Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Franek, ostrzeżenie dostałeś nie za emoikonkę a za wyśmiewanie się i dopierd....e do innych użytkowników forum. Rozumiem że zrobiło Ci się przykro i poczułeś się dotknięty ale wyobraź sobie że czują się tak również osoby do których się dowalasz i które wyśmiewasz.

 

Nie wiem jakimi kategoriami rozumujesz ale KA to forum internetowe gdzie pełnię społeczną funkcję moderatora a nie jakaś korporacja gdzie "trybik" musi co dziennie "wykazywać się" swoimi działaniami aby pokazać przełożonym że wypłacana mu co miesiąc pensja to nie pieniądze wywalane w błoto.

 

Staram się śledzić forum na bieżąco i żadnych "grubszych tematów" nie widzę. Jeśli takowe znalazłeś to w prawym górnym rogu każdego posta jest wykrzyknik. Służy on zgłaszaniu administracji forum postów naruszających regulamin - skorzystaj z niego. Jeśli Twoje spostrzeżenia będą słuszne, na pewno zadziałamy.

 

Dziękuję że podzieliłeś się z nami informacją "co byś zrobił gdybyś został moderatorem na forum KA". Swoją drogą jest to ciekawy pomysł na stworzenie nogo tematu... Ciekawe co napisał by w nim Camel którego wyśmiałeś i inne osoby które zgłaszają OT Twojego autorstwa :o

 

Wszyscy popełniamy błędy. Niektórzy mają jednak znajomych którzy te błędy Ci wytkną, pozwolą się nad nimi zastanowić i poprawić swoje zachowanie. Ja takich znajomych mam a Ty jak widać nie. Ale nie martw się - już masz ;)

 

Na koniec pozwolę sobie jeszcze zwrócić Ci uwagę na pierwszy punkt regulaminu forum KA:

Forum Kosmetyka Aut jest miejscem wymiany informacji na tematy głównie związane z tematyką autodetailingu, kosmetyki samochodowej, odpowiednim dbaniem o aut.

Czytając Twoje posty mam wrażenie że o tym zapomniałeś. Traktujesz KA jako portal komunikacyjny ze znajomymi, umawiania się na spotkania, od czasu do czasu jak masz

lepszy humor, kogoś wyśmiejesz :/ . Zastanów się czy na pewno chcesz TU być. Takie same opcje oferuje też FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, kolega rychu chyba mnie zrozumiał :) Pytałem się czy jest taki temat, gdzie możesz wpisać sobie dowolnego posta w celu sprawdzenia, przetestowania czy dobrze wstawisz obrazek, załącznik itp. Rozumiem już, że nie ma.

Chciałbym znaleźć info o wstawianiu załaczników, BBCode. Gdzie szukać? Kiedyś czytałem ale teraz nie jestem w stanie znaleźć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie działu sprzedaży:

 

Mam do sprzedania produkt "no name" i mam tego bardzo dużo czy mogę to normalnie wystawić na sprzedaż? Jestem właścicielem tego produktu i do niego prawa.

 

[ Dodano: 8 Styczeń 2014, 08:49 ]

Dzięki, wiem już wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spotkała mnie bardzo niemiła sytuacja, otóż przeglądam sobie portal Tablica i co widzę wykorzystane zdjęcie z naszego forum. Wrzuciłem link na swoje FB i za chwilę otrzymałem informację od Piotra, że poznaje drugie zdjęcie.... którego autorem jest KANAR

Zacząłem trochę węższyć i okazało się że zdjęcia kradnie i bez naszej wiedzy wykorzystuje forumowy użytkownik o nicku: misiu1990 czyli Michał z Jarocina (w avatarze ostatnie zdjęcie z ogłoszenia)

Jak dla mnie wykorzystywanie moich zdjęć oraz innych użytkowników forum bez naszej wiedzy to zwykłe ZŁODZIEJSTWO. Poza tym wprowadzanie klienta w błąd pokazując ofertę z prac innych jest także nie fair.

 

Link do ogłoszenia:

http://tablica.pl/oferta/polerowanie-la ... 2853f5c928

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miHoo79, miałam tą samą sytuacje jakiś czas temu i w ogłoszeniu były nawet zdjęcia z moim znakiem wodnym. Jeden meil do Pana z ogłoszenia i zniknęły. Przy okazji dostałam przeprosiny. Nie mniej jednak takie sytuacje nie powinny mieć miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam często podobne sytuacje na allegro.

Zrobię sam zdjęcie - odpowiednio je obrobię i ktoś je później bez mojej zgody używa.

Najgorsze jest to że portal nie może nic z tym zrobić bo nie ma dowodów kto jest właścicielem zdjęć. Trochę ratuję się znakiem wodnym ale jak widać i to nie pomaga :dontknow:

 

CHAMSTWO :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miHoo79, taki proceder jest najzwyczajniej w świecie objęty prawem karnym - zwykła kradzież własności. Tak jak pisze Justyna, 1 mail powinien sprawę załatwić, a jak Ci się chce biegać, to mundurowi.

 

Wydaje mnie się, że czasem ludzie poprosu nie są świadomi swoich czynów :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spotkała mnie bardzo niemiła sytuacja, otóż przeglądam sobie portal Tablica i co widzę wykorzystane zdjęcie z naszego forum. Wrzuciłem link na swoje FB i za chwilę otrzymałem informację od Piotra, że poznaje drugie zdjęcie.... którego autorem jest KANAR

Zacząłem trochę węższyć i okazało się że zdjęcia kradnie i bez naszej wiedzy wykorzystuje forumowy użytkownik o nicku: misiu1990 czyli Michał z Jarocina (w avatarze ostatnie zdjęcie z ogłoszenia)

Jak dla mnie wykorzystywanie moich zdjęć oraz innych użytkowników forum bez naszej wiedzy to zwykłe ZŁODZIEJSTWO. Poza tym wprowadzanie klienta w błąd pokazując ofertę z prac innych jest także nie fair.

 

Link do ogłoszenia:

http://tablica.pl/oferta/polerowanie-la ... 2853f5c928

 

Jak wykorzystał Twoje zdjęcia w celach komercyjnych (a tak jest w tym przypadku) to po prostu prześlij mu rachunek za zdjęcia (np. 50zł od sztuki) a jak nie będzie chciał zapłacić to zgłaszaj sprawę na policję. Masz 100% pewność wygranej w sądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym zapytać administrację i innych forumowiczów, czy istnieje szansa na wprowadzenie opcji dodawania ogłoszeń o sprzedaży dla użytkowników, którzy mają mniej niż 10 postów ?

 

Piszę ponieważ kilkakrotnie miałem kilka przedmiotów detailingowych do sprzedania, a liczba postów nie pozwala mi na stworzenie ogłoszenia.

 

Tworzenie sztucznych, nie mających żadnego sensu postów, byle by tylko dobić do liczby 10 według mnie również wydaje się być bez sensu.Dziesiątki informacji spokojnie znajdziemy w tematach już istniejących więc poco nowe skoro coś już jest :o

 

Z góry dziękuję za przeczytanie powyższego pytania, proszę o jakąś odpowiedź. ;)

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jak "góra" patrzy na tematy dot. 1% podatku na krs?

 

f9dbb86f1a79cdad.jpg

 

Robiłem ostatnio ulotkę dla tzw. "małego krzyżaka" z innego forum, a myślę że i tutaj znajdzie się kilka osób które nie mają komu tego 1% zapisać.

 

Można taki temat umieścić w pogawędkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mam pewniej problem , zostały skasowane 2 moje posty przez jednego z adminów bez słowa wyjaśnienia .

 

Pierwszy to było moje pytanie zadane w dziale .zewnatrz/woskowanie gdzie pytałem o dobor wosku do koloru emerald green , post został skasowany przez jakiegoś admina bez powodu chyba ze kolor inny niż srebrny jest niedopuszczalny.

 

Drugi post to było,pytanie w dziale regulaminy i informacje o forum dotyczące powodu skasowanie wcześniejszego postu,.

 

Czy to,jest normalna praktyka na tym forum ze sa kasowanie posty userów z konkretnym pytaniem , forum ma chyba byc miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń.

 

Oczywiście nie otrzymałem żadnej wiadomości od admina moda etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest juz milion takich tematów i Twój kolor zielony nie jest jakimś niewiadomo jakim wyjątkiem.. wystarczy poczytać, a poza tym nawet nie określiłeś jakie ten wosk ma mieć właściwości.

Mimo że nie jestem adminem ani modem to chyba wyjaśniłem dobrze o co chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.