Skocz do zawartości

Soft99 Fusso Coat 2019


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

@majdan jak spędziłeś tyle czasu na cleaner i dokładnie odszczurzales auto mogło tyle czasu zesjc.

Aplikator umyj mydłem. Możesz go trzymać w puszce albo inaczej zabezpieczyć.

Nie bardzo kumam o co chodzi z rolowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie starałem się to dokładnie zrobić, bo chciałem zrobić to raz, a dobrze, żeby już mieć spokój na zimę. A glinkowałem tak dokładnie, że chyba zrobiłem kilka rys na lakierze 😜 Tak myślę, bo wcześniej nie było niektórych rys, a było parę momentów, że leciałem brudną glinką, bo nie chciało mi się tak często zagniatać.

Dzięki, już umyłem i schowałem.

No to jest tak, jakbyś miał brudne ręce i je potarł, to Ci się takie ruloniki robią z brudu :-D To tutaj działo się to samo z woskiem.

Nie wiedziałem, czy to ma tak być, bo to był mój pierwszy raz. Ale w sumie to szczegół, bo wyszło zacnie. Dzisiaj już pada deszcz i woda pięknie kropelkuje 🙂 Na razie nie widzę żadnych mazów ani nic, więc pomimo tych kilku rys jestem zadowolony, bo jednocześnie glinka i cleaner usunęły dużo brudów, których wcześniej nie mogłem ruszyć przy normalnym myciu szamponem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwilżałem co parę nabrań. To może za dużo nabierałem... Bo chociaż się naoglądałem filmików i naczytałem forów, to nadal było dla mnie nie do uwierzenia, że tak mało tego trzeba :-D Nie pomaga też srebrny lakier; podczas nakładania momentami widziałem coś między zero a nic i w efekcie nakładałem praktycznie na ślepo.

Zresztą sami oceńcie po zdjęciu w moim pierwszym poście, czy nie za dużo tam wosku zostało na aplikatorze? No i druga sprawa: może miało znaczenie to, że ten wosk w puszce jest taki spękany? czy to bez różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.