Skocz do zawartości

Pomóżcie wygrać i sami weźcie udział w losowaniu!


RoBee

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna drobna pomoc Chłopaki i Dziewczyny!

 

Lokalny norweski sklep ogłosił krótkotrwały konkurs z dość pokaźną pulą nagród detailingowych. Oczywiście sam biorę w nim udział i liczę, że niektórzy z was również zechcą, a tym samym pomogą mnie

 

Aby wziąć udział w losowaniu, należy zapisać się na spam listę sklepu, który je organizuje. Z listy można się oczywiście wypisać gdy już będzie po ptakach.

 

Co zrobić? Jak pomóc i samemu wziąć udział?

 

Wejdźcie w link poniżej i dodajcie swój email w boksie u dołu. Każda osoba, która to zrobi zwiększa moje szanse na wygraną, a także sama bierze udział w losowaniu.

 

https://bilpleiekongen.kickoffpages.com?kid=1DADPR

 

Jeżeli ktoś z Was okaże się szczęśliwcem, pomogę w wysyłce nagrody do kraju nad Wisłą (o ile nie zrobią nam wszystkim pełnego lockdownu). Jeżeli szczęśliwcem okażę się ja, to chętnie podzielę się częścią wygranej z jedną z wspierających mnie osób. Wystarczy wysłać screenshot potwierdzenia zgłoszenia na priv

 

Z góry dziękuję za wszelkie wsparcie,

Z fartem

03eede3113945ac0ef7c3c851b465b42.jpg

de65a0004824a24b94d715c24c03b0e0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowanie odbyte- niestety nie pykło, ale mimo wszystko dziękuję tym 20+ osobą, które poświęciły kilka sekund i chciały pomóc!

Po emailu zwycięzcy (nilsen90@xxxxxxx) wnioskuję, że nie poszczęściło się też żadnemu z Was, a szkoda, bo zasłużyliście chłopaki!

Z fartem (•‿•)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.