Jump to content

Pomóżcie wygrać i sami weźcie udział w losowaniu!

RoBee

Recommended Posts

Potrzebna drobna pomoc Chłopaki i Dziewczyny!

Lokalny norweski sklep ogłosił krótkotrwały konkurs z dość pokaźną pulą nagród detailingowych. Oczywiście sam biorę w nim udział i liczę, że niektórzy z was również zechcą, a tym samym pomogą mnie

Aby wziąć udział w losowaniu, należy zapisać się na spam listę sklepu, który je organizuje. Z listy można się oczywiście wypisać gdy już będzie po ptakach.

Co zrobić? Jak pomóc i samemu wziąć udział?

Wejdźcie w link poniżej i dodajcie swój email w boksie u dołu. Każda osoba, która to zrobi zwiększa moje szanse na wygraną, a także sama bierze udział w losowaniu.

https://bilpleiekongen.kickoffpages.com?kid=1DADPR

Jeżeli ktoś z Was okaże się szczęśliwcem, pomogę w wysyłce nagrody do kraju nad Wisłą (o ile nie zrobią nam wszystkim pełnego lockdownu). Jeżeli szczęśliwcem okażę się ja, to chętnie podzielę się częścią wygranej z jedną z wspierających mnie osób. Wystarczy wysłać screenshot potwierdzenia zgłoszenia na priv

Z góry dziękuję za wszelkie wsparcie,

Z fartem

03eede3113945ac0ef7c3c851b465b42.jpg

de65a0004824a24b94d715c24c03b0e0.jpg

Losowanie odbyte- niestety nie pykło, ale mimo wszystko dziękuję tym 20+ osobą, które poświęciły kilka sekund i chciały pomóc!

Po emailu zwycięzcy (nilsen90@xxxxxxx) wnioskuję, że nie poszczęściło się też żadnemu z Was, a szkoda, bo zasłużyliście chłopaki!

Z fartem (•‿•)