Skocz do zawartości

K2 Roton Pro


DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, david2888 napisał:

Myślę, że możemy przymknąć oko na ten atomizer

dlaczego? jak dokupię odpowiedni, już nie jest tak tanio... produkt za te cenę fajny, ale ze względu na ten właśnie problem i to, że kupujący są testerami, odechciewa mi się produktu.

RRC na forum jest jechane za te manewry okrutnie, też mi się to nie podoba i przez to mam też awersję do RRC, ale z K2 na forum cisza...

baa,  można przymknąć oko, co się dzieje z tym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi działa atomizer 🙂 nie widzę problemu 🙂 i Nie widzę tez problemu 1 szt. butelki Work Stuff przeznaczyć na ten ROTONA PRO. Wiekszość produktów przelewa do butelek takich co mi sie podobają wizualnie i są dla mnie komfortowe 🙂 potem tylko uzupełniam butlę

Przykład - ADBL BLACK WATER. Oryginalna butla z atomizerem za dużą mgiełkę mi dawała i pryskałem po feldze przy aplikacji. Przelałem do czerwonej butelki GS 250ml i jest idealnie 🙂 Nie ma lamentu, że coś nie działa 🙂 

Specjalnie dla Ciebie @rygryss przeleje sobie ROTONA PRO do butelki od Work Stuff i ponowie test.

 

 

24 minuty temu, rygryss napisał:

produkt za te cenę fajny, ale ze względu na ten właśnie problem i to, że kupujący są testerami, odechciewa mi się produktu.

Po co ta gówno burza? Masz dowody ??? To tylko domysły 🙂 Jeszcze żadnych informacji nie mamy więc proponuje zluzować gumę z gaci 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, david2888 napisał:

Specjalnie dla Ciebie @rygryss przeleje sobie ROTONA PRO do butelki od Work Stuff i ponowie test.

Ale mnie nie chodzi o test, wiem co ten produkt potrafi, chodzi mi o przymykanie oka na pewne rzeczy, a u innych szukanie niedociągnięć...

@david2888 nie mam nic do Twojej osoby, ale z tym atomizerem poleciałeś.

 

u mnie guma jest zawsze luźna i obiektywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez się wypowiem, atomizer Rotona Pro wg. mnie działa okej, w moim przypadku nie było żadnego przytykania czy złego psikania. 

Ja porównałem go z kilkoma innymi krwawymi felgami i mogę polecić. Przede wszystkim ze względu na to ze czyści dobrze a kosztuje mało, porównując do konkurencji. Możecie zobaczyć mój test i działanie produktu konfrontując z Shiny d-tox, pozdro. https://www.youtube.com/watch?v=PrgzA0yzmbI

  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Strus napisał:

A @K2 Auto jak nowe niestety mimo bywania na forum nadal ma delikatnie mówiąc w poważaniu udzielenie jasnych wyjaśnien

O starego rotona pytałem @K2 Auto jak nowe 3 razy... odpowiedzi brak. Jeśli ktoś ma mnie w 4 literach to ja również. Roton nie był zły, ale już go więcej nie kupię ani nie polecę właśnie przez podejście firmy. Mimo, że są z okolic z których pochodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K2 ma rzesze fanów z Auchan, Cerfur itp.

Większego rynku nie zdobędą w ten sposób.

Szkoda że nie walczą chociaż o to żeby wygryźć inne gorsze Pany Samchodziki czy co to tam jeszcze jest - od dłuższego czasu nawet z ciekawości przez ten dział nie przechodzę.

 

Ech, szkoda. Bo ADBL zawiódł opakowaniami z triggerami od Vampirka a K2 ma mnie w bułeczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Kupiłem na próbę Rotona Pro i bardzo mocno się zawiodłem. Przez jego atomizer nie dałem rady nałożyć go na felgi. Leciała cienka, pojedyncza struga, zero jakiekolwiek rozprysku.
Dostałem go z białym atomizerem, to nie jest przypadkiem jakaś stara wersja? Widzę, że zazwyczaj występuję z czarnym.

Być może przeoczyłem to czytając ten temat, ale testował ktoś może atomizer ADBLa z Rotonem, będzie lepiej rozpylał? Został mi po vampirze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Plak nie kojarzę, żeby K2 pro miało kiedykolwiek białe triggery. Może to sklep dał czterech liter i wysłał co nie ten atomizer. Ja mam wersję z triggerem identycznym jak w ADBL i działa dobrze. Rewelacji nie ma ale nie leje się po rękach jak niektórzy piszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.