Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Taki zapach z atomizera długo się utrzymuje czy trzeba co chwile psikac żeby było go czuć?

 

 

Z zapachów od SG używałem bubble gum oraz mango brzoskwinia-który mam do teraz

 

Ogólnie z tych dwóch ten drugi jest najlepszy najbardziej świeży.Guma balonowa robiła się trochę mdła po czasie.Po aplikacji na wykładzinę zapach wyczuwałem przez około 2-3 dni więc trzeba było psikać i psikać.Jakieś dwa miechy temu przerzuciłem się na puszki od CS a dokładniej na wisienkę:) nikt mnie nie przekona do innych zapachów czy to w zawieszkach czy atomizerach chociaż z atomizerów przerabiałem jeszcze AG odor neutralizer i zostawał po nim przyjemny zapach męskich perfum :)Biorąc pod uwagę cenę niektórych zapachów w atomizerach np.Stripper czy frost za którego trzeba dać koło 60-65 zł to ja wolę w tej cenie nakupić "konserw" od CS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SpeedwayFan, no jedno masz racje :) Zapachy jak masz w atomizerach to dobra sprawa 2-3 dni i możesz zmienić zapach :) Puszkę California Cherry miałem i pachniała 3 miesiące i nadal pachnie u taty w aucie ;) Ale wydaje mi się że to jeden od CS najtrwalszy zapach . Brat ma Coconut i kiepsko , słabo czuć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu włożyłem puchę citrus splash, jak na razie bardzo fajnie pachnie, zapach orzeźwiający i przy minimalnym otwarciu mocno czuć w aucie. Wcześniej miałem mojave mango, beznadzieja, zapach słabo wyczuwalny i bardzo szybko przestał być wyczuwalny w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem na testy,zapachowe karty Scentway Imao.Chodziły już za mną od dłuższego czasu (głównie wygląd oraz chwalony zapach)zakupilem kolor czarny oraz biały,czarny fajny męski zapach. PierwsZego dnia mega wyczuwalny jednak drugiego dnia był już praktycznie bardzo mało wyczuwalny chyba ze zbliżamy kartę do nosa .Za jakiś czas pora na białego ale jestem sceptycznie nastawiony w tej cenie miał bym 4 wunderbaumy które trzymały dłuŻej; / odezwę się jak wypadnie biały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przetestowalem czarnego Scentwaya IMAO. Po dwoch tygodniach juz ledwo co czuc, mimo ze jest cieplo. Kupilem Scentwaya VAPO zeby psiknac od czasu do czasu na zawieszke przy lusterku. Dalem rano dwa strzaly na karte i po strzale na kazdy dywanik. Wieczorem juz prawie nie bylo czuc... Wersja REO tez jest taka slabiutka? Zapach jak dla mnie fantastyczny ale ta "wytrzymalosc"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czarny jest bombowy ale tak jak mówię na drugi dzień bardzo słabo wyczuwalny....to już wunderbaumy trzymaly dłuŻej.Ostatni test to będzie biały ale wątpię żeby był lepszy jednak zostaje przy CS coronado cherry.Moim zdaniem problem polega na tym że karty są zrobione z "gumy" która nie pochłonie aromatu, zapachu tak jak kartonik z choinek marketowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piepia, SpeedwayFan, z doświadczenia wiem, że Scentway jest strasznie zależny od temperatury. Ani nie lubi mrozów ani temperatur mocno wakacyjnych. Jak jest sauna 30 stopni i nagrzeje się wnętrze to jest po zapachu (nie żebym oczekiwał że w przegrzanym wnętrzu będzie pachniał ale nawet po wychłodzeniu gubi swoje właściwości), jak go używałem na wiosnę i wczesne lato to Scentway trzymał długo, bez problemy ponad miesiąc czułem zapach :) Zresztą producent z tego co pamiętam na odwrocie opakowania podaje temperatury, ale z głowy nie pamiętam.

 

Z CS-ami jest problem taki że oprócz wiśni, grejpfruta, i gumy balonowej to nic nie ma tak intensywnego zapachu i ginie szybko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja teraz przerzuciłem się na zapach w atomizerze, a dokładniej kupiłem zapach zielonej herbaty od SG. Od dwóch dni ładnie pachnie, nie za mocno, jest akurat wyczuwalny, taki nawet orzeźwiający. Jeślibym miał nawet co dwa dni go aplikować to i tak będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam puszkę Tuning Kingz Cherry. Pachnie mocno, pucha otwarta max. Powoli zapach mi się nudzi, coś innego wybiorę. Ten Aeron to coś porządnego czy marka na poziomie tesco itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam puszkę Tuning Kingz Cherry. Pachnie mocno, pucha otwarta max. Powoli zapach mi się nudzi, coś innego wybiorę. Ten Aeron to coś porządnego czy marka na poziomie tesco itd?

Ja używam Aeron Gold. Zimą było spoko, a teraz w tych upałach szybko przestaje pachnieć. Ogólnie po ozonowaniu jakoś mniejsza sprawność. Oczywiście filtr wymieniowy po czyszczeniu. Zamówiłem teraz 100 ml Aeron Black za 50zł. Zdam relacje jak się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też myślałem o TuningKingz tylko nie wiem teraz czy lepszy będzie TuningKingz Cherry czy California Scents Coronado Cherry?

Z tego co wiem to produkuje ten sam producent obie puchy. Dla mnie pachną tak samo. Możliwe, że są delikatne różnice w intensywności czy trwałości, ale ja ich nie wyczułem. Jeden pies :D

 

rafaell68 powiedz mi jak to jest z tymi psikaczami, jest to lepsze rozwiązanie niż pucha? 1x dziennie musisz fuknąć, żeby pachniało?

Kiedyś miałem psikacz z tesco i porażka była....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie robilem raz na tydzień. Jest zawieszka ktora się psika. Ja dodatkowo aplikowalem na fotele i dywaniki. Zapach bardzo ładny. Latem dużo szybciej zapach się ulatnia. Zimą i wiosną było duuużo lepiej. Chyba od temperarur tak spada trwałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.