Jump to content
D@ViD

INDUSTRIAL by ADBL - TRAFFIC FILM REMOVER

Recommended Posts

@Streat Aaaa , no spoczko, 😁. Powinienes być zadowlony. Ja mysle ze te 50ml na 1.5litra robi robote. Ja potrafie swoim nawet 500km w, tydzień zrobić. A nie pracuje jako kierowca😁

@Qlimaxss ja mam w domu do mycia 6 aut także jest co robić a taki TFR to mi sie na pewno przyda do szybkich akcji i bedzie na czym testować wiec taka 5L bańka to szybko mi zejdzie 😛 

@Streat Woo Panie to rzeczywiście 😛 jest co robić i co myć 😜 w takim razie sorry z ta 100 ml testerem 😜 dla twojej floty to ledwie  na dwie furki 😎

Teraz, Qlimaxss napisał:

@Streat Woo Panie to rzeczywiście 😛 jest co robić i co myć 😜 w takim razie sorry z ta 100 ml testerem 😜 dla twojej floty to ledwie  na dwie furki 😎

to ja dziekuje za chęci 😄 bo warto niekiedy przetestowac przed kupnem ale patrzac na wasze testy nie obawiam sie kupna tego produktu 😄 

Nowik dorzucił swój tescik 

• Lubię to 1
  • Dziękuję 1

Jutro chcę spróbować ADBL TFR na wosku Fusso 12months podbijanym BSD Sonax-a. Jak myślicie oprysk 1:100 czy iść w mocniejszy 1:50 ? 

Zależy jak brudne auto

@Lukasz-odkrywca  moja luźna propozycja to zacznij od 30-40 ml na litr wody

Ja dzisiaj miałem 40/45ml na 1200ml wody i poszło dobrze 

• Dziękuję 1

Tak z czystej ciekawości. Czy próbował ktoś używać tego w pianownicy? Kupiłem ostatnio pianownice, niestety nie mam opryskiwacza i jestem ciekawy czy też dałoby rade.

A po drugie, przeczytałem ten temat i chyba nie było odpowiedzi na to pytanie. Czy można to bezpiecznie używać przed każdym myciem auta? Pisaliscie, że woskow nie uszkadza niby, więc jak to jest z jakimiś chromami itp.? 

@Corbi95 Z tego co kojarze to MxNowicki mówił na swoim filmiku że to tylko preparat do oprysku. Nie można go stosowac w formie piany. Ale sprobować możesz. Myślę ze jeżeli bedziesz stosowac steżenia producenta nic się nie powino stac☺

• Lubię to 1

Wczoraj wziąłem samochód mamy, który nie zna słów wosk/QD/ mycie ręczne. Brud na aucie miał nie wiem ile, w grudniu byłem nim na bezdotyku, bo nie dało się zamknąć bagażnika bez ubrudzenia sobie ręki. Zdjęcia przed nie mam, ale auto niegarażowane i myte "przez deszcz".

Użyłem 45 ml TFR na 1000 ml wody, co daje +/- 4.3 %. Tak wygląda wacik po płukaniu, wszystkie próby są robione na dole przedniej części przednich drzwi, po dwóch stronach. Jak na auto bez żadnego zabezpieczenia, z wielotygodniowym brudem bajka@ADBL20200216_225617.jpg.c383558ee839a770c73ecf0dc5855cbc.jpg

20200216_225428.jpg.2200e34cd941ab97209ed7ba7bf17f1f.jpg

20200216_225442.jpg.434567e1b27acd0a09f6f29d07a540e2.jpg20200216_225455.jpg.11ca39ce2462531007493f2f4b0928d5.jpg20200216_225350.jpg.16db24cee28cc9ac749a7849b0473376.jpg

• Super 1

Panowie i jak wiadomo coś jak to wpływa na wosk w dłuższym użytkowaniu ??

@BRZEZIO Ja nic takiego nie zauważyłem , powiem więcej dla mnie nawet dotyka. W jakimś stopniu na pewno kopa dostaje NW na przedniej szybie 😀

5 godzin temu, Qlimaxss napisał:

W jakimś stopniu na pewno kopa dostaje NW na przedniej szybie

to samo zauważyłem, wiec jak dla mnie bardzo fajny srodek 😄 

@Streat Ja puki nie użyłem tego produktu wydawało mi się że NW Ultra Glaco umiera przez stan mojej szyby. Ale jak użyłem go po raz pierwszy . Szok NW  praktycznie startuje zgodnie z prędkością w katalogu producenta😀

Małe 50/50 dla tych co jeszcze się nie przekonali do @ADBL TFR. Auto nie myte wgl dwa tygodnie , Ani bezdotyk, z uwagi na beznadziejne pogody brak czasu itp.

Przed 

88184801-622700498298307-680472743680304

I po 😉 Chyba nie trzeba dalej komentować, po myciu ręcznym praktycznie czysta woda 😛.

88146340-221596295690708-679753592638275

• Lubię to 2

Nie wiem czy to tylko tak u mnie na telefonie wyglada ... same linki do jakiegoś 'banku blisko mnie'

@Qlimaxss chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego środka 😄 

@Qlimaxss i pomyśleć, że to ja ci dalem próbkę haha

Super, że tak, przy pasowało 🥰

@PawelKRZ U mnie wszystko Oki. Pytaj innych. Czy na fonie czy na kompie. @Streat Pokazałem foty ostatnim niedowiarkom😁🤣😛@david2888 Prawda chyba nie żałujesz 😛🤣, teraz jadę już na 5 litrowym baniaku😛😁

u mnie zdjęcia działaja, ale tekst ma podkreślenie a w nim "bank near you"

Ps. nie wiedziałem ze ktoś tam kupuje w tym sklepie na końcu Wolności 😄  @Qlimaxss

W dniu 28.02.2020 o 11:33, BRZEZIO napisał:

Panowie i jak wiadomo coś jak to wpływa na wosk w dłuższym użytkowaniu ??

Ja się ostatnio spotkałem z opinią w pewnym sklepie że jednak mało bezpieczny dla LSP