Skocz do zawartości

Polscy producenci kosmetyków


Rekomendowane odpowiedzi

@Streat to nie lepiej kupić K2/K2 Pro? Tak szczerze korzystam z Rotona Pro (WG+ może i ciut lepsze), Satina Pro i miałem w ręku Nutę Pro i mogę powiedzieć, ze to na prawdę przyzwoite produkty z genialnym stosunkiem jakość/cena/wydajność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@vlodek2532 nie korzystałem z tych produktów 🙂 ja napisałem tylko co rrc ma w miarę w swojej ofercie, szampony nie mają złych. Tak jak tire cleaner a czy są lepsze oczywiście że tak od nich ale jeżeli chodzi o t&RC to cena/jakość mają najlepsza a naprawdę mocny zawodnik do doczyszczanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Streat napisał:

@vlodek2532 nie korzystałem z tych produktów 🙂 ja napisałem tylko co rrc ma w miarę w swojej ofercie, szampony nie mają złych. Tak jak tire cleaner a czy są lepsze oczywiście że tak od nich ale jeżeli chodzi o t&RC to cena/jakość mają najlepsza a naprawdę mocny zawodnik do doczyszczanie 

Nie zgodzę się z tym że mają najlepszą cenę/jakosć T&R. Ich produkt gotowy do uzycia to ok. 18zł za litr. Excede T&R które jest dużo skuteczniejsze, w koncentracie 1:4 kosztuje 25zł za 500ml z ktorego zrobisz 2,5L (prosta matematyka - 1L wychodzi za 10zł)  - co sie bardziej opłaca? Dodam że Excede w wiekszych pojemnościach wychodzi jeszcze taniej 🙂

 

jesli chodzi o polskie firmy to myślę że warto polecić @cleantechco - jak dla mnie ich produkty są świetne, ceny niezłe, polityka sprzedaży (w przeciwieństwie do RRC) trafia w mój gust 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aqua cleantechCo 4nano 4detailer k2 tenzi detailers magic deturner shiny garage adbl heritageb kecav excede manufaktura wosku maxifi neoxal houseofwax adbl detailink  goodstuff work stuff nat supershine detailing mafia proelite hadwao enzo flexipads funky witch royal pads boll evoxa honeycombination kwazar

 

pełno tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, JakubBe napisał:

Excede T&R które jest dużo skuteczniejsze

Testowałem to excede w koncentracie jest podobna siłą co rrc, przy rozcieńczeniu excede 1:4 vs rrc koncentrat to po excede zbierałem jeszcze brud z opony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleantech mają fajny kwas do felg,

Excede UWC czy buldozer naprawdę uczciwe środki z dobrym stosunkiem cena/wydajnośc

StrefaDetailingu/HADWAO  mają dressing do opon, który przypadł mi do gusty

GoodStuff lubię ich APC za to że nie dusi, piana aktywna też jest spoko

 

a to wszystko tylko wierzchołek góry. Myślę, że w PL mamy najwięcej marek kosmetyków w EU 😛  (Ale czy producentów? jak wiemy niektóre firmy zlecają produkcję swoich specyfików innym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 20.08.2020 o 08:35, Marcinello napisał:

A ktoś używał czegoś od 4detailer?

Nikt nie słyszał nikt nie używał 😉

https://kosmetykaaut.pl/forum/82-dystrybutorzy/

https://kosmetykaaut.pl/forum/317-4detailer/

Zamykam jak rasowy moderator z Elektrody - bo temat bez sensu.

Miłego wieczoru.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.