Skocz do zawartości

Czarne plastiki - pielęgnacja, czyszczenie, konserwacja


Rekomendowane odpowiedzi

raczej nie trzymałem w zbyt ciepłym pomieszczeniu chyba, że wygrzało się w drodze do mnie :D stoi w chłodnym miejscu i nawet po solidnym wstrząśnięciu konsystencja nie jest taka jak powinna.. :? przelałem to dziś i wygląda podobnie jak u kolegi kross12... ale nie zauważyłem żeby to wpływało jakoś na trwałość środka, nałożony ponad tydz temu, w tym czasie 2 mycia i dalej zalega na plastikach ;) tylko mniej wygodnie aplikuje sie środek jeśli jest rzadszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Marco, w wiatraku powstaje mąka do pieczenia pierników :D

A tak na poważnie to Marx, zadał pytanie a JM63, w odpowiedzi podał przykłady preparatów a Ty twierdzisz, że niewiele się dowiedzieliśmy...

 

Marco, taka myśl nasunęła mi się po Twoim poście.

Bez spinania pośladków i z pełnym szacunkiem do wykonanych i zaprezentowanych przez ciebie prac. Ale jaki ma sens prezentacji w PSB, skoro wrzucasz foty a nie chce się tobie zrobić opisu? Na dodatek na pytania forumowiczów nie masz ochoty odpowiadać albo odpisujesz wymijająco...

Pozdrawiam i życzę wielu udanych :ad:

Koniec OT z mojej strony w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a JM63, w odpowiedzi podał przykłady preparatów a Ty twierdzisz, że niewiele się dowiedzieliśmy...
Dowiedziałeś się czegoś ??bo jak nie...
valet pro dionysus trim glitz :) u mnie trzyma już 2 miesiące, auto myte raz na dwa tygodnie
Nie wiem jak to robisz ale u mnie po deszczu zostają ślady. Ale przyznać muszę ze w porównaniu z Megsowym Trim Detailerem to niebo a ziemia.
Bez spinania pośladków i z pełnym szacunkiem do wykonanych i zaprezentowanych przez ciebie prac.
I na tym skończmy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco,

Oczywiście, że nie. To jest propozycja.

Jeśli chcesz opinii, oto one:

303 AP- ten produkt wytrzymuje długo i zapewnia dobrą ochronę, o czym świadczyć może chociażby stosowanie go przez jedną z najlepszych firm detailingowych w kraju :) Zapewne mniej przekonywujące, ale zawsze jakieś, moje zdanie oparte o spostrzeżenia- 2 tygodnie temu nałożyłem na oponę i chlapacz 303 i 3M, zrobiłem w tym czasie ok 2 tyś km, a nie należę do osób jeżdżących ekonomicznie. Oba mają się dobrze, oba dają ładny efekt. Dodatkowo 3M za wytrzymałość chwalił Paul Dalton.

PERL poleciłem w oparciu o opinie na DW. Może- bo osobiście nie sprawdzałem.

 

Dodatkowo, skrytykowałeś mnie, ale sam nie pomogłeś.

 

ble,

Pamiętaj, że im lepiej przygotowana powierzchnia (czysta, odtłuszczona) tym dłużej produkt będzie się utrzymywał. Mam nadzieję, że pomogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Proszę szanownych ekspertów o jednoznaczne stanowisko czy rozciągniecie woskowania na nie lakierowane plastiki ma jakiś sens? Wydaje mi się, że mogło by to być jakąś alternatywą dla mniej wymagających użytkowników. Np. R222 100% CARNAUBA WAX jak wynika z opisu jest podobno bezpieczny dla plastików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.