Skocz do zawartości

Czarne plastiki - pielęgnacja, czyszczenie, konserwacja


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Mi 303 na listwach w zderzakach trzyma naprawdę długo, ale już na bocznych jest kiepsko...trochę jazdy w deszczu, związanego z tym brudu i listwy wyglądają okropnie...oczywiście przed nałożeniem wyczyszczone APC... Zastanawiam się nad Autoglym BC i Nielsen-em SAS, albo ogólnie czymś co dłużej się utrzyma i da efekt matowy, satyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na takie śliskie plastiki jak np audi a4 B5 ma na drzwiach na dole, cos polecacie??

 

bo co ja probwalem jakis to zawsze jakies takie dziwne smugi zostawały, bo to niby taka guma/plastik no i bez struktury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie czymś co dłużej się utrzyma i da efekt matowy, satyny.

 

Sprobuj sobie PERLa. Robi bardzo ladna gleboka czern bez grama polysku.

Mozesz go wrzucic na gume i plastik. Jakies 2tyg temu zrobilem nim zonie Jette i raz ze sama zauwazyla ta czern, a dwa ze mimo tych 2tyg pod chmurka do dzis efekt sie zmienil. kratki w zderzaku przednim i "dyfuzorek" z tylu pieknie czarne, to samo z uszczelkami/ramkami wokol szyb na drzwiach i oponami... Naprawde polecam kazdemu kto nie lubi swiecacej/blyszczacej czerni, a chce uzyskac prawdziwy kolor czarny a nie ciemny szary/grafit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

kamilgt, Dobrze się wstrzeliłeś, bo 3 dni temu robiłem właśnie nadkola Bumper Care'em i coś mnie podkusiło do zrobienia fotek ;)

 

Teraz zobaczyłem, że zdjęcia nie wyszły rewelacyjnie, ale niech idzie:

 

p9050982.jpg

 

p9050983.jpg

 

p9050984.jpg

 

p9050985.jpg

 

p9050986.jpg

 

p9050987.jpg

 

Co do Twoich pytań- kurzu nie łapie w ogóle, ani razu tego nie zauważyłem. Po deszczu fajnie kropelkuje, a jeśli chodzi o wytrzymałość, to tydzień przy normalnej jeździe spokojnie wytrzyma. Na samochodach handlowych, które prawie w ogóle nie jeżdżą siedzi u mnie nawet 3 tygodnie. Po tym czasie nadkola jeszcze prezentują się dobrze, ale wiadomo, że "to nie to".

W sumie za 2-3 samochody mi się skończy,a używam go już tylko do tego celu i biję się z myślami czy kupować kolejne opakowanie. Dam szansę 303 AP i jak wypadnie słabo, to biorę Bumper Care'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak AG Bumper Care spisuje się na nadkolach? łapie ostro kurz? po deszczu kropelkuje czy raczej zgon?
daje rade, był to chyba pierwszy środek jaki pamiętam który poleciał na nadkola i złego słowa nie mogę powiedzieć- no może zależy jakiej kto oczekuje trwałości...tutaj nie ma co się oszukiwać jak będzie kiszkowata pogoda nie posiedzi długo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.