Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Czy na forum zostało zmienione skalowanie czy coś takiego? Stronę z nieprzeczytanymi postami zwęziło mi. Korzystam z dwóch laptopów i nie zmieniałem powiększenia stron. Kolumna z nazwą działu została powiększona, tytuł wątku nie mieści się - jest węższy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, oczywiscie nie jest to jakims parciem i w ogóle ale tak z ciekawość. Jako ze ostatnio mialem troszke przerwy i po pwrocie zauwazylem ze tamaty "Co mi dzis poprawilo humor i Co mnie dzis wkurzylo" nie sa mojego autorstwa :o Jesli to nie problem z odopowiedzia to bede wdzieczny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jeden został skrócony przez Evo (przeczytaj pierwszy post), a w drugim dalej Twój post jest pierwszy, ale widzę że forum wyświetla innego usera jako autora - nie wiem dlaczego, pewnie jakiś błąd forum, raczej nie do naprawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, jak Cię cenie tak muszę się z tobą zgodzić :oops: klient od lipca zasłaniał się wszystkim co tylko możliwe na początku stycznia wysłałem mu wiadomość na wszystkie dostępne media celem rozwiązania sprawy do końca stycznia. W lutym brak kontaktu spowodował drastyczne działania z mojej strony. Mam rozumieć , że mój "burdel w każdym napotkanym temacie" jest ważniejszy dla działania forum i skutkuje 2 ostrzeżeniami niż koleś który swobodnie sprzedaje/kupuje na forum choć jest nieuczciwy.

no cóż mam obiecany przelew i mam nadzieje że to załatwi już sprawę ( w marcu mam zamiar sie pojawić pod jego domem z Policją jak nie otrzymam moich pieniędzy ).

Do Takiego podejścia administracja forum rękami moda ma jak najbardziej prawo choć moim skromnym zdaniem jest to promowanie działań które sa nieuczciwe - chociaż ja żadnego oszustwa ani przestępstwa nie popełniłem.

powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest własnością prywatną i to że istnieje giełda nie znaczy, że właściciel ponosi za transakcje odpowiedzialność. Giełda jest bezpłatna i dobrowolna więc nie oczekuj, że ktoś w Twoim imieniu będzie dochodził sprawiedliwości i karał tego czy innego użytkownika.

Swój cel osiągnąłeś, a 2 pkt ostrzeżenia było ceną za to w jaki sposób to zrobiłeś, ktoś musiał za Tobą to posprzątać :P Wszelkimi roszczeniami powinny się zajmować organy do tego powołane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

swampycare, powtórze Ci raz jeszcze - takie sprawy dorośli ludzie zalatwiają inaczej, niż robiąc bałagan na forum w każdym możliwym miejscu. Mogłeś jak normalny człowiek napisać mi albo komuś innemu z administracji w czym rzecz, co się stało, czego oczekujesz etc, i napewno byśmy wymyślili sposób żeby sprawe rozwiązać.

 

Podczas gdy Ty postanowiłeś rozpowszechnić na całym forum , jeden i ten sam post z oskarżeniem. Bądź troche poważny i nie zgrywaj poszkodowanego niewiniątka.

 

Abstrahując od powyższego, to to co napisał bienek a propos odpowiedzialności administracji za transakcje na giełdzie to 100% prawda. Robicie to na własną odpowiedzialność, w razie konfliktów istnieją odpowiednie organy państwowe które się tym zajmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nietypowe pytanie. Zauważyłem, że prawie w każdym konkursie organizowanym przez Partnerów forum trzeba mieć konto na FB. Jeśli nie posiadam konta, rozumiem że nie mogę brać udziału :?::)

 

Jeśli konkurs jest konkurs jest prowadzony na FB za pomocą like'ów itp. ro raczej nie możesz brać udziału. Głównie jakby nie patrzeć chodzi tu o reklamę dla Partnerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja aby regulamin w dziale ZESTAW KOSMETYKÓW powiększyć maksymalna czcionka, dać drukowanymi i na czerwono. Ostatnio sporo czasu spędzam na forum i widzę że dziennie pojawia się średnio z 3 tematy w tym dziale z czego większość ląduje w koszu. W regulaminie tego działu pisze wyraźnie żeby nie pytać o zestaw składający się z UC + Collinite a większość tam zadających pytania nie pyta o nic innego jak o te dwie rzeczy z pytaniem co by można zmienić w tym zestawie albo z niego usunąć :| Albo zestawy składające się z 5 kosmetyków i jak zrobić "mega look tak żeby koledzy zazdrościli" :| Odpisywać w tych tematach nie ma sensu bo to walka z wiatrakami. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryki kolego nie odkryłeś ;) od dawna nowi uzytkownicy zadają mnóstwo banalnych pytań, na które odpowiedzi są w wielu tematach tego forum, jednak chcą mięc wszystko podane szybko na tacy i stąd pojawiają się i bedą sie pojawiać takie posty. Po prostu moderatorzy musza robic swoje i nic z tym nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadają mnóstwo banalnych pytań
tu nie chodzi o banalne pytania tylko o to że pierwszy krok na forum jaki robią to zakładanie nowego tematu z pomocą w doborze kosmetyków i to jest bez sensu. Najpierw pasuje się dowiedzieć jaki kosmetyk do czego i jak co ugryźć a dopiero później zastanawiać się co kupić i co się może przydać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.