Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Amnes

Rekomendowane odpowiedzi

Opracowanie stworzył Artih specjalnie na to forum i na kazdym innym forum jest o tym wzmianka, ze powstało dla KA to raz, a dwa nic nie zostało dodane przeze mnie ja po prostu przykleiłem cały post Artiha z innego forum. Tutaj dla pewności wklejam oryginał z SC to jest w 100% oryginalny post Artiha bez żadnych wzmianek z innych stron. Chyba ta wersja jest ta sama która była u Nas więc [mention=373]AreK[/mention]  jak będzie miał chwilkę podmieni na oryginał, a nie poprzednia kopie z innego forum gdzie jest dodatkowo pierwszy akapit dodany przez innego użytkownika forum BMW (moje niedopatrzenie)
 

Moje pytania i tezy nadal aktualne.
1. Jeśli to z forum SC, to jest to kopia i wypadałoby autora spytać o możliwość kopiowania.
2. Jeśli nie odpowiada co do ioty temu, co było na KA, to jest to opracowanie pierwotnego utworu, więc fajnie by było po pierwsze wiedzieć, co i przez kogo zostało opracowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AreK napisał:

Temat był stworzony dla naszego forum i nie wiem o co ta gów...burza. Zawsze musicie mieć jakiś problem?

Już podmieniam post. @Pływak dzięki.

Ze względu na pieniaczy temat jest zablokowany. Potraktujcie to jako poradnik.

 

Nie podoba mi się ten pomysł. W ten sposób administracja ulega dyktatowi jakiegoś złodzieja. A w wątku olejowym jak w każdym wątku, raz było milej, raz mniej miło. Czy nie jest zadaniem moderatorów gonić impertynentów, aniżeli stosować kononowiczowskie "nie będzie niczego"? Choć przyznam się, że na sam koniec życia tego wątku sam uległem niezbyt eleganckiej pokusie schodzenia z tematu na rzecz personalnych wycieczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Michał126 napisał:

Choć przyznam się, że na sam koniec życia tego wątku sam uległem niezbyt eleganckiej pokusie schodzenia z tematu na rzecz personalnych wycieczek.

Sam zauważasz problem. Po co nam kłótnie i "zamieszki" na forum. Moderatorzy mają dość pracy w innych tematach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to, że jest to wpisane w życie każdego forum, a na KA nie tyczy(ło) się tylko wątku olejowego :) Też nie cierpię zadanych po raz 1500-100-900 pytań typu "jaki olej do 1.9 TDI", no ale dyskusja i tak jest potrzebna i nieraz bardzo rzeczowa, że ze świecą szukać różnych informacji w innych miejscach w internecie, zwłaszcza podanych przez ludzi, którzy nie powielają ich, tylko piszą z doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zauważasz problem. Po co nam kłótnie i "zamieszki" na forum. Moderatorzy mają dość pracy w innych tematach. 

Słabe wytłumaczenie.
A może postawić jasne zasady? np. najpierw sprawdź, czy nie było tego już w wątku, dopiero potem pytaj, albo ryzykujesz tym, że nie będzie odpowiedzi, możesz dostać ostrzeżenie, a jeśli będziesz uporczywy, to i urlop.
A tak, każdy, kto w dowolnym wątku 'będzie śmiał' w sposób uargumentowany podważyć cudzą opinię, będzie prowokatorem, I mieszaczem. Bo przecież moderatorzy mają mnóstwo roboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do giełdy dla osób zarejestrowanych od dawna??

Nie podoba mi się że po zmianie wyglądu forum muszę teraz nabijać bezsensowne 20 postów.

Co jeśli jestem aspołeczny i nie lubie ludzi?

Wcześniej dostęp do giełdy był.

Poza tym czy giełda to jakieś ściśle tajne miejsce? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zastrzeżenie poprzednika.

Często kupowałem coś na giełdzie. Teraz niestety nie mogę pomóc pozbyć się komuś zbędnego towaru.

Poza tym nie jestem specjalistą od detailingu. Dużo czytam i próbuje swoich sił na podstawie doświadczonych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@MBORO , @hanysxx pomyślimy jak rozwiązać ten problem. Ograniczenie jest wprowadzone ze względu na nieuczciwych sprzedających którzy logują się tylko dla giełdy. Pomyślimy o kupujących. Jeśli skrypt nam na to pozwoli to damy Wam większe możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AreK fajnie ze ktos sie tym zainteresował, mysle ze dobije dzisiaj do tych 20 postów, ale jak dla mnie to będą wypowiedzi nic nie wnoszace do tematu ;) jesli ktos ma czas to niech sobie siedzi i pisze na forum, niestety jak ktos inny zasypany robotą to nie mysli nawet o zjedzeniu sniadania a co dopiero o przegladaniu internetow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Administrator - fajny nowy layout tylko jedno pytanie - skąd się wzięły moje dane dot. samochodu i miejsca zamieszkania? :mrgreen::mrgreen::mrgreen: bo ja ich tam nie wpisywałem ;) luźna sugestia, możliwe, że już poruszana, ale chyba coś się przy przenosinach pokiełbasiło trochę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było napisane w tym temacie:

 

Cytuj

Musicie sobie na pewno sami wgrać avatary, których nie udało nam się przenieść, uzupełnić lub poprawić swoje dane w profilach. 

 

Żeby zmienić dane musisz wejść w swój profil (np. klikając na nick), w górnej części po prawej stronie będzie przycisk do Edycji profilu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.