzie 😉

Znalazłem też na allegro od Adamsa, kolega mi wysłał próbki Black Fire i Griotsa 😬 do początku marca mam czas skompletować rzeczy w PL 😉

 

@CAR CRAZY przetrzymasz mi jeszcze z 1.5 tygodnia duragloss co nie? 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię taki trochę własny life. 

Tak więc zaczynamy prezentacje nr 2 czyli efekt bez zabezpieczenia. Jako pole prezentacji wpada zmęczone plastik oparcia fotela Reno. 

Póki działam można rzucać propozycjami z produktami z pierwszego tematu. 

Tak więc na ogień wleciały takie o to produkty. IMG_20210207_131958.jpg.46feea5031cb75232a881c4079270e03.jpgpoki co będę dodawał same zdjęcia, wszelkie wnioski będę notuje sobie na kartce więc będę uzupełniał po wykonaniu wszystkiego.

Według własnych preferwncji z każdej części testy wybieram ten jeden którego efekt mi najbardziej pasuje i wpada do rundy następnej. Ale przechodzi tylko raz by potem zrobić porównanie tych "ulubionych" 😉

Efekt przed dotarciem. 

IMG_20210207_133044.jpg.f57f2fed94131ded469cbcd8e5104d4b.jpg

Doswietlam to troszkę Scangripem żeby ująć różnice. Więc efekt jest trochę podkoloryzowany. 

Tutaj efekt w tym samym świetle już po dotarciu. 

IMG_20210207_133229.jpg.b5193feb819a2627062b95651fa93beb.jpg

No i zdjęcie w świetle bardziej neutralnym czyli łazienkowe 😁IMG_20210207_134701.jpg.517450e482a570902b8785bc8a935c50.jpg

Tak więc zabieram się teraz za szorowanie plastiku APC od Excede, suszymy i wleci inna partia + ulubieniec z tej serii czyli :

LUCAS OIL! 

Wrażenia z aplikacji :

White diamond - śmierdziuszek, niczym specjalnym się nie wyróżnił, zdecydowanie zostawia połysk, odparowuje ale bardzo powoli. 

Gliptone - zapach skóry bardzo słabo wyczuwalny, praktycznie wcale, szybko odparowuje. Efekt matowy niczym też specjalnie się nie wyróżnił, odparowuje szybko. 

Prostaff - produkt dziwny, nie odparowuje tylko odżywia plastik i zostaje na nim. Producent w opisie nazywa go quick Detailerem do wnętrz, ja osobiście bym podyskutował i zestawil go z Dressingami. Brak zapachu, wydajność bardzo zadowalająca ( taka Dresingowa). Nie odparowuje ale wysycha. 

Lucas Oil - znakomity zapach, bardzo szybkie odparowanie, zostawia naturalne wykończenie plastiku, zapach unosi się w powietrzu i nie jest nachalny lub w jakikolwiek sposób drażniący. Prawdziwe IQD dające przyjemność z używania. Produkt sam w sobie jest tłustawy ale po przetarciu znika w mgnieniu oka. Dla mnie na tą chwilę Top 1.

Tutaj bardzo chciałem zestawić obok siebie 2 megsy. Produkty z podobnym przeznaczeniem ale jak mało do siebie podobne. 

Meguiars Quik - typowe IQD, szybkie odparowanie, efekt praktycznie żaden co też ma swoje plusy biorąc pod uwagę że jego zadanie bardziej polega na wyczyszczeniu plastiku niż efekcie po zastosowaniu. Zapach mało wyczuwalny, niczym specjalnym się nie wyróżnił. 

Meguiars Ultimate - zupełne przeciwieństwo produktu tej samej marki. Odparowywanie praktycznie zerowe, bardziej "wsiąkanie" w plastik i wysychanie. Zapach intensywniejszy niż brat, mocniejszy, dla mnie osobiście aż za bardzo wyczuwalny podczas pracy. Bliżej mu zdecydowanie do dressingu, zostawia po sobie dosyć mocna satynę. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runda 2 

I tutaj było bardzo ciężko cokolwiek zauważyć podczas aplikacji. Produkty bardzo do siebie podobne można powiedzieć. 

IMG_20210207_140253.jpg.cbce7ca3e07e0e8ce50d7892a27194e8.jpg

Zdjęcie po aplikacjach z doświetleniem 

IMG_20210207_141245.jpg.bccbd73a892156558c02d95714aad415.jpg

Zdjęcie po dotarciu czysta fibra również z doświetleniem. 

IMG_20210207_141348.jpg.a6fc2fe4160b1686a53012d1ba0bccbd.jpg

 

I zdjęcie po dotarciu w łazienkowym świetle 

IMG_20210207_141359.jpg.961883be0c41cbb5d2c2101ddfbd0321.jpg

Bardzo trudno jest mi teraz wybrać faworyta ale myślę że Auto-Finesse powinien wystąpić w następnej rundzie 😉

To było najtrudniejsze by jakoś opisać każdy produkt. Anglicy są zgodni co do tematu jak powinien działać Interior Detailer. Większość produktów tutaj działała bardzo podobnie, różnice były tylko w zapachu i efekcie końcowym 😉

Lucas Oil został opisany wcześniej. 

Sam's - z przyjemnym zapaszkiem, nienatarczywym, szybko odparowywal, efekt matowy. Zadowolony jestem z produktu, prawdziwe IQD. 

Waxaddict - najmocniej pachnący z nich wszystkich, zapach dyni jest ciężki do określenia, ja sam nawet nie miałem pojęcia jak pachnie dynia ( dalej nie wiem ale wiem że ktoś tak myśli). Bardzo szybko odparowywal, wydajność średnia według mnie ale to taka "wada" produktów szybko odparowujących. Zapach naprawdę intensywny, z czasem można mieć go dosyć, efekt delikatny mat. Typ IQD. 

Revive - i tutaj bylem zaskoczony, po samym zapachu spodziewałem się szybkiego odparowania, nie trzeba być chemikiem by zrozumieć że produkt bazuje na alkoholu, podejrzewam że jest to IPA ale mogę się mylić, z całej tej szostki odparowywal on najwolniej, widać że jest czymś doładowany bo zostawił po sobie najbardziej efektowne wykończenie. Dziwny produkt 😉 Nie warto skreślać z powodu zapachu gdyż jest on nie wyczuwalny. Czy typowe IQD? Moim zdaniem nie. Bliżej mu raczej do dresingu. 

Prima Purity - ten zapaszek mydlany daje efekt w głowie że naprawdę czyścimy, zapach jest dosyć intensywny i z pewnością po dłuższym czasie będzie męczący. Szybko odparowuje, zostawia matowe wykończenie, specjalnie się nie wyróżnił oprócz mocniejszego zapachu. Typowe IQD. 

Auto-Finesse spritz - cholerka mój zwycięzca tutaj. Patrząc na efekty ciężko było mi wybrać faworyta, dalej nr 1 był Lucas, musiałem wziąć pod uwagę całokształt a więc przyjemność z aplikacji. Był to najwolniej odparowujący produkt ( mimo to dalej szybko), przez co jego wydajność była z nich wszystkich największa. Zapach jest naprawdę oryginalny bo niby czujesz kwiatki a następnie gdzieś tam w tle czuć jakby czekoladę, czyli bardzo przyjemny. Chętnie dowiem się co inni użytkownicy w nim wyczuwają 😉 typowy IQD, nieco podkręcający wygląd plastiku ale dalej dążący do matu. 

 

  • Lubię to 6
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runda 3

A zawodnicy to :

IMG_20210207_143429.jpg.9be1f67437ded1a6cd320e224738671d.jpg

Tutaj zdjęcie zaraz po zdjęciu taśm z doświetleniem 

IMG_20210207_144858.jpg.3f438c3dfb20fcdc2d84942c705a95cf.jpg

Po przetarciu na sucho i z doświetleniem 

IMG_20210207_145008.jpg.ae10474e29df4781833ced2824794882.jpg

No i w oświetleniu łazienkowym 😉

IMG_20210207_145026.jpg.d26610f2e190c4ba1c6aab3a21e2d8ac.jpg

Tutaj specjalnie zmieniłem kąt zdjęć by załapać faktyczny stan. 

Tutaj wachałem się między trzema a właściwie dwoma produktami którego wybrać jako najlepszego z tej rundy ( produkt nr 3 był już wybrany najlepszym wcześniej) 

I chyba zdecyduje że AENSO przejdzie dalej. 

Koch Chemie - znakomity produkt, zapach słodki, taki troszkę cukierkowy i ciężko mi go nazwać, sam za takimi zapachami nie przepadam. Po czasie może być uciążliwy. Szybko odparowuje, zostawił po sobie mocno odżywione, matowe wykończenie plastiku. Typowe IQD. 

Pure Chemie PVR - produkt ciekawy, mianowicie jest to dressing ale zawiera również substancje czyszczące, długo się zastanawiałem czy w ogóle powinien być tutaj ale skoro producent mówi że czysci i pielęgnuje to decyzja nie może być inna. Produkt o takim dosyć "męskim" zapachu, przyjemny i w żaden sposób nienachalny. Produkt nie odparowuje tylko jakby wsiąkał w plastik a reszta po prostu wysychała. Konsystencja wodnista. Tak dla mnie jest to dresing który wyczyści. Nie jest to IQD, może tylko Interior Detailer 😉

Auto-Finesse spritz opisany był już wyżej. 

Nielsen Finesse - tak kolejny dressing, kolejny który ma czyścić i pielęgnować dlatego tutaj jest, jest to jedyny na tą chwilę zawodnik w postaci mleczka chociaż jego odpowiednik jest już kupiony ( Mothers VLR). Zostawił po sobie najbardziej świecącą powierzchnię, produkt idzie zdecydowanie w połysk, nie zauważyłem wysychania ani odparowywania więc produkt sobie po prostu leży i czeka aż się zbierze resztki, bez przetarcia będziecie żałować. Typowy Dressing i najadalej mu do bycia Quick cxy nawet Interior Detailerem. 

Aenso Core - jego opis znajdziecie ciut dalej, opis dotyczy starcia gigantów czyli wielki finał 😉

Sonax Interior Detailer - produkt typowy czyściciel, po aplikacji dosyć mocno się pieni z początku co oznacza że jest on tam by wyczyścić. Zapach ananasy, delikatnie wyczuwalny, raczej nie męczący. I tutaj teraz takie coś że używając produkty o takim słodkim zapachu w głowie masz wrażenie że plastiki po tym stają się lepkie. Oczywiście tak nie jest ale w głowie to siedzi. Wielki minus dla producentów za umieszanie takich "słodkich" zapachow. Efekt po aplikacji można powiedzieć brak 😉 ale na pewno jest czysto! 

Runda 4 z takimi oto produktami 

Aenso jako zwycięzca poprzedniej rundy według mnie jest tutaj po raz kolejny 😉

IMG_20210207_150945.jpg.d408dcda39f9b2da400f2982b0114086.jpg

Zdjęcie z doświetleniem po zdjęciu taśm. 

IMG_20210207_151914.jpg.ac4fe09e2be988751d2cc8bf35c8c80a.jpg

Fotka po przetarciu fibra i również z doświetleniem 

IMG_20210207_152045.jpg.09ccbd27072fc3214670fbfc6310928a.jpg

No i fotka z światłem łazienkowym 

IMG_20210207_152058.jpg.04eeec9b318ce7accc9e85fc9a63f073.jpg

I tu znowu zawachanie. Gdybym mógł wybrałbym Aeonso jako zwycięzcę ale niestety nie mogę wybrać tego samego produktu drugi raz więc stawiam na Ultracoat za całokształt oraz przyciemnienie w macie 😉

Podusmowanie

Aeonso Core został opisany nieco wcześniej więc nie będę się powtarzał. 

Shiny Garage - produkt robi co ma robić, z początku się pienił ( w tej części polskie produkty pienily się podobnie) więc wniosek wyciągam że bardziej ma wyczyścić niż zabezpieczyć. Zapach bardzo słodki, przyjemny jednak według mnie na dłuższą metę jest męczący i już kiedyś powiedziałem że sam zapach mentalnie sprawia że po jego użyciu plastiki mogą być lepiące ( lecz nie są). 

Ultracoat również został opisany w moim prywatnym top 4. 

RRC interior Detailer - tutaj wąchałem się mimo nieprzychylnych komentarzy czy zastosować w ogóle produkt)( opinie krążą drastyczne że potrafi zniszczyć plastik). Ja żadnych szkód nie zauważyłem, produkt również delikatnie  najmniej z całej grupy. Zapach nawet przyjemny podczas pracy i mało wyczuwalny. Odparowuje bardzo powoli i nierówno, miałem wrażenie że tam gdzie wysychał wolnej zostały jakby plamki. Sano dotarcie po odczekaniu chwili nie za bardzo pomogło. Może być ze potrzebuje więcej nakładu pracy. 

ADBL unlimited Interior Quick Detailer - produkt również się pieni z początku, zapach według mnie dziwny, dosyć intensywny podczas pracy, według mnie nieprzyjemny ale to tylko moja opinia 😉 sprawnie i szybko odparowuje zostawiając po sobie Delikatne naturalne wykończenie. 

Automotive car care - ten produkt można śmiało nazwać typowym IQD z nastawieniem na czyszczenie, efekt który po sobie zostawił był mało widoczny. Najbardziej pieniący z nich wszystkich ale to również tylko na początku. Po rozprowadzeniu pianka znikała i została zebrana mikrofibrą. Zapach arbuzowy prawie wcale nie wyczuwalny podczas pracy i przez to praca staje się nim przyjemna. Sprawnie odparowuje. Bliżej mu zdecydowanie do Interior Cleanera niż do dresingu. 

I czas na rundę finałowa 😉

  • Lubię to 7
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc runda finalwoa i tutaj są produkty które według mnie wcześniej wypadały najlepiej. Dodatkowo wpadł tenzi bo wcześniej się nie zmieścił + taki bonus wpadł produkt który nie wiele ma wspólnego z byciem Interior Detailerem ale jego przeznaczenie też jest do wnętrz 😉 spróbuję ktoś zgadnąć? ( jest on między tenzi a Auto-Finesse) 

IMG_20210207_154018.jpg.c1bdb5450d7b426ced3d7922182ced8a.jpg

Zdjęcie po ściągnięciu taśm, doświetlone, nie przetarte. 

IMG_20210207_155002.jpg.0787a8c917c1630db6d63d5df565fbe0.jpg

Zdjęcie doświetlone oraz po przetarciu. 

IMG_20210207_155152.jpg.7f9d830a15e360191ded30bd52b91807.jpg

I zdjęcie w świetle łazienkowym 

IMG_20210207_155205.jpg.b25c2b8c826bff5b9f2649cd80de9040.jpg

 

Końcowy wniosek napisze teraz. 

Gdybym miał po numerować które z nich są najlepsze to postawiłbym je w takiej kolejności ( że względu na sam efekt na plastiku, całokształt czyli zapach, wydajność, odczucia itp) 

1. Lucas Oil - bardzo przyjemnie się nim pracuje, szybko odparowuje i czuć że to produkt typu IQD czyli odparuje i zostawia coś po sobie a nie jest "odżywka". Do tego zapach, efekt, myślę że i szyby mógłbym nic umyć ale to kiedyś sprawdzimy. Świetnie maskuje jakieś Delikatne zadrapania. 

2. Aenso Core bardzo zbliżony produkt do poz. nr 1. Odparowuje szybko, pięknie pachnie, typowy IQD, efekt dla mnie minimalnie wpadający w satynę ale to naprawdę minimalnie. 

3. Auto-Finesse spritz szybko odparowuje, zostawia matowe wykończenie, zapach również przyjemny i raczej najmniej intensywny z całej czwórki zwycięzców. Mniej maskuje i tutaj miałem spory dylemat czemu jest trzeci a nie drugi. Chyba dlatego że najszybciej odparowuje i przez to jest nieco mniej wydajny. 

4. Ultracoat Interior Q-Detailer. Mimo że oststni to nie jest wcale przegranym. Miał naprawdę świetnych przeciwnikow. Na pewno najlepszy pod względem wydajności, podczas aplikacji był taki delikatnie jakby tłusty przez co można było by go rozprowadzić po naprawdę dużej powierzchni, mimo to też potrafił odparowac, po prostu zajmowało mu tu najwięcej czasu, najmocniejszy efekt odżywienia plastiku, głęboka czern powróciła a jest to mimo to tylko IQD. Mocna piątka z mojej steony dla produktu. 

 

Jednak nie jest to kolejność za całokształt bycia Interior Quick Detailerem, czeka je jeszcze wiele przepraw czyli czy nie zostawia mazow na dekorach ( tutaj użyje folii czarnej), wpływ na dressingi i siła czyszczenia porównana z produktami które kiedyś dotra 😉

 

  • Lubię to 9
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze do tej pory jeszcze nie znalazłem "tego jedynego" który spełnił by moje oczekiwania. Jeśli działa pięknie tak jakbym chciał, to ma dziwny ( przeważnie ładny) zapach słodkości lub owocu a nawet czasem tego i tego 😂

Szukamy dalej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 30.01.2021 o 19:43, Tomas-sg napisał:

13. Revive Interior Detailer to idealny preparat do lekkiego czyszczenia i zabezpieczania wewnętrznych powierzchni drewnianych, lakierowanych, metalowych, plastikowych i gumowych. Pozostawia naturalne wykończenie. Zawiera środki antystatyczne i czyszczące, które usuwają lekkie zabrudzenia gromadzące się we wnętrzu samochodu

Zapach: IPA, średnio intensywny, nieprzyjemny 

Cena 87 zł za 500 ml

No to super, że w takiej cenie dostajemy produkt o takim marnym zapachu....słabo.

 

 

W dniu 30.01.2021 o 19:43, Tomas-sg napisał:

Plan zakłada ze aplikuje Interior Quick Detailera na brudny plastik, następnie szoruje przy pomocy Interior Cleanera od ADBL i zbieram produkt płatkiem kosmetycznym

Nie czaje tego połączenia. Co to ma dać ? Zmieszanie dwóch produktów ? Aplikujesz IQD, ścierasz i aplikujesz ADBL ? Czy jak ?

Tam balans bieli szwankuje ? Bo np płatek kosmetyczny po AF jest czysty a po PVC brudny.

 

 

 

 

Tak naprawdę tutaj jest mix wielu produktów i każdy jest inny. Bo np SG, ADBL, Automotive to dla mnie typowe IQD zaś Ultracoat już wchodzi pod dressing jak dla mnie.

One wszystkie ślisko balansują na granicy Detailera a Dressingu. Widać, że producenci balansują pomiędzy różnymi parametrami. Czasem jeden więcej pokryję a inny czyści i nie zostawia nic po sobie. Jeden pięknie pachnie i fajnie czyści ale nie zostawia po sobie nic itd itd

 

Dobre zestawienie. Każdy coś dla siebie wybierze. Mnie zaciekawił Sonax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Domel napisał:

No to super, że w takiej cenie dostajemy produkt o takim marnym zapachu....słabo.

Też spodziewałem się czegoś mega. Jednak jak sam wiesz produkty na bazie IPY mają też swoje dodatkowe zastosowania. Jednak jakąś nutkę "męskiego" zapachu mogliby tam dodać 😉

12 minut temu, Domel napisał:

Nie czaje tego połączenia. Co to ma dać ? Zmieszanie dwóch produktów ? Aplikujesz IQD, ścierasz i aplikujesz ADBL ? Czy jak ?

Sprawdzenie "realnej" siły czyszczenia. IQD, myje cleaner em, zbieram wacikiem i sprawdzam. Mało miarodajne bo gdzieś jest brudniej, czyściej, większa powierzchnia. Mimo to jednak jakieś tam wniosku można wysunąć. 

Niektóre waciki musiałem podzielić na pół bo okazało się że było ich troszkę za mało. Dlatego może się wydawać że któryś jest cieńszy, brudniejszy. Opis bardziej dotyczy tego co było widoczne gołym okiem. 

Większość z nich to typowe IQD, muszę tylko znaleźć chwilkę na spisanie wniosków i będzie trochę jaśniejsza sytuacja. Na samym końcu zaaplikowałem Dressing do wnętrz, nie poczułem żadnej różnicy w aplikacji z poprzednikami 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2021 o 09:12, MlodyKoguT napisał:

A cleantech inside Cleaner? 

Może też warto? Używam go i wydaje się ok ale chętnie zobaczę jak się ma do innych. Z tego co czytałem niektórzy używają go jako qd

Chyba odpada bo to mocarny produkt wiec do iqd mu daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@V1RU$ dokładnie 😉

IQD to takie miejsce wśród produktów gdzie zacierają się granicę między Dresingiem a Interior cleanerem 😉 

Niektóre te produkty odnajdują się dokładnie po środku a niektóre są zdecydowanie po jednej lub drugiej stronie 😉 bardzo ciekawa kategoria produktów mimo to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Arkeolowy napisał:

Mi na przykład w ogóle nie podszedł, on nie ma zapachu przez przypadek gumy balonowej?

Guma balonowa ale bardzo wyczuwalny cynamon.  Cały opis jest brany pod kątwm "moim zdaniem" 😉 może się podobać lub nie ale z pewnością nie będzie przeszkadzać. 

Jest tutaj też jeden IQD mad którego zapachem większość użytkowników się zachwycało a mi osobiście do gustu nie przypadł. Ale jest dosyć przyjemnym zapachem. 

I jest też white diamond który jest kompletnie nie przyjemny, wąchasz z butelki i myślami przenosisz się do zawilgoconej piwnicy i zapachu ciuchów z niej wyciągniętych. Okropieństwo 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomas-sg napisał:

@V1RU$ dokładnie 😉

IQD to takie miejsce wśród produktów gdzie zacierają się granicę między Dresingiem a Interior cleanerem 😉 

Niektóre te produkty odnajdują się dokładnie po środku a niektóre są zdecydowanie po jednej lub drugiej stronie 😉 bardzo ciekawa kategoria produktów mimo to. 

Myślę, że taki typowy IQD powinien być po środku. Czyli mam furę z plastikami zabezpieczonymi dresingiem i od czasu do czasu przelatuję IQD celem pozbycia się kurzu i jakiś delikatnych świeżych zabrudzeń. No i ten IQD nie robi krzywdy temu QD. Ot tak cyk pyk odświeżam. Aczkolwiek to moje zdanie a jaka jest prawdziwa definicja IQD ? to niech się fachowcy wypowiedzą.

Na wiosnę sobie sprawdzę z podstawowej linii Tezni ich dwa IQD (jeden idący wykończenie w mat a drugi w satynę). Ponoć takie prawilne IQD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@V1RU$ mówisz o kok i silkok? Też będę je miał do połowy marca. 

Tak jak mówisz IQD jest czymś dokładnie pomiędzy, on ma wyparować a nie wyschnąć.  Można zrozumieć te wcześniejsze moje opinie gdzie wpisałem ze odparowuje może oznaczać ze jest typowym IQD. Tylko że producent ma własną definicje IQD, a większość użytkowników własną i o to chodzi by znaleźć sobie ten produkt zbliżony do swojej definicji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tomas-sg napisał:

@V1RU$ mówisz o kok i silkok? Też będę je miał do połowy marca. 

Tak jak mówisz IQD jest czymś dokładnie pomiędzy, on ma wyparować a nie wyschnąć.  Można zrozumieć te wcześniejsze moje opinie gdzie wpisałem ze odparowuje może oznaczać ze jest typowym IQD. Tylko że producent ma własną definicje IQD, a większość użytkowników własną i o to chodzi by znaleźć sobie ten produkt zbliżony do swojej definicji. 

 

tak o kok i silkok - ponoć niezłe jak za ta kasę i takie typowe cyk pyk - a szukam coś eco bo ja tym jadę w domu mebelki itp haha .Bo prostafem to tak trochę nie wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tomas-sg napisał:

@V1RU$ do takich zadań typu dom chłopaki polecają Ecoshine ale nazwy produktów nie pamiętam. 

Do czerwca mam nadzieję obrobię się że wszystkimi planowanymi prezentacjami 😉

Też mam zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, dareme89 napisał:

Dasz radę zrobić test jak sobie radzą z kurzem? W sensie czy nie po przetarciu udało się usunąć kurz czy przez klejąca konsystencje kurz się przykleił 🙂


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To będzie bardzo ciężkie zadanie. W domu ciężko zebrać kurz na kawałku plastiku a jeśli się uda będzie to długotrwałe. 😉

W aucie oczywiście mam teraz syf ale problem w tym że tam jest za mała powierzchnia by sprawdzić ok 35 produktów. Będę mógł z czasem powrzucać takie cudeńka do auta i sprawdzać. Będę mógł to robić raz na jakiś czas z kilkoma produktami. Tylko najlepszy by był plastik równy a nie chropowaty. Zobaczymy co czas przyniesie. Sprawdzę jak kurz będzie ciągnął się do czarnej błyszczącej folii. 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomas-sg napisał:

To będzie bardzo ciężkie zadanie. W domu ciężko zebrać kurz na kawałku plastiku a jeśli się uda będzie to długotrwałe. 😉

W aucie oczywiście mam teraz syf ale problem w tym że tam jest za mała powierzchnia by sprawdzić ok 35 produktów. Będę mógł z czasem powrzucać takie cudeńka do auta i sprawdzać. Będę mógł to robić raz na jakiś czas z kilkoma produktami. Tylko najlepszy by był plastik równy a nie chropowaty. Zobaczymy co czas przyniesie. Sprawdzę jak kurz będzie ciągnął się do czarnej błyszczącej folii. 😉

Położ ten plastik w sypialni, jak bedziesz ścielil i trzepal pościel to wszystko moment sie zakurzy tydzien poltorej, zobaczysz czy na ktoryms z elementow tego kurzu jest mnie, nie beda to na pewno bardzo mocne roznice, bo to taki "sztuczny kurz" no i zima, ale bedzie chyba coś widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.